فوتبالورزشی

زی روبرتو، قهرمان لیگ قهرمانان اروپا 47 سال سن دارد، اما علیرغم بازی با رونالدینیو و کاکا برای برزیل در جام جهانی 2006، فیزیک بدنی ضعیفی دارد که از کریستیانو رونالدو بهتر است.

زی روبرتو با کسب پنج عنوان لیگ در دو کشور، یک لیگ قهرمانان و دو بار کوپا آمریکا، می‌توانست به خاطر این که فکر می‌کرد دوران فوتبالش بهترین روزهای زندگی‌اش خواهد بود، بخشیده شود.

اما در سن 48 سالگی، ستاره سابق رئال مادرید و بایرن مونیخ – که همچنین در کنار رونالدو و رونالدینیو در سطح بین المللی با برزیل بازی کرد – نشان می دهد که سن مانعی برای دستیابی به اهداف شما نیست.

اینستاگرام @zr11

زی روبرتو در سن 47 سالگی اینگونه به نظر می رسد… بهانه شما چیست؟!

از زمانی که بازی را کنار گذاشت، او به یک مربی شخصی تبدیل شد و با هیکل پاره شده خود از منطق سرپیچی می کند، اگرچه او به وضوح به آمادگی جسمانی خود علاقه داشت و تنها در سال 2017 از فوتبال بازنشسته شد.

اما راز موفقیت این روزها او چیست؟

او در ماه مارس صحبت کرد اسکای اسپورت: “من هرگز تمرین را متوقف نکردم” و اصرار داشت که اگر دوست داشته باشد می تواند در بالاترین سطح بازی کند.

“اگر قرار بود آن را بپوشم [Manchester] پیراهن سیتی امروز، با شرایط بدنی که در آن قرار دارم، و با نحوه بازی آنها، معتقدم می توانم به راحتی در هافبک مرکزی برای آنها بازی کنم، زیرا این تیمی است که هرگز توپ را از دست نمی دهد.

او که در وطن خود صحبت می کرد، درباره سبک زندگی خود گفت: «من هیچ رذیله ای ندارم. من مشروبات الکلی نمیخورم، سیگار نمیکشم، خیلی خوب غذا میخورم، خوب میخوابم.

من خانواده ام را دارم که بزرگترین امنیت من است. فکر می‌کنم اینها فاکتورهای مهمی برای رسیدن به سنی هستند که به آن رسیده‌ام و همچنان در سطح بالایی به بازی کردن ادامه می‌دهم.”

زی روبرتو می‌گوید در حال حاضر نسبت به کریستیانو رونالدو در وضعیت بهتری قرار دارد…

اینستاگرام @zr11

زی روبرتو می‌گوید در حال حاضر نسبت به کریستیانو رونالدو در وضعیت بهتری قرار دارد…

آیا رونالدو 10 سال دیگر اینگونه خواهد بود؟

اینستاگرام @zr11

آیا رونالدو 10 سال دیگر اینگونه خواهد بود؟

به وضوح عشق 47 ساله به بازی هرگز او را رها نکرده است

IG: @zr11

به وضوح عشق 47 ساله به بازی هرگز او را رها نکرده است

رونالدو 37 ساله است اما در مورد سبک زندگی خود سختگیر است و همیشه در فرم است

کریستیانو رونالدو – اینستاگرام

رونالدو 37 ساله است اما در مورد سبک زندگی خود سختگیر است و همیشه در فرم است

و زه روبرتو معتقد است که نسبت به ستاره منچستریونایتد، کریستیانو رونالدو، که معیاری برای سطح آمادگی فوتبالیست ها در طول دوران درخشان خود قرار داده است، از فیزیک بهتری برخوردار است.

با این حال، او نمی توانست از کاپیتان پرتغال و بهترین گلزن بین المللی فوتبال در تمام دوران ها عبور کند تا از او پیشی بگیرد.

او به TyC Sports گفت: “امروز می‌توانم بگویم فیزیک بدنی بهتری دارم، زیرا تا 43 سالگی بازی کردم.

“اگر او انجام دهد [play until then]، من می گویم که او است.”

با این حال، او به دلیل تمایل ستاره منچستریونایتد برای ماندن در سطح بالا، این اتفاق را نمی بیند.

او در مصاحبه خود با Sky Sports افزود: “کریستیانو برای من یک ماشین است.” اما من فکر نمی‌کنم که او همچنان در 40 سالگی باقی بماند، زیرا او بازیکنی است که همیشه در بالاترین سطح بازی کرده است، همیشه جام‌ها را برده و همیشه سعی کرده بهترین بازیکن جهان باشد.

هافبک سابق تا 40 سالگی بازی کرد، اما برای انجام این کار از سطح خود پایین آمد و نمی تواند ببیند رونالدو - که به همان اندازه به تناسب اندام اختصاص دارد - همین کار را انجام می دهد.

@zeroberto

هافبک سابق تا 40 سالگی بازی کرد، اما برای انجام این کار از سطح خود پایین آمد و نمی تواند ببیند رونالدو – که به همان اندازه به تناسب اندام اختصاص دارد – همین کار را انجام می دهد.

اما در دو سال گذشته، شاهد بودیم که او نتوانسته این کار را با یوونتوس و حالا با منچستریونایتد انجام دهد. بهترین گواه آن این است که او در بین دو یا سه بازیکن برتر جوایز بزرگ فردی قرار نگرفته است.

او هنوز هم بازیکنی است که هزینه زیادی دارد، اما به عنوان کسی که به رقابت در چنین سطح بالایی عادت کرده است، زمانی می رسد که تصمیم می گیرد به جای اینکه به دنبال چیزی باشد که مثل قبل نخواهد بود، متوقف شود. “

زه روبرتو کار خود را به عنوان یک دفاع چپ هجومی و سپس هافبک هجومی آغاز کرد، اما از حضور در تیم ملی برزیل به عنوان هافبک نگهدارنده لذت برد.

او در نهایت 84 بار برای کشورش بازی کرد و در جام جهانی 1998 و 2006 نیز حضور داشت.

پارلور ستاره سابق آرسنال در سمت چپ، در 49 سالگی ظاهر فوق العاده ای دارد

@realromfordpele

پارلور ستاره سابق آرسنال در سمت چپ، در 49 سالگی ظاهر فوق العاده ای دارد

یکی از اهدافی که از شروع بازی در برزیل داشتم این بود که روزی برای یک باشگاه بزرگ در اروپا بازی کنم، زیرا این به من امکان می‌دهد پیراهن برزیل را بپوشم و شانسی برای نمایندگی کشورم در جام جهانی داشته باشم. وقتی اهداف خود را شفاف کنید، به طور خودکار شروع به کار برای رسیدن به آنها می کنید.

پس از گذراندن دوران حرفه ای خود در اروپا در رئال مادرید در سال 1997 و تحت هدایت فابیو کاپلو، بایر لورکوزن، بایرن مونیخ و هامبورگ، آخرین باشگاه او پالمیراس در کشورش در سال 2017 بود.

با این حال، talkSPORT 48 سالگی شما را می‌بیند، آقای روبرتو، و در 49 سالگی شما را به عنوان Ray Parlor بزرگ می‌کند.

اسطوره آرسنال – ملقب به رامفورد پله – نشان داد که هنوز در موقعیت خوبی قرار دارد و او از یک یا دو بمب کبرا لذت می برد.

talkSPORT LIVE – برزیل و سالن سالن را از دست ندهید!

زی روبرتو، قهرمان لیگ قهرمانان اروپا 47 سال سن دارد، اما علیرغم بازی با رونالدینیو و کاکا برای برزیل در جام جهانی 2006، فیزیک بدنی ضعیفی دارد که از کریستیانو رونالدو بهتر است.

آلن برزیل و ری پارلور امسال با بازی دوگانه خنده دار خود، به صورت زنده روی صحنه، تماشاگران را در سراسر کشور جذب کرده اند.

این آخرین فرصت شما برای تهیه بلیط برای نمایش نهایی تور، در ناتینگهام است.

هر دو در روزهای بازی خود و متعاقباً در و بعد از برنامه رادیویی talkSPORT خود زندگی کاملی داشته اند!

شنیدن از هر دو افسانه در حالی که آنها داستان های اتاق رختکن، از استودیو، از روزهای بازی خود، سفرهای بین المللی … و البته Cheltenham!

این برنامه ها توسط شبکه شبهن آهرن از talkSPORT میزبانی خواهد شد.

یک شب بخیر بستن کمربند را از دست ندهید. برای خرید بلیط خود روی لینک اینجا کلیک کنید.




منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا