کار آفرینی و استارتاپ

سردبیر می گوید سایت خبری گاردین مستقر در بریتانیا تحت حمله باج افزار • TechCrunch


برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

این بسیار زیباترین تییییییییم ییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی نیستن. امروز، ما از کار خودداری کرده ایم تا عجیب ترین زیرشاخه های موسیقی تعطیلات را کشف کنیم. تله کریسمس یک چیز است. کریستوفر لی (بله که کریستوفر لی، سارومان در “ارباب حلقه ها”) ضبط شده است یک آلبوم کریسمس هوی متال، که واقعاً خدایی وحشتناک است. اسپینال تپ نیز یک آهنگ تعطیلات اجرا کرد، که…منظورم این است. و ما ناراحت نیستیم دیسکو کریسمس یا اینها بزها آواز می خوانند “ما برای شما کریسمس مبارک آرزو می کنیم” یا…

به هر حال . . . آهنگ های تعطیلات خارج از میدان چپ مورد علاقه شما چیست؟ پاسخ در کارت پستال الکترونیکی، لطفا! – کریستین و حاجی

TechCrunch برتر 3

  • اضافی، اضافی، همه چیز را در مورد آن بخوانید: روزنامه بریتانیایی گاردین تایید کرد که به دنبال حوادث عجیبی که این روزنامه در زیرساخت‌های فناوری اطلاعات خود متوجه آن شد، مورد حمله باج‌افزار قرار گرفت. کارلی بیشتر داشتن.
  • بچه ها از پدر و مادرتون اجازه بگیرید: اگر کودک دهه ۸۰ هستید، ممکن است به یاد داشته باشید که دائماً به ما یادآوری می‌شد که «از والدین خود اجازه بگیرید تا…» خوب، Google اکنون چیزی مشابه برای Google Play ایجاد کرده است که به کودکان اجازه می‌دهد درخواست‌های خرید را برای سرپرستان خود ارسال کنند. ایوان می نویسد.
  • کمی مطالعه سبک برای سال جدید: آنا و الکس آنها را جمع آوری کرد و اکنون برخی از کتاب هایی را که بنیانگذاران استارت آپ ها و سرمایه گذاران خطرپذیر نتوانستند امسال کنار بگذارند به اشتراک می گذارند. خواندن مبارک!

استارتاپ ها و VC

کارل اشنباخ، یک مدیر قدیمی نرم افزار سازمانی که در سال 2016 به Sequoia Capital پیوست و به رهبری تعدادی از معاملات پرسود برای این شرکت سرمایه گذاری ادامه داد، به یک نقش عملیاتی بازمی گردد. کانی گزارش ها. به عنوان مدیرعامل جدید Workday، اشنباخ تا سال 2024 به همراه مدیر عامل، بنیانگذار و رئیس شرکت آنیل بوسری، غول برنامه های ابری سازمانی را رهبری خواهد کرد و در آن زمان اشنباخ به عنوان انحصاری مدیر عامل شرکت خواهد شد.

میدونی چیه؟ چندتا دیگه هم داریم:

چگونه از روابط سرمایه گذار خود در سال 2023 بهترین استفاده را ببرید؟

همانطور که بابا نوئل فهرست خود را از افراد شیطون و خوب مرور می کند، همچنین زمان خوبی برای بنیانگذاران استارت آپ است تا روابط خود با سرمایه گذاران را بررسی کنند.

ویدیا رامان، یکی از شرکای Sorenson Ventures، یک مقاله TC+ با بایدها و نبایدها برای جلسات آتی هیئت مدیره نوشته است و نظرات خود را در مورد اینکه کدام کانال های ارتباطی برای درخواست های مختلف کمک بهتر است، و همچنین نقاط داده خاصی که در بحث های خود مطرح می شود، ارائه کرده است. .

او توصیه می کند: “در مورد نحوه گذراندن وقت خود بی رحم باشید، به خصوص با سرمایه گذاران خود.”

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارت آپی کمک می کند تا از همه چیز پیشی بگیرند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای 15٪ تخفیف در اشتراک سالانه استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

در ماه ژوئیه، کمیسیون تجارت فدرال از متا به دلیل خرید پیشنهادی شرکت VR در داخل شکایت کرد. این هفته نوبت مارک زاکربرگ بود که روی استند رفت و آماندا دارای جزئیات

اکنون به تسلا، جایی که دارل گزارش می دهد که خودروساز ممکن است دور جدیدی از اخراج را در سه ماهه آینده انجام دهد. این تنها مشکلی نیست که شرکت در آن قرار دارد. همچنین کمی مشکل قیمت سهم دارد. ربکا می نویسد که سهام تسلا به دلایلی از جمله تمام درام توییتر و از دست دادن فروش چین به پایین ترین سطح خود در دو سال گذشته سقوط کرد.

در اینجا چهار مورد دیگر برای شما آورده شده است:

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا