فوتبالورزشی

رونالدو افتتاحیه جام جهانی فوتبال را از دست می دهد؟ ستاره منچستریونایتد تمرینات پرتغال را کنار گذاشت | اخبار فوتبال

با توجه به اینکه جام جهانی فوتبال 2022 قرار است در 20 نوامبر آغاز شود، پرتغال با بحرانی مواجه شد که کاپیتان کریستیانو رونالدو به دلیل مشکل معده تمرینات خود را از دست داد. قطر میزبان در افتتاحیه مسابقات به مصاف اکوادور می رود و پرتغال قرار است در 25 نوامبر در برابر حریفان گروه H غنا بازی خود را آغاز کند. فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال امیدوار است که مهاجم ستاره خود به زودی بهبود یابد و برای اولین بار آماده شود. سانتوس در گفتگو با خبرنگاران درباره غیبت ستاره منچستریونایتد توضیح داد و همچنین ابراز امیدواری کرد که او به زودی بهبود یابد. او همچنین فاش کرد که این مهاجم بازی تدارکاتی پرتغال در جام جهانی مقابل نیجریه را که برای جمعه برنامه ریزی شده است را از دست خواهد داد.

این بازیکن 37 ساله اخیراً پس از مصاحبه ای انفجاری با پیرز مورگان که در آن باشگاه خود و اریک تن هاگ را مورد انتقاد قرار داد، مورد توجه قرار گرفت. او امیدوار است امسال پرتغال را به اولین جام جهانی خود در تاریخ جام جهانی برساند.

همچنین بخوانید | واکنش برونو فرناندز به دست دادن ناخوشایند با کریستیانو رونالدو قبل از جام جهانی

رونالدو گاستریت دارد و امروز تمرین نکرد تا ریکاوری و استراحت کند. این شرایطی است که کمک زیادی به بازیکنان نمی کند، زیرا روی بازیکنان تاثیر زیادی می گذارد، مایعات زیادی از دست می دهند، ضعیف می شوند. او نخواهد بود. مطمئناً آماده است.» سانتوس گفت.

همچنین از سانتوس پس از مصاحبه انفجاری او با مورگان پرسیده شد که آیا رونالدو واقعاً مشکل معده دارد یا این فقط بهانه ای بوده است. او گفت: “اگر بازیکن دیگری بود، آن را زیر سوال نمی بردیم، اما بله، او واقعاً گاستریت دارد و در شرایطی برای بازی کردن نیست.”

او گفت: “او مجبور نبود در مورد مصاحبه به ما اطلاع دهد. آیا او در تصمیم گیری آزاد نیست؟ چیزی که من به آن علاقه دارم این است که در اردوگاه ما صحبت می شود و نه آنچه در خارج گفته می شود. ما باید به او احترام بگذاریم. تصمیم ما باید به مصاحبه ای که انجام داده احترام بگذاریم، این به تیم ملی ربطی ندارد، این بازیکن، مرد بود که تصمیم گرفت مصاحبه کند، او در مورد تیم ملی صحبت نمی کند، این یک موضوع کاملا شخصی است. مصاحبه، و ما باید به آن احترام بگذاریم. من ندیدم کسی در تیم ملی در این مورد اظهار نظر کند. او در مصاحبه در مورد باشگاه خود و رابطه ای که با باشگاه دارد صحبت می کند. همانطور که ما باید به آن احترام بگذاریم. به تصمیماتی که سایر بازیکنان می‌گیرند احترام بگذاریم و تاثیری بر تیم ملی ندارد. پرتغال پس از بازی اول خود مقابل غنا، در 29 نوامبر به مصاف اروگوئه و در 2 دسامبر با کره جنوبی می رود.منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا