فوتبالورزشی

رونالدو، شریک جورجینا برای زیر پا گذاشتن قوانین عربستان، مقامات “چشم خود را ببندند” | اخبار فوتبال

در اقدامی که بسیاری از هواداران و کارشناسان پیش‌بینی می‌کردند، کریستیانو رونالدو هفته گذشته با قراردادی 2-1/2 ساله به باشگاه النصر عربستان سعودی پیوست. کاپیتان پرتغال پس از مصاحبه جنجالی با پیرز مورگان که در آن از سلسله مراتب و مدیر باشگاه انتقاد کرد، دید که منچستریونایتد قراردادش را فسخ کرد. النصر در بیانیه ای فاش کرد که رونالدو با قراردادی تا سال 2025 به این تیم پیوست و ارزش آن بیش از 200 میلیون یورو برآورد شده است.

النصر به دلیل مشکلات فنی در ورزشگاه خود مجبور شد اولین بازی خود در لیگ برتر عربستان سعودی از زمان حضور رونالدو را 24 ساعت به تعویق بیندازد. انتظار نمی رود این بازیکن 37 ساله به دلیل دو بازی اولین بازی خود را انجام دهد. او پس از شکستن تلفن یکی از هواداران اورتون هنگام خروج از زمین پس از یک مسابقه در گودیسون پارک در آوریل سال گذشته دریافت کرد.

همچنین بخوانید | هواداران مقابل جی اف: فوتبالیست جولیان آلوارز چه کسی را انتخاب خواهد کرد؟

همچنین به نظر می رسد که رونالدو قرار است با زندگی مشترک با شریک زندگی خود جورجینا رودریگز، قانون عربستان سعودی را زیر پا بگذارد. این زوج ازدواج نکرده اند و طبق قوانین عربستان، زندگی در یک خانه بدون ازدواج غیرقانونی است. با وجود قانون، انتظار نمی رود این زوج توسط مقامات مجازات شوند. رونالدو در سال 2016 هنگام بازی برای رئال مادرید با جورجینا آشنا شد و آنها دارای دو فرزند (بلا و آلانا) هستند. او همچنین دارای سه فرزند دیگر به نام‌های کریستیانو جونیور، اوا و متئو است که دوقلو هستند.

به گزارش خبرگزاری اسپانیایی EFE، وضعیت رونالدو مجازات را بسیار بعید می کند. EFE همچنین به نقل از دو وکیل سعودی اشاره کرد که پیش بینی کردند مقامات هیچ اقدامی علیه ستاره سابق رئال مادرید، یوونتوس و منچستریونایتد انجام نخواهند داد. یکی از وکیل دادگستری گفت: “اگرچه قوانین هنوز هم زندگی مشترک بدون عقد را ممنوع می کند، اما مسئولان شروع به چشم پوشی کرده اند و به کسی آزار و اذیت نمی کنند. البته این قوانین در مواقعی که مشکل یا جرمی وجود دارد استفاده می شود.”

مقامات عربستان سعودی امروز در این موضوع دخالت نمی کنند [in the case of foreigners]اما قانون همچنان زندگی مشترک خارج از ازدواج را ممنوع کرده است.»منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا