فوتبالورزشی

رایان رینولدز نام جدیدی برای بن فاستر دارد زیرا راب مک‌الهنی پیروزی راکسام را «هیجان‌انگیزترین رویداد ورزشی که دیده‌ام» می‌خواند.


“مهیج ترین رویداد ورزشی که تا به حال به صورت زنده یا در تلویزیون دیده ام.”

این ارزیابی راب مک‌الهنی، مالک مشترک آن، راب مک‌الهنی از برد شگفت‌انگیز رکهام در برابر ناتس کانتی است، که از اینکه باشگاه گامی عظیم به سمت صعود از لیگ ملی برداشته بود، خوشحال بود.

گتی

McElhenney از برد مهم Wrexham خوشحال بود

فاستر یکی از قهرمانان آنها در یک بعد از ظهر دراماتیک در ولز بود

ورزش bt

فاستر یکی از قهرمانان آنها در یک بعد از ظهر دراماتیک در ولز بود

دروازه بان بن فاستر، قهرمانی بود که یک ضربه پنالتی را مهار کرد و با پیروزی 3-2 آنها به طور موثری آنها را به عنوان قهرمانی برای کسب عنوان قهرمانی و پیوستن به EFL تبدیل کرد.

رکهام با سه امتیاز برتری در صدر جدول، که تنها نقطه صعود خودکار لیگ ملی است، پیشی دارد و یک بازی با کانتی که در رده دوم قرار دارد تنها چهار بازی باقی مانده در این فصل دارد.

مک‌الهنی با تأمل در مورد این نمایش خیره‌کننده به talkSPORT گفت: «این هیجان‌انگیزترین رویداد ورزشی است که تا به حال به صورت زنده یا در تلویزیون دیده‌ام.»

او افزود: “این واقعا نشان دهنده فیل است [Parkinson’s] شخصیت و کاری که او در آن قرار داده است که در حال حاضر بسیار حرفه ای و آرام است.

این هیجان‌انگیزترین رویداد ورزشی بود که فکر می‌کنم 10000 نفری که تا به حال دیده‌اند، بدون احتساب میلیون‌ها نفری که از خانه آن را تماشا می‌کردند.

من به سختی می توانم صحبت کنم زیرا صدایم را از دست دادم، کاملاً خیره کننده، هیجان انگیز و فوق العاده بود. همه قدم برداشتند و این یک برنامه بازی باورنکردنی بود.”

McElhenney توسط مسابقه منفجر شد

گتی

McElhenney توسط مسابقه منفجر شد


او بعداً در توییتر به شوخی اعتراف کرد که نمی تواند باور کند زمانی در زندگی او وجود داشته است که فکر می کند فوتبال خسته کننده است.

با این حال، وقتی از مک‌الهنی پرسیده شد که آیا راکسام قطعاً صعود خواهد کرد، گفت: «بدون نظر، بدون نظر. این یک گام در مسیر درست است.»

فاستر در روز دوشنبه عید پاک سومین بازی خود را برای این باشگاه انجام داد و قهرمانی های او در زمان توقف می تواند در هفته های آینده حیاتی باشد.

او برای مدت کوتاهی برای دومین دوره خود به باشگاه بازگشته است، اما متوجه تلاش‌های چشمگیر مک‌الهنی و یکی از مالکان، رایان رینولدز شده است.

وقتی از او پرسیده شد که آیا بعد از سوت تمام وقت با آنها صحبت کرده است، او گفت: “راب به تازگی لب های من را بوسیده است، رایان من را خوش تیپ صدا می کند و مرا در آغوش می گیرد.

آنها بسیار خوشحال هستند، اگر می‌توانید یک باب مطلق، بالای کلاس، بالای صاحب محدوده سفارش دهید، آن‌گاه آن‌ها را دو تا بسته‌بندی می‌کنید، زیرا به همان اندازه خوب هستند.

فاستر دروازه بان سابق انگلیس و منچستریونایتد مرد ساعت بود

گتی

فاستر دروازه بان سابق انگلیس و منچستریونایتد مرد ساعت بود

او مالکان هالیوود راکسام را به خاطر فداکاری شان به این باشگاه تمجید کرده است

گتی

او مالکان هالیوود راکسام را به خاطر فداکاری شان به این باشگاه تمجید کرده است

مک‌الهنی یکی از طرفداران زیادی بود که از فاستر قدردانی کرد

@RMcElhenney

مک‌الهنی یکی از طرفداران زیادی بود که از فاستر قدردانی کرد

“این برای آنها بسیار مهم است، آنها بسیار اهمیت می دهند، آنها این کار را به درستی انجام می دهند. من الان سه هفته است که اینجا هستم و آنقدر حرفه ای اجرا شده است که باور نمی کنید. این مضحک است که چگونه آن را اداره می کنند، بنابراین بازی جوانمردانه برای آنها سزاوار تمام چیزی است که به دست می آورند.

کانتی با ضربه ایستگاهی فوق‌العاده جان بوستاک پیش افتاد تا زمانی که پل مولین کمی بعد از استراحت به تساوی برسد.

راکسام دوباره به لطف پایان جیکوب مندی گلزنی کرد، اما تیم میهمان بلافاصله پس از حسن نیت از کایل کامرون به گل تساوی دست یافت.

الیوت لی پیش از وقت های تلف شده بازی را 3-2 به ورکسام رساند تا اینکه کانتی یک پنالتی اعلام کرد و فاستر تلاش سدوین اسکات را نجات داد.

این نتیجه راکسام را در موقعیتی عالی قرار می دهد تا برای اولین بار در 15 سال گذشته به لیگ فوتبال بازگردد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا