ارز دیجیتالاقتصادی

شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر ایالات متحده سرمایه گذاری جدید در استارتاپ نیجریه Teamapt را رهبری می کند – فین تک بیت کوین نیوز

شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر (VC) مستقر در ایالات متحده، QED Investors، اخیراً یک دور سرمایه گذاری را رهبری کرد که بیش از 50 میلیون دلار برای شرکت نیجریه fintech Teamapt جمع آوری کرد. به نظر می رسد این سرمایه گذاری، و همچنین استخدام پرسنل شرکت VC که وظیفه هدایت سرمایه گذاری های آن در آفریقا را دارند، به تعهد جدید سرمایه گذاران QED نسبت به این قاره اشاره دارد.

پیش سری C از Teamapt

شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز متمرکز بر فین تک، QED Investors، اخیراً سرمایه گذار یک شرکت نیجریه ای به نام Teamapt شده است، استارت آپی که در ارائه پلتفرم های پرداخت و بانکی تخصص دارد. به گزارش Techcrunch گزارشQED دور سرمایه گذاری را رهبری کرد که طبق گزارش ها بیش از 50 میلیون دلار برای Teamapt جمع آوری کرد.

علاوه بر سرمایه‌گذاران QED، سایر شرکت‌کنندگان در دور سرمایه‌گذاری – که گزارش Techcrunch آن را پیش از سری C نامیده است – Novastar Ventures، Lightrock و BII بودند. هر سه پس از شرکت در دور سری B Teamapt در شرکت فین تک سرمایه گذار شدند.

در همین حال، توسین انیولوروندا از Teamapt در پاسخ به ادعاهایی که رکود بازار برنامه‌های جمع‌آوری سرمایه شرکتش را مختل کرده بود، گفت:

ما همیشه فرصت طلبانه به تلاش های جمع آوری کمک های مالی خود می پردازیم و می خواهیم مطمئن شویم که زمینه بازار، نیازهای نقدی کسب و کار و نمایه سرمایه گذار با دیدگاه های رشد استراتژیک ما مطابقت دارد. با توجه به فضای بازار محتاطانه، ما در حالت جذب سرمایه فعال نبودیم. به عنوان یک شرکت سودآور، ما نیازی به پول نقد نداشتیم، اما خوشحال بودیم که از فرصت استفاده کرده و یک سرمایه‌گذار برجسته جدید اضافه می‌کنیم.

برای سرمایه‌گذاران QED، که بر اساس گزارش‌ها در بیش از 180 شرکت سرمایه‌گذاری کرده‌اند، سرمایه‌گذاری در آفریقا آخرین قطعه پازل برای شرکتی است که به دنبال تبدیل شدن به یک «شرکت VC متخصص فین‌تک جهانی» است.

برای تأکید بر تعهد شرکت VC مستقر در ایالات متحده به آفریقا، این گزارش خاطرنشان می کند که سرمایه گذاران QED قبلاً Gbenga Ajayi و Chidinma Iwueke را برای هدایت سرمایه گذاری های خود در این قاره استخدام کرده اند.

ایمیل خود را اینجا ثبت کنید تا به‌روزرسانی هفتگی اخبار آفریقا را به صندوق ورودی خود دریافت کنید:

افکار خود را در مورد این داستان چیست؟ نظر خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر ایالات متحده سرمایه گذاری جدید در استارتاپ نیجریه Teamapt را رهبری می کند - فین تک بیت کوین نیوز

ترنس زیموارا

ترنس زیموارا روزنامه نگار، نویسنده و نویسنده برنده جایزه زیمبابوه است. او درباره مشکلات اقتصادی برخی از کشورهای آفریقایی و همچنین اینکه چگونه ارزهای دیجیتال می توانند راه فراری را برای آفریقایی ها فراهم کنند، مطالب زیادی نوشته است.


اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر یک از محتوا، کالاها یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا