کار آفرینی و استارتاپ

سه چهارم بودجه‌های رکوردشکنی برای بنیان‌گذاران زن یک برد است – TechCrunch

سلام و خوش آمدید به انصاف، پادکستی درباره کسب و کار استارت آپ ها که در آن اعداد و نکات ظریف پشت سرفصل ها را باز می کنیم. و از آن لذت ببرید!

این هفته مال ماست مری ان خاموش بود – ما بهترین های خود را برای او ارسال می کنیم، زیرا او یک قدیس زنده است – بنابراین ناتاشا و الکس و رحمت و کریس گرد هم آمدیم تا خلاصه اخبار خود را جمع آوری کنیم. و اوه پسر چیزهای زیادی برای راه اندازی وجود داشت.

  • در بالای این هفته، اخبار Indiegogo که خدمات تأمین مالی جمعی در حال تشدید است که می تواند پروژه ها را در پلتفرم خود پست کند. ما این را به‌عنوان یک کالای عمومی می‌بینیم که می‌تواند برای دوام بلندمدت تأمین مالی جمعی مفید باشد.
  • از دوره گرد سرمایه گذاری، ما به موسیقی و به طور بالقوه هیجان انگیز Mictic (که 2.5 میلیون دلار جمع آوری کرد)، illumingyn متمرکز بر سلامت زنان و کارهایی که ممکن است برای دسترسی به مراقبت انجام دهد (33 میلیون دلار جمع آوری کرد) و Martie که می خواهد از غذا جلوگیری کند، صحبت کردیم. ضایعات و شاید تامین مواد غذایی ارزان قیمت برای افراد نیازمند (3 میلیون دلار سرمایه تازه).
  • پس از کاهش در سال 2020، منابع مالی برای شرکت‌هایی که زنان تأسیس می‌کنند، با پشتوانه سرمایه‌گذاری بازگشته است.
  • VSC می خواهد داستان استارتاپ ها را بسازد و سپس روی آنها سرمایه گذاری کند. ما در مورد ورود شرکت های روابط عمومی به بازی پورتفولیو و اینکه چه چالش هایی ممکن است پیش بیاید صحبت کردیم.
  • و سپس برای یک دقیقه در مورد سرمایه گذاری جایگزین گپ زدیم. یعنی آکوا چه چیزی می‌سازد و چرا الکس ستون‌هایی را روی NFT می‌نویسد.
خبر پیشنهادی:   3 دیدگاه درباره تصمیم جک دورسی برای کناره گیری از سمت مدیرعاملی توییتر - TechCrunch

آغوش و عشق از طرف تیم؛ ما با شما روشن و اوایل صبح دوشنبه گپ خواهیم زد!

ارزش سهام هر دوشنبه، چهارشنبه و جمعه صبح ساعت 7:00 صبح PDT کاهش می یابد، بنابراین در ما مشترک شوید پادکست های اپل، ابری، Spotify و همه بازیگران
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا