فوتبالورزشی

شان رایت فیلیپس، فوتبالیست سابق من سیتی معتقد است هند به راهیابی به جام جهانی 2026 نزدیک شده است | اخبار فوتبال

شان رایت فیلیپس، فوتبالیست سابق انگلیسی، از زمانی که در جریان پیروزی 4-1 مقابل منچستریونایتد، گل والی پای راست معروف را به ثمر رساند، با طرفداران زیادی در سراسر جهان، از جمله هند، نامی محبوب بوده است. ، در طول فصل 05-2004 لیگ برتر انگلیس (EPL).

این بازیکن 40 ساله هنوز در خارج از زمین به ورزش کمک می کند و برای اولین بار برای حمایت از باشگاه بمبئی سیتی به هند سفر کرد. رایت فیلیپس که بیش از یک دهه است در بالاترین سطح فوتبال بازی کرده است، همه استعدادهای فوتبال هند را ستایش می کنند.

«فکر نمی‌کردم هند تا این حد فوتبال محور باشد، اما دیدن قدردانی هواداران از این ورزش، دیدنی رویایی بود. من با یک فوتبالیست در بنگالورو آشنا شدم که برای تیم ملی بازی می کند و او شخصیت بزرگی به نظر می رسید و من او را زیر نظر داشتم و حتی او را در شبکه های اجتماعی دنبال خواهم کرد.

فکر می‌کنم هند به راهیابی به جام جهانی فوتبال 2026 بسیار نزدیک است. من بازی بازیکنان جوان در بنگالورو را تماشا کرده ام و اکنون در بمبئی هستم تا باشگاه بمبئی سیتی را ببینم و بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ام. به نظر می رسد پایه ای در آنها وجود دارد، بچه ها در سنین پایین وارد آن می شوند و زمان بیشتری برای یادگیری آنها وجود دارد. بازیکن سابق منچسترسیتی که 10 فصل (1999-2005 و 2008-11) برای این باشگاه انگلیسی بازی کرد، اضافه می کند.

وقتی صحبت از جام جهانی شد، جام جهانی فوتبال آینده 2022 در قطر طرفداران فوتبال را در سراسر جهان از هم جدا کرده است، زیرا این رویداد محبوب برخلاف دوره های قبلی آن در ماه نوامبر برگزار می شود که بر فوتبال باشگاهی تأثیر می گذارد. در حالی که رایت فیلیپس می‌داند که تعطیلات نیم فصل برای باشگاه‌های فوتبال «سخت خواهد بود»، او احساس می‌کند که چند فصل گذشته که در جریان همه‌گیری ویروس کرونا برگزار شد، بازیکنان را از نظر روحی و جسمی آماده می‌کرد.

خبر پیشنهادی:   اولین بازی رویایی برای گوکولام کرالا در جام AFC | اخبار فوتبال

سخت خواهد بود زیرا وسط فصل است. اما لیگ برتر فوتبال (MSL) سالهاست که با آن سروکار دارد. بازیکنان به اندازه کافی حرفه ای هستند، مدیران و مربیان به اندازه کافی حرفه ای هستند، و این چیزی است که در دوران قرنطینه کووید-19 شاهد آن بودیم، زیرا آنها مجبور بودند فصل های پشت سر هم بدون هیچ وقفه ای بازی کنند. من فکر می‌کنم که آنها به خوبی با آن کنار خواهند آمد.»

سه نسل در فوتبال که با باشگاه‌های مختلف فوتبال بازی می‌کنند یا با باشگاه‌های مختلف بازی کرده‌اند، می‌توان روی این واقعیت شرط‌بندی کرد که هر چیز دیگری جز فوتبال بر مکالمات رایت-فیلیپس در زمان شام تسلط داشته باشد. اما اینطور نیست!

او می خندد: «ما در مورد فوتبال صحبت نمی کنیم. صادقانه بگویم، من یک پدر هستم و پدرم یک پدر است. ما بیشتر از هر چیز در مورد مسائل خانوادگی صحبت می کنیم. فوتبال همیشه در مقیاس کوچک است، تا جایی که از ما می پرسیم: “حالت چطور است؟” فکر می‌کنید در آن بازی چطور عمل کردید؟ و سپس به خانواده بودن برمی گردد.» او می افزاید.

اوه، و او فکر می کند که چه کسی لیگ این فصل می شود؟ “این یک سوال حقه ای است، درست است؟” او می خندد قبل از اضافه کردن “برای لیگ برتر، من سیتی و انگلیس برای جام جهانی،” او امضا می کند.

توییت های نویسنده @siddhijainn

استوری های بیشتر را دنبال کنید فیس بوک و توییتر
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا