اینترنتدانش و فناوری

شرکت فیسبوک به پرداخت غرامت 550 میلیون دلاری محکوم شد!

آیا به خاطر دارید که فیسبوک در سال 2011 آغاز به تگ کردن اشخاص در عکس‌ها کرد؟ در آن سال، کمپانی در درحال حاضر تست اپ تشخیص صورت خویش بود البته برای تک گردن اسم اشخاص از کسی رضایت نگرفته بود. اندکی بعد از این مبادرت فیسبوک، پرونده‌ای علیه این مجموعه به جریان به‌زمین‌خورد و در سال 2015 نیز دادگاه به طور قانونی به چک آن پرداخت.

پس به جریان افتادن قانونی پرونده، این آیتم تحت عنوان یک گلایه گروهی طیقه‌بندی شد و فیسبوک تماماً یقین داشت که هیچ شغل غلط نکرده و فراهم دفاع از خویش میباشد. با این درحال حاضر، به لحاظ می رسد که حال و روز عوض شده و این موسسه اینک مهیا میباشد تا با پرداخت 550 میلیون دلار جریمه تسویه اکانت کرده و دسته شاکیانی را که از ایلینویز برای اولی توشه این پرونده را به جریان انداختند، راضی نماید. به گفته سخنگوی فیسبوک، این مجموعه میخواهد سریعاً این مورد را مجموع نماید و مسئولان کمپانی و سهامداران بر روی این قضیه تأکید دارا‌هستند.

بد وجود ندارد بدانید که از سال 2011 و بعد از مطرح شدن گلایه علیه فیسبوک، این موسسه برای به کارگیری از برنامه تشخیص صورت، مبادرت به درخواست تایید صلاحیت از یوزرها می‌نماید و این یعنی گلایه نام برده به طور کاملً‌ غالب و مؤثر بوده میباشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا