ارز دیجیتالاقتصادی

رگولاتور باهاما «چهار بزرگ» حسابرس PWC را به عنوان انحلال کننده موقت FTX منصوب کرد – بیت کوین نیوز

در 14 نوامبر 2022، کمیسیون اوراق بهادار باهاما (SCB) بیانیه‌ای مطبوعاتی منتشر کرد که توضیح می‌دهد شرکت حسابداری “چهار بزرگ” PWC (Pricewaterhousecoopers) به عنوان مدیر تصفیه موقت در تحقیقات FTX تعیین شده است. SCB توضیح داد که “با توجه به بزرگی” رویدادهای پیرامون FTX، تنظیم کننده باهاما تشخیص داد که باید “به سرعت حرکت کند”.

شرکت حسابرسی “چهار بزرگ” PWC در تحقیقات FTX به وضعیت تصفیه کننده موقت منصوب شد

با توجه به الف بیانیه مطبوعاتی که توسط SCB در روز دوشنبه منتشر شد، کوین کمبریج و پیتر گریوز از شرکت حسابداری “چهار بزرگ” PwC توسط دادگاه به عنوان انحلال دهندگان موقت مشترک تایید شدند. اساساً، مدیران تصفیه موقت، برخلاف مدیران تصفیه متعارف، وجوهی را که برای حفاظت از دارایی های باقی مانده شرکت ورشکسته منصوب شده اند، توزیع نمی کنند.

SCB همچنین خاطرنشان کرد که با “سایر مقامات نظارتی” در رابطه با پیامد FTX کار می کند. SCB روز دوشنبه توضیح داد: “در روزها و هفته های آینده، کمیسیون انتظار دارد با سایر مقامات نظارتی به صورت تنظیم کننده به تنظیم کننده تعامل داشته باشد زیرا این رویداد ماهیت چند صلاحیتی دارد.” علاوه بر این، رگولاتور اوراق بهادار گفت که این پرونده به دلیل پیامدها و بزرگی سقوط FTX باید تسریع شود.

با توجه به بزرگی، فوریت و پیامدهای بین‌المللی رویدادهای در حال وقوع در رابطه با FTX، کمیسیون متوجه شد که مجبور است و به سرعت از اختیارات نظارتی خود تحت قانون دارایی‌های دیجیتال و مبادلات ثبت‌شده، 2020 (“قانون DARE”) استفاده کند. ) برای محافظت بیشتر از منافع مشتریان، طلبکاران و سایر ذینفعان در سطح جهانی FTX Digital Markets Ltd. (FDM)،” تنظیم کننده اوراق بهادار توضیح داد.

این خبر به دنبال مسدود کردن دارایی های FTX توسط رگولاتور باهاما و دستور دادگاه عالی برای تعیین یک مدیر تصفیه موقت است. SCB بیشتر اشاره شد در 12 نوامبر که رگولاتور “اولویت بندی برداشت برای مشتریان باهامی” را تایید نکرد. روز بعد، در 13 نوامبر، گزارش‌هایی به تفصیل گزارش شد که نیروی پلیس سلطنتی باهاما گفته است که تحقیقات در مورد FTX در حال انجام است.

سخنگوی پلیس باهاما به رسانه ها گفت: «تیمی از بازرسان مالی از شعبه بررسی جرایم مالی در حال همکاری نزدیک با کمیسیون اوراق بهادار باهاما هستند تا در صورت وقوع هرگونه تخلف مجرمانه تحقیق کنند.

برچسب ها در این داستان

شرکت حسابداری، کمیسیون اوراق بهادار باهاما، ورشکستگی، حفاظت از ورشکستگی، چهار بزرگ، ftx، سقوط FTX، سقوط FTX، کوین کمبریج، پیتر گریوز، مدیر تصفیه موقت، PwC، scb، مدیران تصفیه SCB، تنظیم کننده اوراق بهادار، دادگاه عالی

نظر شما در مورد منصوب شدن PWC به عنوان مدیر تصفیه موقت در پرونده جاری FTX چیست؟ نظر خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

رگولاتور باهاما «چهار بزرگ» حسابرس PWC را به عنوان انحلال کننده موقت FTX منصوب کرد – بیت کوین نیوز

جیمی ردمن

جیمی ردمن رهبر اخبار در Bitcoin.com News و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در فلوریدا زندگی می کند. ردمن از سال 2011 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. او علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد. از سپتامبر 2015، ردمن بیش از 6000 مقاله برای Bitcoin.com News درباره پروتکل‌های مخربی که امروز در حال ظهور هستند، نوشته است.
اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons، اعتبار عکس سرمقاله: Chrispictures / Shutterstock.com

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر یک از محتوا، کالاها یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا