فوتبالورزشی

زنی که رونالدو را به تجاوز متهم کرد تصمیم دادگاه تجدید نظر مبنی بر رد پرونده | اخبار فوتبال


کاترین مایورگا، که کریستیانو رونالدو را متهم به تجاوز به او در سال 2009 کرده بود، از تصمیم قاضی جنیفر دورسی مبنی بر رد این پرونده درخواست تجدید نظر کرده است. به گزارش سان، این مرد 36 ساله از بخش اخراج در دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده برای حوزه نهم درخواست تجدید نظر کرده است. قرار است این پرونده برای اولین بار روز سه شنبه در یک جلسه تلفنی یک ساعته توسط یک میانجی بررسی شود. پرونده مایورگا در ماه ژوئن پس از انتقاد یک قاضی از وکیل او به دلیل وابستگی به اسناد فاش شده از وب سایت Football Leaks منتفی شد.

تجاوز ادعایی در یکی از اتاق های هتل لاس وگاس رخ داد و مایورگا برای ساکت ماندن 270000 پوند دستمزد دریافت کرد. گزارش شده است که پلیس لاس وگاس در سال 2019 پس از متهم کردن مایورگا رونالدو، حکم بازداشت او را آماده کرد، اما منطقه کلارک کانتی تصمیم گرفت که این فوتبالیست را تحت پیگرد قانونی قرار ندهد.

همچنین بخوانید | مارتین اودگارد با دو گل آرسنال از بورنموث پیشی گرفت

لسلی مارک استووال، وکیل مایورگا، گفت: «آنچه اتفاق افتاد، زمانی بود [arrest warrant] آقای ولفسون از پیگرد قانونی خودداری کرد. او نمی گوید که چرا تصمیم به انصراف گرفته است و هر گونه استدلالی فقط حدس و گمان است. در محدوده محدودیت ها بود. پلیس معتقد بود که پرونده ای برای تعقیب قضایی برای یک مورد تجاوز جنسی دارد و DA تصمیم گرفت این کار را نکند.”

در همین حال، مشکلات رونالدو در خارج از زمین بازتابی از مشکلات او در داخل زمین نیز بوده است. کاپیتان پرتغال در فرم ضعیفی بوده و منچستریونایتد کمپین خود را با شکست های شرم آور آغاز کرده است. شکل او به گونه ای بوده که وین رونی، هم تیمی سابق رونالدو، که کاپیتان سابق یونایتد نیز هست، خواستار کنار گذاشته شدن او شده است.

“من نقش کریستیانو رونالدو را بازی نمی کردم و مارکوس راشفورد را بازی نمی کردم. اگر در موقعیت تن هاگ قرار می گرفتم، دغدغه اصلی من کسب انرژی در زمین بود و ناکامی یونایتد در به خدمت گرفتن شماره 9 به این معنی است که آنها در مقابل رونالدو به رونالدو اعتماد کردند. برنتفورد، با وجود اینکه زیاد با تیم تمرین نکرده بود، به نظر می رسید که برای رسیدن به آمادگی لازم به زمان نیاز دارد.


بستن داستانمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا