کار آفرینی و استارتاپ

ساینا محصول مدیریت خسارت را برای کارگزاران بیمه اضافه می کند • TechCrunch

استارت آپ فرانسوی سینا به آرامی یک پلتفرم همه کاره برای کارگزاران بیمه ایجاد می کند تا بتوانند محصولات بیمه را از ابتدا ایجاد، بفروشند و مدیریت کنند. و این شرکت در حال عرضه محصول جدیدی به نام ادعاهای سینا. همانطور که از نام آن پیداست، ساینا ادعاها به کارگزاران بیمه قدرت می دهد تا بتوانند خودشان به خسارت رسیدگی کنند.

سینا یک استارتاپ insurtech است که مجوز بیمه را از رگولاتور فرانسه (ACPR) دریافت کرده است. این شرکت یک سیستم بیمه اصلی ایجاد کرده است، به این معنی که می تواند به سرعت بیمه نامه هایی با بندهای مختلف ایجاد کند تا کارگزاران بتوانند تعادل مناسب بین پوشش و قیمت را پیدا کنند. این استارت‌آپ از زمان تأسیس تاکنون 47 میلیون یورو جذب کرده است.

برخی از شرکت هایی که با سینا کار می کنند عبارتند از دالما، استارتاپ بیمه حیوانات خانگی و گارانتمه، یک شرکت بیمه اجاره بدون پرداخت. مشتریان ساینا می‌توانند یک قیف اشتراک با قیمت‌های بی‌درنگ بسازند، قراردادها و فاکتورها را در لحظه ایجاد کنند و موارد دیگر.

علاوه بر ترازنامه خود ساینا، این شرکت همچنین با شرکت های بیمه اتکایی بزرگ مانند Swiss Re، Scor یا Munich Re شریک می شود. برخی از شرکت‌ها نیز با شرکت‌های بیمه رابطه دارند، بنابراین فقط از پلتفرم فناوری ساینا استفاده می‌کنند.

در حالی که کارگزاران اکنون می توانند بسیاری از کارها را انجام دهند، اغلب باید به شرکت های مدیریت ادعای شخص ثالث اعتماد کنند. آن شرکت‌ها تلفن را برمی‌دارند، بررسی می‌کنند که آیا یک حادثه تحت پوشش این خط‌مشی قرار دارد یا خیر و اسناد را تجزیه و تحلیل می‌کنند. آنها همچنین حق بیمه را کاهش می دهند.

با دعاوی ساینا، بسیاری از کارگزاران بیمه قادر خواهند بود مستقیماً این وظایف مزاحم را انجام دهند. این یک محصول نرم‌افزار به‌عنوان سرویس با رابط سفید است که باید هزینه کمتری نسبت به همکاری با یک شریک مدیریت ادعا داشته باشد.

بر خلاف سایر پلتفرم های کارگزار، مانند کورتیگو و سیدیه، سینا فقط یک ابزار اداری نیست. با بقیه پلت فرم بیمه سینا ادغام می شود. به عنوان مثال، داده های ادعا می تواند مستقیماً برگه حسابداری را غنی کند که نشان می دهد محصولات بیمه شما چگونه هستند.

در آینده، این استارتاپ امیدوار است بتواند ادغام شخص ثالث را در Seyna Claims فعال کند تا پتانسیل محصول را افزایش دهد. به عنوان مثال، ساینا می تواند ادغام با فناوری شیفت برای تشخیص تقلب، Stripe یا MangoPay برای پرداخت با ویژگی های KYC یکپارچه و غیره.

شرکت‌های بیمه همچنین می‌توانند به‌طور مستقل از سایر پلتفرم‌های سینا استفاده کنند. این استارت‌آپ می‌خواهد یک پلتفرم مدولار بسازد تا صنعت بیمه بتواند برخی از محصولات ساینا را انتخاب و انتخاب کند، اگر فکر می‌کنند می‌توانند برای بهبود عملکردشان مرتبط باشند. اساسا، سینا در تلاش است تا مجموعه فناوری بیمه را مدرن کند.

اعتبار تصویر: سینا


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا