ارز دیجیتالاقتصادی

شرکت Metaverse Condense 4.5 میلیون دلار برای تسریع پذیرش VR جمع آوری می کند – اخبار بیت کوین متاورس

Condense، یک شرکت متاورس مستقر در بریستول، انگلستان که فناوری تولید می کند تا امکان پخش رویدادها را در برنامه های واقعیت مجازی فراهم کند، در جدیدترین دور اولیه خود 4.5 میلیون دلار جمع آوری کرده است. این دور که توسط Localglobe، 7percent Ventures و Deeptech Labs رهبری می‌شد، به Condense کمک مالی می‌کند تا روابط خود را با هنرمندان، برچسب‌ها، سازندگان محتوا و پلتفرم‌های متاورس تعمیق بخشد تا فناوری آن توسط شرکت‌های بیشتری مورد استفاده قرار گیرد.

Condense 4.5 میلیون دلار برای تعمیق پذیرش استریم Metaverse جمع آوری می کند

Condense، یک شرکت مستقر در بریستول، انگلستان که فناوری استریم متاورس را ارائه می‌کند، دارای اعلام کرد در آخرین دور سرمایه گذاری اولیه خود 4.5 میلیون دلار جمع آوری کرده است. طبق گزارش‌ها، دور تأمین مالی که توسط Localglobe، 7 درصد Ventures و Deeptech Labs رهبری می‌شود، به شرکت اجازه می‌دهد تا روابط عمیق‌تری با هنرمندان، برچسب‌ها، سازندگان محتوا و پلتفرم‌های متاورس برای اجرای پیشنهاد متاورس خود ایجاد کند.

پیشنهاد Condense به عنوان یک تجارت زیرساخت به عنوان یک سرویس در نظر گرفته می شود، به این معنی که این شرکت خدمات انتقال را با هزینه زمان ارائه می دهد، و داده های سه بعدی را برمی گرداند که به هر دنیای متاورستی با استفاده از موتورهایی مانند Unity یا Unreal Engine اجازه می دهد تا یک مکان واقعی را به نمایش بگذارد. در واقعیت است این به این معنی است که هر ناظری می تواند از رویدادهای واقعی لذت ببرد، گویی در محل یا استادیومی که در آن رخ می دهد، هستند. این به عنوان “ویدئو 3.0” توسط Condense نامیده می شود.

این شرکت که در سال 2019 تأسیس شد، توسط همه‌گیری کووید-19 و افزایش برنامه‌های واقعیت مجازی برای رویدادهای از راه دور در آن دوره تحریک شد. پس از آن، این شرکت 820000 دلار در یکی از دورهای اولیه خود به رهبری SFC Capital دریافت کرد.


استودیو استریم متاورس

نیک فلینگهام، مدیر عامل Condense، اعلام کرد که قصد دارد یک مطالعه ویدئویی متاورس در بریستول بسازد. وی در این باره اظهار داشت:

صحنه بریستول مدت‌هاست که شهرت جهانی فرهنگ‌ها و موسیقی‌های مختلف را به خود اختصاص داده است و در چند سال اخیر به مرکزی برای توسعه بازی‌ها نیز تبدیل شده است. اکنون می‌خواهیم بار دیگر بریستول را با اولین استودیوی پخش زنده متاورس در جهان روی نقشه قرار دهیم تا انرژی رویدادهای زنده را با مقیاس عظیم متاورس گرد هم بیاوریم.

این یکی دیگر از تمرکزها در زمینه متاورس است که به دنبال تبدیل رویدادها و مکان های دنیای واقعی به جهان های مجازی است. در گذشته، این شرکت بر روی پروژه های مشترک با BT، یک استودیوی پخش بوکس، کار کرده است تا از فناوری خود در این انتقال استفاده کند. با این حال، موفقیت این فناوری‌ها به استفاده از هدست‌های واقعیت مجازی مانند Meta Quest بستگی دارد، که متا نیز از آن برای دسترسی به برنامه اصلی متاورس، Horizon Worlds استفاده می‌کند.

نظر شما در مورد Condense و فناوری پخش ویدیوی متاورس آن چیست؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.

شرکت Metaverse Condense 4.5 میلیون دلار برای تسریع پذیرش VR جمع آوری می کند - اخبار بیت کوین متاورس

سرجیو گوشنکو

سرجیو یک روزنامه نگار ارز دیجیتال مستقر در ونزوئلا است. او خود را دیر به بازی توصیف می کند و زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه مهندسی کامپیوتر، زندگی در ونزوئلا و تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می دهد. در مورد موفقیت کریپتو و اینکه چگونه به افراد بدون بانک و محروم کمک می کند.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر یک از محتوا، کالاها یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا