ارز دیجیتالاقتصادی

سناتور آریزونا لایحه ای را برای تبدیل بیت کوین به مناقصه قانونی ارائه می دهد – مقررات بیت کوین نیوز

یک سناتور در ایالت آریزونا آمریکا مجموعه ای از اسکناس های رمزنگاری را معرفی کرده است که یکی از آنها به دنبال تبدیل بیت کوین به ارز قانونی است. پول دیجیتال متمرکز که توسط بانک های مرکزی کنترل می شود برده داری است. این قانونگذار گفت بیت کوین غیرمتمرکز آزادی است.

قانونگذار آریزونا می خواهد بیت کوین را مناقصه قانونی کند

وندی راجرز، سناتور ایالت آریزونا، چندین قبض مربوط به رمزارز را معرفی کرده است، از جمله یکی برای تبدیل بیت کوین به ارز قانونی در ایالت خود.

راجرز روز سه شنبه در توییتی نوشت: «امروز قبوض ارزهای دیجیتال خود را راه اندازی کردم. این لوایح توسط همکاران جمهوری خواه سنای ایالتی او جف ونینگر و جی دی مسنارد حمایت می شود.

یکی از لوایح پیشنهاد می کند تبدیل بیت کوین به ارز قانونی. این قانون، ارز دیجیتال را اینگونه تعریف می‌کند: «ارز دیجیتال غیرمتمرکز و همتا به همتا که در آن رکوردی از تراکنش‌ها بر روی بلاک چین بیت‌کوین حفظ می‌شود و واحدهای ارز جدید با حل محاسباتی مسائل ریاضی تولید می‌شوند و مستقل از یک مرکز مرکزی عمل می‌کنند. بانک.”

لایحه ای دیگر پیشنهاد می کند که به آژانس های دولتی اجازه می دهد «با یک صادرکننده ارزهای دیجیتال برای ارائه روشی برای پذیرش ارز دیجیتال به عنوان روش پرداخت جریمه ها، جریمه های مدنی یا سایر جریمه ها، اجاره، نرخ ها، مالیات ها، هزینه ها، هزینه ها، درآمدها، تعهدات مالی، قراردادی منعقد کنند. و ارزیابی های ویژه برای پرداخت هر مبلغی که به آن آژانس یا این ایالت تعلق می گیرد.»

سناتور آریزونا لایحه ای را برای تبدیل بیت کوین به مناقصه قانونی ارائه می دهد - مقررات بیت کوین نیوز
لوایح ارائه شده توسط سناتور آریزونا وندی راجرز در روز سه شنبه شامل چندین لایحه مربوط به ارزهای دیجیتال است. منبع: وندی راجرز

راجرز سال گذشته لایحه مشابهی را برای تبدیل بیت کوین به ارز قانونی در آریزونا ارائه کرد اما به سرعت از بین رفت. او آوریل گذشته توییت کرد:

پول دیجیتال متمرکز که توسط بانک های مرکزی کنترل می شود برده داری است. بیت کوین غیرمتمرکز آزادی است.

در سپتامبر 2021، السالوادور اولین کشوری بود که بیت کوین را به عنوان ارز قانونی در کنار دلار آمریکا پذیرفت. از آن زمان، این کشور به رهبری نایب بوکله، رئیس جمهور حامی بیت کوین، هزاران دستگاه را خریداری کرده است. بیت کوین برای خزانه اش نوامبر گذشته، Bukele اعلام کرد که السالوادور هر روز بیت کوین می خرد.

برچسب ها در این داستان

صورتحساب‌های ارز دیجیتال آریزونا، صورت‌حساب‌های ارز دیجیتال آریزونا، بیت‌کوین، صورت‌حساب‌های بیت‌کوین، مناقصه قانونی بیت‌کوین، مناقصه قانونی بیت‌کوین آریزونا، مناقصه قانونی بیت‌کوین ایالات متحده، مناقصه قانونی، وندی راجرز، وندی راجرز بیت‌کوین، وندی راجرز بیت‌کوین مناقصه قانونی بیت‌کوین

آیا فکر می کنید بیت کوین به ارز قانونی در ایالات متحده تبدیل می شود؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

سناتور آریزونا لایحه ای را برای تبدیل بیت کوین به مناقصه قانونی ارائه می دهد - مقررات بیت کوین نیوز

کوین هلمز

کوین که دانشجوی اقتصاد اتریش بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون یک مبشر بوده است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا