کار آفرینی و استارتاپ

سرمایه گذاران خطرپذیر ایالات متحده هرگز این همه پول نقد نداشته اند – TechCrunch

شما ممکن است فکر کنید با توجه به شایعاتی که در دنیای استارت آپ ها وجود دارد مبنی بر کمبود سرمایه سرمایه گذاران خطرپذیر – در نهایت، ما در مورد شرکت های فناوری جوان می شنویم که خود را در بین مراحل مختلف می بینند، سرمایه گذاران را با سرمایه های کوچک تری نسبت به حامیان قبلی جذب می کنند و برای حفظ سرمایه خود به سرمایه گذاری جمعی روی می آورند. موجودی نقدی سالم است.

و هنوز داده های جدید از PitchBook و انجمن ملی سرمایه گذاری خطرپذیر نشان می دهد که در حالی که سرعت سرمایه گذاری سرمایه گذاری خطرپذیر ایالات متحده در حال کاهش است – بیشتر از دیدگاه جهانی – سرمایه گذاران خطرپذیر آمریکایی بیش از هر زمان دیگری در بالای سرمایه قابل سرمایه گذاری (پودر خشک) نشسته اند.

حتی بیشتر از آن، سرعتی که سرمایه‌گذاران ریسک‌پذیر در آن سرمایه‌گذاری می‌کنند در مقایسه با هنجارهای تاریخی افزایش یافته است، به این معنی که سرمایه‌گذاران در بازار خصوصی در مجموع در تلاش برای افزایش سرمایه نیستند، حتی اگر شرکت‌های پرتفوی آنها ممکن است در وضعیت بسیار متفاوتی قرار بگیرند.

سوالی که امروز صبح در ذهن ما می چرخد ​​این است که چرا – چرا آیا سرمایه گذاری های مخاطره آمیز زمانی که سرمایه زیادی توسط VC ها برای سرمایه گذاری جمع آوری شده است کند می شود؟


صرافی استارتاپ ها، بازارها و پول را بررسی می کند.

آن را هر روز صبح در TechCrunch+ بخوانید یا هر شنبه خبرنامه The Exchange را دریافت کنید.منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا