فوتبالورزشی

رونالدو مسی را به عنوان تاثیرگذارترین فوتبالیست اینستاگرام شکست داد. بررسی top-10 | اخبار فوتبال

در آستانه جام جهانی فوتبال، کریستیانو رونالدو موفق شد لیونل مسی را به عنوان تاثیرگذارترین بازیکن فوتبال اینستاگرام شکست دهد. این رتبه بندی بر اساس تاریخ نیلسن است که کل فالوورها، رشد فالوورها، نرخ تعامل و میانگین ارزش برند هر پست در اینستاگرام را تجزیه و تحلیل می کند. مهاجم منچستریونایتد 480 میلیون دنبال کننده دارد و مسی با 360 میلیون نفر در رده دوم قرار دارد. جالب است بدانید که مسی نیز در 12 ماه گذشته رشد 38 درصدی داشته و 2.6 میلیون ارزش رسانه ای در هر پست تولید کرده است.

مسی همچنین اخیراً با گلزنی برای پی اس جی در دیدار روز دوم لیگ قهرمانان اروپا مقابل ماکابی هیفا، تاریخ ساز شد. پاری سن ژرمن در نهایت با نتیجه 3-1 پیروز شد و کاپیتان آرژانتین به اولین بازیکنی تبدیل شد که مقابل 39 تیم مختلف در این رقابت ها گلزنی کرد و از رونالدو که مقابل 38 لباس مختلف گلزنی کرده بود، پیشی گرفت.

این 126 گل مسی در لیگ قهرمانان اروپا نیز بود، اما او همچنان پشت سر رونالدو است که با 141 گل بهترین گلزن تاریخ مسابقات است. مسی پس از گل خود به اولین بازیکن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا تبدیل شد که در 18 فصل متوالی گلزنی می کند و همچنین صد و پنجاه و هشتمین حضور او در این مسابقات بود.

در بین 10 بازیکن تاثیرگذار، وینیسیوس از رئال مادرید با 90 درصد افزایش، بیشترین رشد را از نظر هر بازیکنی داشت. این بازیکن برزیلی در فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل لیورپول گل برتری رئال مادرید را به ثمر رساند.

در اینجا 10 بازیکن تاثیرگذار در اینستاگرام را مشاهده می کنید:

1. کریستیانو رونالدو (480 میلیون دنبال کننده)

2. لیونل مسی (360 میلیون دنبال کننده)

3. نیمار (178 میلیون دنبال کننده)

4. کیلیان امباپه (72.5 میلیون دنبال کننده)

5. وینیسیوس جونیور (23 میلیون دنبال کننده)

6. کریم بنزما (58 میلیون دنبال کننده)

7. پائولو دیبالا (49 میلیون دنبال کننده)

8. انگولو کانته (14 میلیون دنبال کننده)

9. پل پوگبا (55 میلیون دنبال کننده)

10. سرخیو راموس (53 میلیون دنبال کننده)منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا