کار آفرینی و استارتاپ

سرمایه بیوتکنولوژی غیر رقیق‌کننده، سرمایه‌گذاری بلندمدت فرشته، 80 میلیون دلاری WayRay – TechCrunch

به عنوان یک کارگر کهنه کار استارت آپی که در دوران رکود اقتصادی اخراج شده است، شنیدن اینکه سرمایه گذاران می گویند این زمان خوبی برای راه اندازی یک شرکت نرم افزاری است، ناسازگار است.

با این حال آنها اشتباه نمی کنند.

یک قیاس: در کالیفرنیا، نزدیک به 10000 آتش سوزی جنگلی بیش از 4 میلیون هکتار را دو سال پیش سوزاند و میلیاردها خسارت اقتصادی به بار آورد و هزاران نفر از ساکنان را مجبور به ریشه کن کردن کل زندگی خود کردند.


مقالات کامل TechCrunch+ فقط برای اعضا در دسترس است
از کد تخفیف استفاده کنید TCPLUSROUNDUP برای صرفه جویی 20٪ از اشتراک یک یا دو ساله


در سال‌های پس از آن، آن فاجعه مرگبار با پاکسازی درختان مرده و بیمار و کاهش رقابت برای منابعی مانند آب و نور خورشید، تغییر شکل اکوسیستم‌های محلی را آغاز کرده است.

به گفته کایل پویار، شریک OpenView، رکود فعلی فرصت‌های مشابهی را برای استارت‌آپ‌های SaaS ایجاد می‌کند.

او می‌گوید: «افرادی که بیکار شده‌اند یا بیدار شده‌اند و متوجه می‌شوند که گزینه‌های سهامشان ناگهان بی‌ارزش است، روی خودشان شرط‌بندی می‌کنند. “آنها در نهایت شانس تبدیل این ایده آزاردهنده را به یک محصول واقعی خواهند داشت.”

پویار در آخرین پست خود در TechCrunch+ شش اصل را برای رشد مبتنی بر محصول در آنچه «عصر کار متصل» می‌نامد، شناسایی می‌کند، جایی که محصولات مبتنی بر API «توسط کاربران، نه فقط مدیران و مدیران، کشف و حمایت می‌شوند».

خیلی ممنون که خواندید،

والتر تامپسون
ویرایشگر ارشد، TechCrunch+
@Yourprotagonist

فضای توییتر: کارل آلومار، شریک مدیریت M13 در مورد جمع آوری کمک مالی در دوران رکود بحث می کند

اعتبار تصویر: dblight (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

روز دوشنبه، 27 ژوئن، ساعت 11:30 صبح به وقت PT/2:30 بعد از ظهر به وقت شرقی، کارل آلومار، شریک مدیر M13 در یک فضای توییتر به من می‌پیوندد تا توصیه‌های خود را برای جمع‌آوری کمک مالی در زمان رکود به اشتراک بگذارد.

آلومار، که استارت‌آپ‌ها را در رکود دات‌کام در سال 2000 و رکود بزرگ سال 2008 رهبری کرد، در مورد اینکه آیا سرمایه‌گذاران هنوز رشد را بر سود ترجیح می‌دهند یا خیر، صحبت خواهد کرد و مشخص می‌کند که تیم‌های مؤسس باید قبل از افزایش درآمد بعدی خود، چه نکات اثباتی را تعیین کنند.

ما سوالات شما را پاسخ خواهیم داد، پس لطفا @techcrunch را در توییتر دنبال کنید و یک یادآوری برای چت دوشنبه تنظیم کنید.

سرمایه گذاری فرشته بلندمدت: درک نیازهای سرمایه و چگونگی یافتن سرمایه گذاری با کیفیت

گاو نر ایجاد سایه خرس روی دیوار

اعتبار تصویر: استودیو OsakaWayne / Getty Images

کمک به یک شرکت کوچک برای یافتن شتاب و رشد برای تصاحب سهم بازار و در عین حال کسب درآمد، یک شرح شغل عالی است.

اما دلیلی وجود دارد که سرمایه‌گذاران موفق فرشته کم هستند: بازده ممکن است چندین سال طول بکشد تا تحقق یابد، و همه شرکت‌هایی که می‌خواهید در آنها سرمایه‌گذاری کنید، پول شما را نمی‌خواهند.

به گفته آدام نش، مدیر عامل Daffy، برای سرمایه گذاران جدید مهم است که بدانند سرمایه گذاری فرشته یک فرآیند سرمایه بر است که ممکن است همیشه کارساز نباشد.

«بیشتر نتایج باورنکردنی حکایت‌های مربوط به سرمایه‌گذاری‌های شگفت‌انگیز فرشته‌ها را می‌بینند و فرض می‌کنند که سرمایه‌گذاری فرشته همیشه بسیار بهتر از کلاس‌های دارایی رایج‌تر مانند سهام عمومی، اوراق قرضه و املاک است. اما حقیقت این است که به طور متوسط، بازده تعدیل شده بر اساس ریسک برای سرمایه گذاری فرشته اغلب می تواند بدتر از سرمایه گذاری های سنتی باشد.

3 نکته برای استارت‌آپ‌های بیوتکنولوژی که به دنبال سرمایه غیر رقیق‌کننده برای عبور از رکود هستند

این زمان مخصوصاً برای استارتاپ های علوم زیستی سخت است. حتی اگر فناوری آنها در حال تغییر در جهان باشد، هنوز سال ها طول می کشد تا به بازار بیاید.

جیمز کوتس، مدیر سلامت و عملکرد انسانی در Decisive Point می نویسد، اکثر بنیانگذاران بیوتکنولوژی که به دنبال افزایش سرمایه در این محیط هستند، تصور می کنند که سرمایه رقیق کننده تنها گزینه آنها است، اما این کوته بینانه است.

در شرایط رکود، کمک‌های بلاعوض یا قراردادهای دولت باید جذاب‌تر از همیشه تلقی شوند، زیرا آنها باند پرواز را بدون رقیق‌سازی ارائه می‌کنند و تیترهای خوبی را ایجاد می‌کنند.»

Pitch Deck Teardown: عرشه 80 میلیون دلاری WayRay سری C

بسیاری از بنیان‌گذاران با ساختن یک عرشه 10 اسلایدی شروع می‌کنند، اما ارائه سری C شرکت سخت‌افزار ماشین AR WayRay شامل 75 اسلاید بود.

بیشتر ممکن است همیشه بهتر نباشد، اما با توجه به اینکه عرشه به WayRay کمک کرد تا 80 میلیون دلار جمع آوری کند، بنیانگذاران شرکت آن را به طور کامل با اعضای TC+ به اشتراک گذاشته اند.

Haje Jan Kamps می نویسد: “WayRay در نشان دادن دنیایی که می خواهد در آن زندگی کند، کار بسیار خوبی انجام می دهد.”

سوفی عزیز: اگر کار رمزنگاری من دیگر در دسترس نباشد، گزینه های F-1 OPT من چیست؟

چهره تنها در ورودی پرچین پیچ و خم که پرچم آمریکا در مرکز آن قرار دارد

اعتبار تصویر: Bryce Durbin/TechCrunch

سوفی عزیز

من یک دانشجوی F-1 هستم که در این ماه با لیسانس خود در علوم کامپیوتر فارغ التحصیل شدم. من مجوز کار تحت OPT دریافت کردم و شغلی در یک شرکت رمزنگاری داشتم، اما آنها پیشنهاد شغلی من را لغو کردند.

آیا باید به DSO خود اطلاع دهم که پیشنهاد شغلی من لغو شده است؟ گزینه های من چیست، به خصوص اگر بخواهم راه اندازی وب 3 خود را ایجاد کنم؟

چه مدت می توانم بدون کار در ایالات متحده بمانم؟ پیشاپیش از کمک شما سپاسگزاریم!

– گالانت گراد

تاکتیک های آزمایش شده زمان برای ایجاد ارائه های سرمایه گذار

شنیدن این موضوع که اگر می‌خواهید سرمایه‌تان را افزایش دهید، به یک عرشه ضد گلوله نیاز دارید، بسیار رایج است، اما هدف واقعی یک زمین‌فروشی در واقع جمع‌آوری پول نیست.

لو کرژنر، رئیس آژانس ساراگوس می‌گوید: در واقع، بهترین نتیجه عملی ارائه یک سرمایه‌گذار خوب، «یک جلسه پیگیری با حس حرکت و وضوح در مورد داستان شرکت، وضعیت فعلی، اهداف و فرصت‌های آن است».

کرژنر در یک پست روشنگر انواع مختلفی از ارائه‌های سرمایه‌گذار را که باید بسازید توضیح می‌دهد، و مجموعه‌ای از نکات و ترفندها را برای ساخت و بسته‌بندی یک ارائه سرمایه‌گذار قاتل تشریح می‌کند.

برای افزایش فروش، از محتوای تولید شده توسط خریداران برای شخصی‌سازی ایمیل‌ها استفاده کنید

قطعات پازل ساخته شده از مردم؛ استفاده از داده های خریداران برای کمپین های ایمیل

اعتبار تصویر: الفا روح (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

اعتماد مصرف کننده در دوران رکود اقتصادی ضربه می زند، به همین دلیل است که استارت آپ های تجارت الکترونیک باید از هم اکنون به دنبال راه های جدیدی برای جذب مشتریان باشند.

سینتیا پرایس، معاون بازاریابی در Litmus، راه‌های مختلفی را به اشتراک می‌گذارد که شرکت‌ها می‌توانند داده‌های خرید مشتری را به محتوایی تبدیل کنند که تجارب برند را بهبود می‌بخشد – و باعث می‌شود کاربران تمایل بیشتری به خرید داشته باشند.

به عنوان مثال، محصولاتی که در سایت شما بیشترین بازدید را دارند، ذائقه و علایق فعال ترین مشتریان شما را منعکس می کنند، به این معنی که اطلاعات مفیدی است که می توانید در ایمیل های خروجی به نمایش بگذارید.

پرایس می‌نویسد: «حتی می‌توانید با لایه‌بندی داده‌های خریداران، آن داده‌ها را به صورت دانه‌بندی‌تر تجزیه کنید. “این استراتژی باعث ایجاد علاقه می شود، مشترکین بیشتری را به سایت شما جذب می کند و پتانسیل خرید محصولات آنها را بهبود می بخشد.”
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا