کار آفرینی و استارتاپ

شرکت‌های بزرگ تولید برق از شماره‌های تسلا – TechCrunch

سلام و خوش آمدید به انصاف، پادکستی در مورد کسب و کار استارت آپ ها، که در آن اعداد و نکات ظریف پشت سرفصل ها را باز می کنیم.

سال نو است! بله، از تیم Equity به سال 2022 خوش آمدید. ما امیدواریم که قسمت های تعطیلات ما شما را سرگرم و گرم نگه داشته باشد. اما اکنون به کار بازگشته است، پس بیایید وارد اخبار شویم:

  • سهام جهانی امروز به طور کلی بالاتر است، در حالی که کریپتوها عمدتاً ثابت هستند. در هفته گذشته، ارزهای دیجیتال اصلی ارزش خود را از دست داده اند.
  • توییتر مارجوری تیلور گرین، نماینده پارلمان را به دلیل «نقض مکرر از [its] سیاست اطلاعات نادرست COVID-19.”
  • هند در حال بررسی سیستم پرداخت اپل برای iOS است.
  • تحویل تسلا Q4 بالاتر از حد انتظار آمد، منجر به افزایش سهام شرکت در معاملات قبل از بازار شد. NIO همچنین شاهد یک دست انداز بود، به این معنی که استارت آپ های برقی نیز روز خوبی را سپری می کنند.
  • Sensetime IPO اتفاق افتاد در حالی که سهام در حال استراحت بود. با وجود افزایش بسیار کمتر از آنچه که قبلاً می خواست، IPO هنگ کنگ این شرکت در حال حاضر در حال ثبت است و به عنوان یک سهام معاملاتی به خوبی عمل می کند.
  • و AIMMO 12 میلیون دلار در سری A جمع آوری کرد. این شرکت ابزارهای برچسب گذاری داده را برای مشتریان سازمانی که مدل های هوش مصنوعی می سازند فراهم می کند.

اووو سال در راه است! چرخ دنده های بزرگ کار بار دیگر شروع به چرخش کرده اند. برویم بگیریمش!

ارزش سهام هر دوشنبه در ساعت 7:00 صبح PST، چهارشنبه و جمعه در ساعت 6:00 صبح PST کاهش می یابد، بنابراین در ما مشترک شوید پادکست های اپل، ابری، Spotify و همه بازیگران


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا