ارز دیجیتالاقتصادی

شرکت جدید SPAC کوین دورانت بر روی رمزارز و بلاک چین تمرکز دارد


کوین دورانت، قهرمان دو دوره NBA، یک شرکت خرید با هدف ویژه (SPAC) راه اندازی کرده است تا به همکاری با کسب و کارهای مبتنی بر فناوری، از جمله شرکت های ارزهای دیجیتال کمک کند. این شرکت با همکاری ریچ کلیمن، شریک تجاری دورانت تأسیس شد.

دورانت که یکی از حامیان اولیه Coinbase بود، هنوز کاوش در این بخش را به پایان نرسانده است. شرکت جدید SPAC او در حال برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در تجارت رمزنگاری و مرتبط با بلاک چین است.

طبق گزارش کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، شرکت جدید SPAC، Infinite Acquisition Corp که روز چهارشنبه تشکیل شد. تشکیل پرونده، به دنبال جذب 200 میلیون دلار در عرضه اولیه عمومی خود (IPO) است. SPAC شرکتی است که برای ترکیب یا تصاحب یک شرکت خصوصی دیگر و در نهایت تبدیل به سهامی عام تشکیل شده است. از آنجا که تنها هدف آن ترکیب با یک شرکت خصوصی و در نتیجه نادیده گرفتن الزامات یک IPO است، چنین شرکت هایی معمولاً به عنوان مشاغل “چک سفید” شناخته می شوند.

پرونده SEC خلاصه ای کوتاه از بازار ارزهای دیجیتال با نام هایی مانند Coinbase، Kraken، راه حل های وام دهی و پس انداز سود مانند BlockFi، سازنده کیف پول سخت افزاری Ledger و پروژه های موفق مرتبط با توکن غیرقابل تعویض، از جمله بازی مبتنی بر اتریوم Axie Infinity و Dapper Labs (سازندگان NBA Top Shot).

بر اساس این پرونده، Infinite Acquisition به غیر از رمزنگاری و بلاک چین، به طیف گسترده ای از اهداف بالقوه مانند مشاغل در ورزش، سلامت و تندرستی، تجارت الکترونیک، و فناوری مواد غذایی و صنایع عرضه خواهد پرداخت.

خبر پیشنهادی:   تعداد کاربران آفریقایی در پلتفرم کوکوین تا 200 درصد در 10 ماه اول سال 2021 افزایش یافت - مصاحبه با بیت کوین نیوز

Infinite Acquisition قصد دارد با نماد NFNT.U در بورس نیویورک عرضه شود و 20 میلیون سهم را به قیمت 10 دلار به فروش برساند. این پیشنهاد توسط Credit Suisse پذیرفته خواهد شد و در صورتی که SPAC نتواند ادغام یا خرید را در کمتر از 18 ماه انجام دهد، اینفینیت قصد دارد همه سهام را با پول نقد بازخرید کند.