دانش و فناوریموبایل و تبلت

شما به طور جدی نیاز به دیدن این معامله AirPods Prime Day دارید


ایرپادهای اپل (نسل دوم)

40 دلار صرفه جویی کنید

89 دلار 129 دلار 40 دلار صرفه جویی کنید

AirPods (نسل دوم) یک جفت هدفون بی‌سیم عالی هستند که با دستگاه‌های اپل و اندروید نیز به خوبی کار می‌کنند. آنها قیمتی استثنایی برای Prime Day با 40 دلار تخفیف دارند و فقط 89 دلار قیمت دارند.

روز پرایم آمازون فرا رسیده است و در حالی که شاهد قیمت‌های عالی ایرپادهای اپل در آستانه رویداد فروش دو روزه بودیم، نسل دوم ایرپادها تقریباً به پایین‌ترین قیمت امسال خود رسیدند و این یک معامله مطلق برای این هدفون بی‌سیم است.


می‌توانید AirPods (نسل دوم) را فقط با 89.99 دلار خریداری کنید و 40 دلار صرفه‌جویی کنید. ما شاهد این بوده‌ایم که قیمت آن‌ها در حدود 100 دلار بوده است، اما با قیمت کمتر از 90 دلار، اینها واقعاً یک سرقت هستند، به خصوص که علیرغم اینکه چندین سال از عمرشان می‌گذرد، هنوز عملکرد درخشانی دارند.


چرا باید AirPods (نسل دوم) را بخرید؟

آن‌ها ویژگی‌های راحتی فوق‌العاده‌ای را با دستگاه‌های iOS با راه‌اندازی با یک ضربه و Hey Siri در اختیار شما قرار می‌دهند، اما با تلفن‌های اندرویدی نیز از طریق بلوتوث، و همچنین رایانه‌های شخصی و لپ‌تاپ کار می‌کنند، بنابراین انعطاف‌پذیری بیشتری نسبت به شما وجود دارد. در ابتدا فکر کرده اند

در جاهای دیگر، عملکرد عالی ایرپادها (نسل دوم) و عمر باتری بهتر در مقایسه با نسل اول ایرپادها نیز وجود دارد، با سه ساعت زمان مکالمه و حداکثر پنج ساعت زمان گوش دادن. ما یک نکته عالی برای شما نیز داریم – هر بار یک ایرپاد بپوشید و می توانید برای شارژ بیشتر تعویض کنید، یکی را روی قاب نگه دارید تا شارژ شود و دیگری را در گوش خود نگه دارید.

وقتی صحبت از کار با دستگاه‌های اپل به میان می‌آید، AirPods (نسل دوم) واقعاً خود را نشان می‌دهند و بسته به دستگاهی که استفاده می‌کنید، به‌طور خودکار بین آیفون، آی‌پد، مک و اپل واچ شما جابه‌جا می‌شوند. بنابراین اگر AirPods در لیست علاقه مندی های شما بوده است اما منتظر قیمت خوبی بوده اید، این همان است. زیر 90 دلار برای AirPods (نسل دوم) یک سرقت است، بنابراین تا می توانید آن را بگیرید، ناامید نخواهید شد. و سلام، اگر می خواهید قایق را کمی جلوتر ببرید، ایرپادها (نسل سوم) نیز تخفیف دارند.

بهترین معاملات اولیه ایرپادهای Prime Day - Apple AirPods 3

Apple AirPods 3

30 دلار صرفه جویی کنید

139 دلار 169 دلار 30 دلار صرفه جویی کنید

در ایرپادها (نسل سوم) نیز چیزهای زیادی وجود دارد که مقاومت در برابر تعریق، صدای فضایی و طراحی کمی متفاوت با نسل دوم دارد. قیمت آنها در روز پرایم فقط 139 دلار است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا