ارز دیجیتالاقتصادی

سختی بیت کوین به دنبال افزایش اخیر 3.82 درصد افزایش می یابد و به بالاترین سطح تاریخ 39 تریلیون می رسد – اخبار استخراج بیت کوین

شبکه بیت کوین قرار است روز یکشنبه، 29 ژانویه 2023، افزایش دشواری قابل توجه دیگری را ثبت کند، زیرا برآوردهای فعلی انتظار دارند 3.82 درصد افزایش یابد. این تغییر پس از آخرین هدف‌گیری دشواری انجام می‌شود که با 10.26 درصد پیشرفت به بالاترین سطح فعلی یعنی 37.59 تریلیون رسید.

شکست زمان بلاک: کشف سریعتر چقدر بر دشواری بیت کوین تأثیر می گذارد

بر اساس برآوردهای فعلی، در مدت کمی بیش از یک روز، شبکه بیت کوین شاهد افزایش سختی حدود 3.82 درصدی خواهد بود. در حال حاضر، دشواری استخراج در حال حاضر در بالاترین حد خود (ATH) در 37.59 تریلیون است و با یک 3.82 درصد پرش، انتظار می رود حدود 39.03 تریلیون باشد. تعداد هش‌های مورد نیاز برای استخراج یک بلوک مستقیماً با سطح دشواری آن متناسب است، به این معنی که هر ماینر شرکت‌کننده باید 39.03 تریلیون هش انجام دهد تا بتواند یک بلوک را در آن سطح استخراج کند.

سختی بیت کوین به دنبال افزایش اخیر 3.82 درصد افزایش می یابد و به بالاترین سطح تاریخ 39 تریلیون می رسد - اخبار استخراج بیت کوین
برآورد دشواری استخراج بیت کوین در 27 ژانویه 2023، در ساعت 9:00 صبح به وقت شرقی، افزایش تخمینی 3.82 درصدی را در 29 ژانویه 2023 نشان می دهد.

میانگین زمان بلاک بیت کوین تقریباً بوده است 8:54 دقیقه به 9:31 دقیقه، که کمتر از میانگین 10 دقیقه بوده است. این نیز به صورت خطی با افزایش تخمینی مورد انتظار در 29 ژانویه مرتبط است.

سختی بیت کوین به دنبال افزایش اخیر 3.82 درصد افزایش می یابد و به بالاترین سطح تاریخ 39 تریلیون می رسد - اخبار استخراج بیت کوین
زمان بلاک فعلی بیت کوین در 27 ژانویه 2023، ساعت 9:00 صبح به وقت شرقی.

این به این دلیل است که وقتی بلوک‌ها سریع‌تر از میانگین 10 دقیقه کشف می‌شوند، 2016 بلوک در بین هدف‌گیری مجدد دشواری نیز سریع‌تر از میانگین دو هفته‌ای پیدا می‌شوند. در نتیجه، دشواری استخراج پروتکل بیت کوین افزایش می یابد. با بیت کوینقیمت بالاتر، هش ریت بسیار بیشتری به بلاک چین اختصاص داده شده است.

هش بیت بیت کوین با میانگین 278.2 اگزاهش در ثانیه (EH/s) در طول 2016 بلاک اخیر در حال اجرا است. Foundry USA فرمان می دهد موقعیت برتر از نظر استخرهای استخراج با بیشترین مقدار هش ریت اختصاصی SHA256. Foundry حدود 93.82 EH/s در یک دوره سه روزه دارد که 32.99 درصد از توان محاسباتی شبکه را تشکیل می دهد. استخر استخراج بیت کوین Antpool 49.57 EH/s را در یک بازه زمانی سه روزه به شبکه بیت کوین اختصاص داده است که 17.43 درصد از قدرت هش را تشکیل می دهد.

برچسب ها در این داستان

278 EH/s, 300 EH/s, 300 exahash, All Time High, Antpool, Bitcoin, Bitcoin (BTC), Bitcoin استخراج, شبکه بیت کوین, فواصل بلاک, زمان بلوک, BTC, BTC Mining, BTC Network, BTC /USD، قدرت محاسباتی، شبکه رمزنگاری، سختی، Exahash، Foundry USA، هش، قدرت هش، هش ریت، هش ATH، افزایش، قیمت پایین، استخراج، بلوک ماینینگ، دشواری استخراج، استخرهای استخراج، شبکه، ماینر شرکت کننده، در هر ثانیه، پروتکل ، SHA256، میانگین ده دقیقه

فکر می کنید این افزایش سختی چه تاثیری بر شبکه کلی بیت کوین و استخراج کنندگان آن خواهد داشت؟ نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

سختی بیت کوین به دنبال افزایش اخیر 3.82 درصد افزایش می یابد و به بالاترین سطح تاریخ 39 تریلیون می رسد - اخبار استخراج بیت کوین

جیمی ردمن

جیمی ردمن رهبر اخبار در Bitcoin.com News و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در فلوریدا زندگی می کند. ردمن از سال 2011 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. او علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد. از سپتامبر 2015، ردمن بیش از 6000 مقاله برای Bitcoin.com News درباره پروتکل‌های مخربی که امروز در حال ظهور هستند، نوشته است.
اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا