ارز دیجیتالاقتصادی

شرکت‌های مالی اولین معامله را با دارایی‌های دیجیتالی تحت قانون روسیه گزارش می‌کنند – اخبار بیت کوین مالی

دو شرکت اولین تراکنش‌های روسیه را با دارایی‌های مالی دیجیتال طبق قوانین فعلی این کشور انجام داده‌اند. این معامله شامل توکن کردن بدهی صادر شده توسط شخص ثالث و خرید بعدی آن بود.

شرکت های روسی صدور و قرار دادن دارایی های مالی دیجیتال را انجام می دهند

فاکتورینگ VTB، یک شرکت تابعه از بانک دولتی روسیه (Vneshtorgbank) و شرکت فین‌تک Lighthouse اعلام کرد اولین تراکنش ها برای صدور و قرار دادن دارایی های مالی دیجیتال (DFAs). مورد دوم یک اصطلاح حقوقی گسترده در حقوق روسیه است که انواع مختلفی از دارایی های دیجیتال، از جمله ارزهای رمزنگاری شده را تا زمانی که قانون اختصاصی تصویب شود، در بر می گیرد.

به عنوان بخشی از این معامله، بدهی تجاری از یک ناشر ناشناس ابتدا در پلتفرم Lighthouse، یک “اپراتور سیستم اطلاعاتی” ثبت شده که مجاز به صدور و تراکنش با DFAها است، توکن شد و سپس VTB Factoring دارایی های دیجیتال را خریداری کرد. بیانیه مطبوعاتی

رسانه خبری RBC Crypto در گزارشی توضیح داد که با کار با بدهی در قالب DFA، طرفین می‌توانند زمان لازم برای دریافت منابع مالی را کاهش دهند و در عین حال از هزینه‌های تراکنش نسبتاً پایین نیز بهره ببرند. این امر هزینه های کلی را برای نهاد صادرکننده کاهش می دهد. آنتون موساتوف، مدیر عامل فاکتورینگ VTB، توضیح داد:

برخلاف روش استاندارد فاکتورینگ، مشتری نیازی به انعقاد قرارداد خدمات برای واگذاری بدهی تجاری ندارد. کافی است صادرکننده DFA صادر کند و [obtain] رضایت فاکتور برای خرید آن

خبر موفقیت آمیز بودن عملیات DFA پس از آن منتشر شد که در اوایل ژوئن، Lighthouse و Tinkoff Business، بخش تجارت الکترونیک نئوبانک روسی Tinkoff، از ایجاد پلتفرمی برای تسهیل تراکنش‌های دارایی دیجیتال خبر دادند. این به کسب و کارهای بزرگ و متوسط ​​اجازه می دهد تا با استفاده از فناوری بلاک چین، سرمایه جمع آوری کنند.

در اواخر ماه، نایب رئیس هیئت مدیره Sberbank آناتولی پوپوف پرده برداری کرد که اولین معامله DFA بر روی پلتفرم توسعه یافته توسط بزرگترین بانک روسیه ظرف یک ماه آینده انجام خواهد شد. همچنین به عنوان Sber شناخته می شود، موسسه مالی تحت کنترل دولت حدود یک سوم کل دارایی های بانک در روسیه را تشکیل می دهد و همچنین یک موسسه مالی است. ثبت شده است اپراتور سیستم اطلاعاتی مجاز به صدور دارایی های مالی دیجیتال.

تحولات در فضای DFA در حالی اتفاق می‌افتد که مقامات روسیه در حال تلاش برای گسترش چارچوب نظارتی کشور به منظور تنظیم جامع‌تر دارایی‌های دیجیتال غیرمتمرکز مانند بیت کوین هستند، زیرا آنها فقط تا حدی تحت پوشش قانون موجود «در مورد دارایی‌های مالی دیجیتال» قرار دارند. لایحه جدید «در مورد ارز دیجیتال» که برای دستیابی به آن طراحی شده است، باید در ماه سپتامبر توسط قانونگذاران روسی بررسی شود.

برچسب ها در این داستان

لایحه، شرکت ها، رمزنگاری، ارزهای دیجیتال، ارزهای دیجیتال، دارایی های دیجیتال، دارایی های مالی دیجیتال، مالی، فین تک، شرکت ها، قانون، قانون، فانوس دریایی، پلتفرم ها، مقررات، روسیه، روسی، SBER، Sberbank، Vneshtorgbank، VTB، فاکتورینگ VTB

آیا انتظار دارید در آینده نزدیک تراکنش ها و معاملات بیشتری با دارایی های مالی دیجیتال در روسیه انجام شود؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.

شرکت‌های مالی اولین معامله را با دارایی‌های دیجیتالی تحت قانون روسیه گزارش می‌کنند – اخبار بیت کوین مالی

لوبومیر تاسف

لوبومیر تاسف روزنامه‌نگاری از اروپای شرقی است که در زمینه فناوری کار می‌کند و این جمله هیچنز را دوست دارد: «نویسنده بودن چیزی است که من هستم، نه کاری که انجام می‌دهم». علاوه بر رمزنگاری، بلاک چین و فین‌تک، سیاست بین‌المللی و اقتصاد دو منبع الهام دیگر هستند.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر یک از محتوا، کالاها یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا