دانش و فناوریموبایل و تبلت

رنگ‌ها و طراحی Google Pixel 7a به جز در تصاویر فاش شده تایید شده است


Google Pixel 7a ممکن است نزدیک باشد و ما اکنون می دانیم که چگونه به نظر می رسد و کدام رنگ ها را باید انتخاب کنیم.

MySmartPrice


اگر شایعات صحت داشته باشند، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که گوگل Pixel 7a را در جریان رویداد توسعه‌دهنده Google I/O در ماه مه معرفی کند و هرچه روز شماری می‌کنیم، شاهد افشای اطلاعات بیشتر و بیشتری هستیم. اکنون، یک افشای جدید ادعا می‌کند که رندرهای مطبوعاتی و همچنین رنگ‌هایی را که ارائه خواهند شد به ما نشان داده است.


این نشت جدید مواردی را که در گذشته دیده‌ایم از نظر ظاهری میان‌رده Pixel 7a تأیید می‌کند و همچنین اطلاعات بیشتری در مورد گزینه‌های رنگی موجود به ما می‌دهد. ما هنوز نمی دانیم که گوگل چه نام هایی برای این رنگ ها از نظر بازاریابی خواهد گذاشت، اما بدون شک در آینده درز خواهد کرد.

ویدیوی روز جیبیبرای ادامه با محتوا، پیمایش کنید

سه رنگ برای انتخاب

این نشت اخیر توسط حسن نیت ارائه می‌شود MySmartPrice و افشاگر @OnLeaks، با این جفت که می‌گویند ما می‌توانیم انتظار سفید، خاکستری را داشته باشیم. و پس از رسمی شدن Pixel 7a، رنگ‌های آبی روشن را در بر می‌گیرد.

این باید تضمین کند که برای همه کسانی که می‌خواهند Pixel 7a را انتخاب کنند، رنگی وجود داشته باشد، با رنگ آبی به ویژه در رندرهایی که به اشتراک گذاشته شده‌اند.

در مورد داخل پیکسل 7a، ما از قبل انتظار داریم که این گوشی تا 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی داشته باشد که ارتقای قابل توجهی نسبت به محدودیت قبلی 128 گیگابایتی است. همچنین می‌توانیم انتظار داشته باشیم که RAM بیشتری نسبت به دفعه قبل وجود داشته باشد، و شایعه شده که این بار 8 گیگابایت عدد جادویی خواهد بود.

در ادامه، تصور می‌شود تراشه Tensor G2 گوگل تراشه‌ای است که وظیفه جابجایی بیت‌ها و بایت‌ها را دارد، با نمایشگر OLED 6.1 اینچی با نرخ تازه‌سازی 90 هرتز در جلو. قرار است یک دوربین سلفی 10.8 مگاپیکسلی نیز در آن تعبیه شده باشد.

گوگل پیکسل 7a تصویر مطبوعاتی آبی را فاش کرد

MySmartPrice

از دیگر نکات قابل توجه می توان به پشتیبانی از شارژ بی سیم 5 واتی و همچنین دوربین اصلی 64 مگاپیکسلی در کنار دوربین 12 مگاپیکسلی فوق عریض اشاره کرد.

تصویر مطبوعاتی گوگل پیکسل 7a لو رفت

MySmartPrice

رویداد Google I/O 2023 قرار است در 10 مه 2023 آغاز شود، به این معنی که البته قبل از اینکه همه این موارد را تایید کنیم، نیازی به صبر بیش از این نداریم. همچنین این احتمال وجود دارد که ما شاهد اولین Google Pixel Fold نیز باشیم، بنابراین زمان هیجان انگیزی برای خرید پیکسل است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا