فوتبالورزشی

سونیل چهتری پس از آرزوی تولد “دوست واقعی” ویرات کوهلی پاسخ می دهد | اخبار فوتبال

این دو بزرگ ورزش متبوع خود از کشیدن پاهای یکدیگر در شبکه های اجتماعی لذت می برند و لحظات خوشی را در کنار هم در زمین مسابقه سپری می کنند.

دوستی بین ویرات کوهلی، بازیکن افسانه ای کریکت و سونیل چهتری، کاپیتان تیم فوتبال هند پنهان نیست. رفاقت بین دو ستاره بزرگ ورزش هند یک بار دیگر به نمایش گذاشته شد که کوهلی روز چهارشنبه در توییتر تولد 38 سالگی چتری را تبریک گفت. «مردی صادقانه سخت‌کوش و سرشار از ارزش‌های خوب و شفقت. مردی که می‌توانم آن را دوست واقعی بدانم. از دوستی که با هم داریم بسیار سپاسگزاریم. همیشه برای شما بهترین ها را آرزو می کنم. همانطور که یک سال جوانتر می شوید، بهترین آرزوها و همه مثبت ها را برای شما ارسال می کنم. کهلی در توییتی نوشت: تولدت مبارک @chetrisunil11.

چتری در پاسخ به آرزوی دلخراش تولد کوهلی، در توییتی نوشت: «این احساس دوجانبه است. “قهرمان، من از کلمات محبت آمیز قدردانی می کنم. احساس دوستی ما متقابل است و من نیز بسیار سپاسگزارم که مسیرهای ما از مسیر آنها عبور کرد.»

در شبکه های اجتماعی انبوهی از آرزوهای تولد برای اسطوره فوتبال از اقشار مختلف منتشر شده است. این دو بزرگ ورزش متبوع خود از کشیدن پاهای یکدیگر در شبکه های اجتماعی لذت می برند و لحظات خوشی را در کنار هم در زمین مسابقه سپری می کنند.

چندی پیش چتری ویدیویی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته بود که در آن خود را به خاطر اینکه در فوتبال بهتر از جوانانش بازی می‌کرد تمجید می‌کرد. کهلی در واکنش به این ویدئو، چتری را “افسانه” نامیده بود. چهتری پس از آن با خنده پاسخ داده بود: “سب بروکلی اور پالک کا خیل های. وو آدرک کا سواد که بااره من کیا کهته های؟ به سلامتی، قهرمان.”

سرگرد Dhyan Chand Khel Ratna برنده جایزه Sunil Chhetri بهترین گلزن تمام دوران برای تیم ملی هند است. او همچنین در فهرست ده گلزن برتر فوتبال مردان بین المللی قرار دارد که شامل فوتبالیست های افسانه ای کریستیانو رونالدو و لیونل مسی می شود. او اولین بازیکن هندی است که در سه قاره مختلف بازی کرده است – آسیا، اروپا (کلوب اسپورتینگ پرتغال) و آمریکای شمالی (کانزاس سیتی ویزاردز).

تمام فدراسیون های فوتبال هند (AIFF) او را شش بار به عنوان بهترین بازیکن سال معرفی کرده اند. در سطح بین المللی، کاپیتان هندی قهرمان جام قهرمانی آسیا در سال 2008، قهرمانی SAFF در سال های 2011 و 2015، جام نهرو در سال های 2007، 2009 و 2012، جام بین قاره ای در سال های 2017 و 2018 شده است.

در حالی که بحث های فزاینده ای در مورد فرم کوهلی و حضور او در تیم ملی برای جام جهانی ICC T20 وجود دارد، طرف شاد او مدام حالات مثبتی را برای طرفدارانش در سراسر جهان ارسال می کند.


بستن داستان
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا