فوتبالورزشی

رشفورد دوباره در هدف قرار گرفت و منچستریونایتد اورتون را شکست داد و در جام حذفی صعود کرد | اخبار فوتبال

مارکوس راشفورد، مهاجم تیم ملی انگلیس، روز جمعه در دور سوم جام حذفی انگلیس، منچستریونایتد موفق شد با نتیجه 3-1 اورتون را شکست دهد.

یونایتد یک ترکیب اولیه قدرتمند را معرفی کرد و پس از آنتونی مهاجم برزیلی که چهار دقیقه بعد توپ را در تیرک دروازه به خانه فرستاد، زود به برتری رسید.

هواداران اورتون بدون پیروزی در هفت بازی اخیر خود در همه رقابت‌ها قبل از سفر به اولدترافورد، از بدترین اتفاق می‌ترسیدند، اما 10 دقیقه بعد، کانر کودی از خطای دیوید دخیا، دروازه‌بان یونایتد استفاده کرد و به تساوی رسید.

یونایتد چند فرصت داشت تا قبل از اینکه کودی در انتهای اشتباه زمین دروازه را به گل برساند، یونایتد چند فرصت داشت تا دروازه بان اورتون را کمی بعد از نیمه اول، جوردن پیکفورد، عبور دهد تا میزبان 2-1 جلو بیفتد.

دومینیک کالورت-لوین، بازیکن تعویضی، فکر می‌کرد که اورتون را با یک تساوی دراماتیک در اواخر وقت و یک بازی مجدد با یک گل تساوی نزدیک به اوت به ارمغان آورده است، اما VAR گل را برای آفساید رد کرد.

برای تشدید مشکلات اورتون، راشفورد یک ضربه پنالتی را برای پنجمین بازی متوالی به ثمر رساند و به هفتمین پیروزی متوالی در تمام رقابت‌ها برای یونایتد پایان داد.

راشفورد به ITV گفت: “از نظر عملکرد، احتمالاً بهترین بازی من بوده است، بنابراین در زمین احساس خوبی دارم.” “من به موقعیت ها و مناطقی می روم تا گل بزنم. اگر به خلق موقعیت ادامه دهم، احساس می کنم به گلزنی ادامه خواهم داد.

ما از صعود به دور بعدی خوشحالیم و مهمتر از آن ما به حرکت خود ادامه می دهیم و بازی ها را با پیروزی پشت سر می گذاریم.”

چهار پیروزی متوالی قبلی یونایتد در خانه بدون گل به دست آمد و به نظر می رسید که یک موفقیت راحت دیگر در روز جمعه در کار باشد.

حرکت برای اولین بار سریع بود و مدافعان اورتون به عقب رکاب زدند و رشفورد توپ را برای آنتونی سوراخ کرد تا چهارمین گل خود را برای باشگاه به ثمر برساند.

با توجه به مبارزات اخیر اورتون، باید به خاطر تسلیم شدن بخشوده می شد، اما آنها به خوبی پاسخ دادند، در هنگام گل تساوی بیش از یک دست کمک از دخیا گرفتند، در حالی که بازیکن اسپانیایی نتوانست با پاهایش جلوی یک سانتر پایین را بگیرد و کودی آماده ضربه زدن بود. خانه

آنتونی مارسیال در حالی که به دنبال بازگرداندن فورا برتری یونایتد بود، یک سیو عالی را از پیکفورد گرفت، در حالی که کریستین اریکسن، هافبک دانمارکی نزدیک به پایان نیمه اول از لبه محوطه جریمه پیچ خورد.

فرصت‌ها برای یونایتد ادامه پیدا می‌کرد، قبل از اینکه آن‌ها هم به شانس خوبی برای گل زدن نیاز داشتند، با پای دراز کودی که در نهایت میزبان را در مسیر پیروزی قرار داد.

کالورت-لوین پس از یک مصدومیت طولانی، در کنار زمین برگشت، پاس عرضی دمارای گری را به گل تبدیل کرد تا اولین گلش از اکتبر به بعد باشد، اما گری پس از بررسی VAR در آفساید اعلام شد.

خطا روی آلخاندرو گارناچو، بازیکن جوان یونایتد، به یونایتد این فرصت را داد که یک سوم را از روی نقطه پنالتی به یونایتد اضافه کند، و راشفورد توپ را از روی بازیکن معمولی برونو فرناندز برداشت و به خانه شلیک کرد.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا