کار آفرینی و استارتاپ

راه‌اندازی اجاق‌های القایی با دقت بالا Impulse با ۲۰ میلیون دلار سری A قدرت می‌گیرد • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

درود بر این سه شنبه خوب امروز خبرهای زیادی وجود داشت، بنابراین من وقت را تلف نمی کنم و در عوض به آنچه شما به اینجا آمده اید می رسم. – کریستین.

TechCrunch برتر 3

  • اندازه گیری درجه حرارت از راه دورآمازون در حال بازگشت به سلامت از راه دور با آمازون کلینیک است، بازاری برای مشاوران مجازی شخص ثالث که در ابتدا در 32 ایالت راه اندازی خواهد شد. اینگرید گزارش ها. بله، ما می دانیم که چند ماه از تعطیلی غول تحویل خدمات از راه دور Amazon Care می گذرد، اما همانطور که اینگرید می نویسد، این شانس شرکت برای ارائه مراقبت هایی است که ممکن است برای داروخانه گوشه ای کمی پیچیده تر باشد، اما نه برای آنچه که می تواند یک ویزیت دکتر گران قیمت باشد ضروری است.
  • گرم کردن چیزهاImpulse قادر به روشن کردن آتش فیزیکی زیر مصرف کنندگان نیست تا آنها را وادار به آزمایش اجاق گاز خود کند، اما اکنون با تزریق نقدی 20 میلیون دلاری خود، می تواند با فناوری القایی خود رقابت را داغ کند. حاجی بیشتر داشتن.
  • UPI XOXO: این لحظه ای است که هند منتظر آن بوده است — سرانجام Google Play اشتراک های واسط پرداخت های متحد را اضافه می کند. جگمیت می نویسد.

استارتاپ ها و VC

بسیاری از ما بر اساس تقویم خود زندگی می کنیم و می میریم، اما ویمکال فکر می کند که نباید آنقدر زمان صرف ایجاد رویداد واقعی کنیم. ایوان می نویسد که این “برنامه تقویم بسیار خوب” شما را به ورود به یک رویداد جدید و حتی ارائه گزینه های زمان بندی تنها در چند مرحله وا می دارد. اوه، و همچنین یک نسخه دسکتاپ دارد.

مشتاقان روبات! Pickle 26 میلیون دلار بودجه جدید برای ادامه توسعه ربات های تخلیه کامیون خود به ارمغان آورد برایان می نویسد یکی از “حلقه هایی در زنجیره ای است که یکی از کمترین توجه به آن ها باقی مانده است.”

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم:

5 بهترین روش پایدار برای استارت آپ های بوت استرپ

نمای بالا با زاویه شماره 5 در جاده

اعتبار تصویر: گتی ایماژ / Ratchapoom Anupongpan / EyeEm

مارجوری رادلو زندی، سرمایه‌گذار/کارآفرین، برای بنیان‌گذارانی که علاقه‌مند به ساخت و ساز به تنهایی، حفظ کنترل و دور ماندن از تردمیل جذب سرمایه هستند، در آخرین مقاله TC+ خود پنج اصل اساسی را برای بنیان‌گذاران بوت استرپ بیان می‌کند.

او می نویسد: «وسوسه نشوید که برای ملاقات با مشتریان بالقوه در مکان های پر زرق و برق یا برای جلسات در مکان های دوردست، در یک لحظه سوار هواپیما شوید. “کسب و کار شما احتمالاً از چنین هزینه های مالی اختیاری و بزرگی دوام نمی آورد.”

بنیانگذاران بوت استرپ با شانس بیشتری روبرو هستند، اما اگر بتوانند رشد را پیش ببرند و به تناسب محصول با بازار برسند، “جمع آوری کمک مالی بسیار آسان تر خواهد شد.”

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارت آپی کمک می کند تا از همه چیز پیشی بگیرند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای 15٪ تخفیف در اشتراک سالانه استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

بازوی تدارکاتی علی‌بابا، کاینیائو، دست‌های خود را برای در آغوش گرفتن آمریکای لاتین دراز می‌کند، که امیدوار است بتواند بخشی از شکاف ایجاد شده از رکود تجارت چین را پر کند. ریتا گزارش ها. این غول تجارت الکترونیک اوایل سال جاری تحویل کالاها را در برزیل آغاز کرد و قصد دارد در سه سال آینده حضور خود را در این کشور تقویت کند.

نتفلیکس می خواهد به شما کمک کند تا شخصی را از حساب خود خارج کنید، مهم نیست که چه کسی است و آیا رمز عبور شما را می داند یا خیر. شرکت پخش جریانی ویژگی جدیدی دارد که به مشترکین اجازه می‌دهد دستگاه‌ها را از حساب خود خارج کنند، به این معنی که دستگاهی را به زور از آن حساب خارج می‌کند. لورن می نویسد.

و ما چهار مورد دیگر برای شما داریم:
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا