کار آفرینی و استارتاپ

روزانه 40 میلیون دلار دیگر به دست می‌آورد تا توسعه‌دهندگان بتوانند ویژگی‌های ویدیویی، صوتی را به هر محصولی اضافه کنند – TechCrunch

همه ما از تماس‌های ویدیویی، چه با همکارمان یا پزشکمان استقبال کرده‌ایم، اما برای توسعه‌دهندگان، ایجاد ویژگی‌های صوتی و تصویری بلادرنگ در محصولات همچنان یک چالش است.

آنجاست روزانه این شرکت API هایی را ارائه می دهد تا توسعه دهندگان بتوانند آن ویژگی ها را با استفاده از دو خط کد به محصولات یا وب سایت ها اضافه کنند. موارد استفاده شامل تماس‌های ویدیویی، برنامه‌های فقط صوتی، وبینارها، کلاس‌های زنده، همکاری تعاملی، تجارت الکترونیک، پشتیبانی مشتری، اینترنت اشیا و روباتیک است.

از زمان تأسیس در سال 2015، این شرکت لیست مشتریانی را جمع آوری کرده است که شامل AppFolio، HotDoc، Pitch، Kumospace و Teamflow می شود و مشتریانش گزارش می دهند که پس از استفاده از Daily، Kwindla Hultman Kramer، یکی از بنیانگذاران، تا 80٪ خطاهای تماس ویدیویی کمتری مشاهده کرده اند. مدیر عامل Daily، از طریق ایمیل به TechCrunch گفت.

پس از یک دوره زمانی 18 ماهه از رشد سریع، که شامل افزایش 10 برابری تا 30 برابری در تمام معیارهایی است که شرکت دنبال می‌کند – حجم کلی ترافیک، ثبت‌نام‌های freemium، استفاده پولی و تعداد مشتریانی که برنامه‌های کاربردی را افزایش می‌دهند. پلتفرم – Daily امروز بودجه 40 میلیون دلاری سری B را اعلام کرد.

هالتمن کرامر گفت: «جذاب‌ترین روندی که می‌بینیم این است که موارد استفاده جدید برای ویدیو و صدا هر هفته نمایش داده می‌شوند. ما شاهد رشد پلتفرم‌های رویدادها، محیط‌های ویدئویی اجتماعی/فضایی جدید، تجارت زنده، کلاس‌های زنده، برنامه‌های کاربردی تناسب اندام و تمرین، و مقدار زیادی آزمایش در آموزش و تدریس بوده‌ایم.

شرکای Renegade دور را رهبری کردند که شامل سرمایه گذاران جدید Heritage Group، Cendana Capital و Sean Rose و مشارکت سرمایه گذاران موجود از جمله Lachy Groom، Tiger Global، Freestyle Ventures، Slack Fund، Root VC، Moxxie، Haystack Ventures، Todd & Rahul’s Angel Fund بود. ، دیوید اکشتاین و استون موتس.

آخرین دور کل بودجه را به بیش از 60 میلیون دلار می رساند، که شامل یک دور جمع آوری شده 4.6 میلیون دلاری در می 2020 می شود. شرکت ارزش گذاری خود را به اشتراک نمی گذارد، اما هالتمن کرامر فاش کرد که ارزش گذاری با هر یک از سه دور تأمین مالی که شرکت جمع آوری کرده، سه بار افزایش یافته است. در 18 ماه گذشته

خبر پیشنهادی:   کمک به مردم برای درک و پیگیری سلامت خود | اخبار MIT

را بازار جهانی ویدئو کنفرانس ارزش آن در سال 2020 به 5.8 میلیارد دلار رسید و پیش بینی می شود تا پایان سال جاری به 6.28 میلیارد دلار برسد، سپس در هفت سال دو برابر شود. مراقبت‌های بهداشتی یکی از حوزه‌هایی است که روزانه با HIPAA مطابقت دارد و استارت‌آپ‌ها اپلیکیشن‌ها و ابزارهای جدیدی را معرفی می‌کنند تا بیماران بتوانند راحت‌تر به مواردی مانند مراقبت‌های اولیه، خدمات سلامت روان و نسخه‌های استاندارد دسترسی داشته باشند.

هالتمن کرامر افزود: «به همین ترتیب، ما شاهد اتفاقات بسیار جالبی هستیم که در سازمان‌های بزرگ و سنتی مراقبت‌های بهداشتی و با رهبری دولت رخ می‌دهد». “قانون HIPAA در ایالات متحده ارائه دهندگان را تحت فشار قرار داد تا هم در حفظ حریم خصوصی بیمار و هم قابلیت همکاری داده ها بهتر شوند، و این به ثمر نشست. مدیکر و سایر برنامه‌های فدرال در حال حاضر هزینه خدمات بهداشتی از راه دور را به اندازه بازپرداخت ویزیت‌های حضوری بازپرداخت می‌کنند، در حالی که بسیاری از شبکه‌های بهداشت روستایی سرمایه‌گذاری هنگفتی روی ابزارهای بهداشت از راه دور انجام می‌دهند تا مراقبت‌های با کیفیت بالا را به افراد بیشتری نسبت به قبل گسترش دهند.

هالتمن کرامر با آماده شدن برای پاسخگویی به تقاضای آینده، قصد دارد از بودجه جدید برای ساخت تیم Daily و توسعه زیرساخت های جهانی آن استفاده کند. این شرکت اخیراً وارون سینگ را به عنوان مدیر ارشد فناوری محصول و سارا میلشتاین را به عنوان معاون مهندسی استخدام کرده است.

او گفت: «ویدیو بلادرنگ یک حوزه تخصصی است. ما فکر می کنیم از منظر رقابتی یک تیم مهندسی ناعادلانه خوب داریم. جمع‌آوری دور دیگری از بودجه به ما کمک می‌کند این پیشتاز را گسترش دهیم و بتوانیم زیرساخت‌های خود را به لبه شبکه نزدیک‌تر کنیم، در هر جایی که مشتریان ما ترافیک را مشاهده می‌کنند.»

اعتبار تصویر: روزانه

به عنوان بخشی از این سرمایه گذاری، روزان وینچک، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکای Renegade، و لی ادواردز، شریک در Root Ventures، به هیئت مدیره Daily پیوستند.

خبر پیشنهادی:   کمک به مردم برای درک و پیگیری سلامت خود | اخبار MIT

هالتمن کرامر می‌گوید که این شرکت قصد نداشت در سال 2021 یک دور را افزایش دهد – این شرکت “باند فرود زیادی داشت و نیازی فوری به سرمایه جدید نداشت.” با این حال، زمانی که جنی لفکورت، سرمایه‌گذار، شرکت را به وینچک معرفی کرد، هالتمن کرامر گفت که شرکت نمی‌خواهد این فرصت را برای آوردن او به هیئت مدیره Daily از دست بدهد. همینطور ادواردز، که دیلی را با لاچی گروم معرفی کرد، که منجر به رهبری لاچی در سریال A دیلی شد.

وینچک از طریق ایمیل گفت که Renegade در شرکت‌هایی سرمایه‌گذاری می‌کند که مناسب بازار محصول را یافته‌اند و آماده گسترش هستند. او احساس می‌کند که همه‌گیری نشان داد که ویدیوهای با کمترین تأخیر و عملکرد بالا «روشی باورنکردنی برای تعامل است»، اما این تجربه در برنامه‌های مستقلی که ارتباطات ویدیویی و چیزهای دیگر را ارائه می‌دهند، قفل شده است.

Daily نوآوری، خلاقیت و تجربیات غنی را از طریق ابزارهای API خود به ارمغان می‌آورد که با در نظر گرفتن توسعه‌دهندگان ایجاد شده‌اند و به راحتی قابل استفاده و ساخت هستند و در عین حال ایمن هستند.

او افزود: «در آینده، تماس‌های ویدیویی شبیه زوم نخواهند بود و از طریق Daily پشتیبانی می‌شوند. «Daily دارای پتانسیل واقعی پلتفرم است – محصولی عالی با فرهنگ مهندسی ستارگان، همراه با تجربه ساخت ویدیوی Kwin برای شرکت. ویدئو در نحوه کار، زندگی و تعامل آنلاین ما در همه جا فراگیر شده است، و Daily می خواهد تغییری در نحوه استفاده ما از ویدئو در اینترنت ایجاد کند.”


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا