فوتبالورزشی

رالف رانگنیک «ابزار موفقیت» در منچستریونایتد که در نقش‌های موقت و مشاور «خدمت‌پرور» است، داده نشده است.

به گفته talkSPORT، رالف رنگنیک «ابزار موفقیت» در منچستریونایتد را دریافت نکرده است، زیرا عناوین شغلی موقت و مشاوره او قدرت او را تضعیف کرده است.

این مربی آلمانی فصل آینده توسط اریک تن هاگ در اولدترافورد جایگزین خواهد شد و به طور موقت در ماه نوامبر وظایف سرمربی را بر عهده گرفت.

گتی

Rangnick نتوانسته است راه حلی برای مشکلات یونایتد در حالی که در خط تماس است پیدا کند

انتصاب او با اعلام این خبر بود که پس از دوره مربیگری خود در نقش “مشاور” به طبقه بالا نقل مکان خواهد کرد، اما در حال حاضر این موضوع در تردید به نظر می رسد.

رانگنیک مدت‌ها بود که در طول دوران حرفه‌ای که تیم‌های آلمانی لیگ پایین‌تر را به لیگ قهرمانان اروپا می‌برد، با انتقال به انگلیس مرتبط بود و به عنوان انتصابی تلقی می‌شد که می‌تواند یونایتد را به مسیر اصلی بازگرداند.

با این حال، دوران مربیگری او به طور کامل طبق برنامه پیش نرفته است، با نرخ برد پایین 40 درصدی که باعث شد باشگاه در رقابت برای رسیدن به چهار تیم برتر از دست بدهد.

در هفته‌های اخیر نیز گزارش‌هایی از شورش در رختکن دیده می‌شود، و به نظر برخی، رنگنیک همیشه در حال پنهان‌کاری بوده است.

اندی براسل، کارشناس فوتبال اروپا talkSPORT، توضیح داد: «به او ابزار لازم برای موفقیت در منچستریونایتد داده نشده است.

“آنها به ایده تغییر در زمان او پرداختند، هرگز به او موقعیت واقعی اقتدار داده نشد، او مربی موقت بود، و نه حتی مدیر ورزشی بلکه مشاور.


رنگنیک آماده ماندن در یونایتد است، اما برچسب

گتی

رنگنیک آماده ماندن در یونایتد است، اما برچسب “مشاوره” او اعتماد به نفس ایجاد نمی کند.

من متوجه هستم که آنها یک مدیر ورزشی در جاهای دیگر دارند، اما هیچ وعده واقعی برای تغییر طولانی مدت معنی دار در منچستریونایتد تحت هدایت رانگنیک وجود نداشت.

می‌دانم که بازیکنان انتقادات زیادی را تحمل کرده‌اند، اما آیا واقعاً به او این اختیار داده شده است که نشان دهد قدرت تغییر اوضاع را دارد؟ من فکر نمی کنم او داشته باشد.

فکر می‌کنم برای بازیکنان آسان است که به او نگاه کنیم و بگوییم که می‌دانید، اگر ما از این موضوع خوشمان نیامد، او را کنار می‌گذاریم، او تا شش ماه دیگر تمام می‌شود.»

این سناریو یک سناریو جدید برای رنگنیک است، که شغل های قبلی او در فوتبال او را به عنوان یک چهره برجسته در ساخت تیم ها به عنوان مدعی می دید.

رانگنیک در لایپزیگ استقلال کامل داشت که نتایج خیره کننده ای به همراه داشت

خبرگزاری فرانسه

رانگنیک در لایپزیگ استقلال کامل داشت که نتایج خیره کننده ای به همراه داشت

این بازیکن 63 ساله قبلاً کنترل تیم های آلمانی هوفنهایم و لایپزیگ را در اختیار داشت و آنها را به بوندسلیگا رساند و رکوردهای پایانی را به ثبت رساند.

و با توجه به سطح فرماندهی او در نقش‌های قبلی‌اش، بر خلاف آنچه در منچستر اتفاق افتاد، تضعیف طلسم‌های رنگنیک در دوگوت غیرممکن بود.

براسل گفت: “او از 10 فصل گذشته تنها دو بار مربی بوده است و این در جای خود ایستاده بود، زمانی که او قبلاً موقعیتی قدرتمند در RB لایپزیگ داشت.

بنابراین بازیکنان می‌دانستند که حتی اگر می‌دانستند که او در درازمدت مربی نخواهد بود، مسئولیت پذیری وجود دارد، اما هرگز در منچستریونایتد چنین نبوده است.»
منبع

خبر پیشنهادی:   آث میلان در آستانه قهرمانی سری آ در حالی که اینتر امیدوار است در روز پایانی بهار شگفتی ساز شود | اخبار فوتبال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا