کار آفرینی و استارتاپ

شهرداری تهران در تلاش برای تولید کارآفرینی و کاهش مشکلات شهروندان است

محمد امین توکلی زاده در مراسم افتتاحیه دومین مرکز تسهیل و توسعه کسب و کار و کارآفرینی اجتماعی در تهران «توتیه» منطقه 19 گفت: با شیوع ویروس کرونا در 2 سال اخیر بسیاری از کسب و کارها دچار مشکل شده اند و مردم کسب و کار مبتنی بر خانه های کوچک

وی گفت: امروز هر قدمی که برمی داریم ایجاد فضایی بانشاط و کارآمد است که می تواند به بهبود زندگی شهروندان کمک کند و یکی از این اقدامات ایجاد کارآفرینی و رفع مشکلات شهروندان است که باید تلاش کرد.

در ادامه این جشن، مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران با تقدیر و تشکر از همه تلاش ها برای راه اندازی مراکز توتیا، گفت: این مراکز نشان دهنده تغییر جدی در نگرش شهرداری نسبت به نقش و سهم آن در اشتغال و کارآفرینی

سید ملک حسینی گفت: با ایجاد مراکز توتیا، جدای از تخصیص منابع و زیرساخت ها به واحدهای کوچکتر، این امکان برای کسانی که ایده کسب و کار دارند، با این مجموعه ها ارتباط برقرار کرده و ایده را در برنامه اجرایی قرار دهند. مرحله تبدیل به فاینانس، برندسازی و فروش در کنار این مجموعه ها و خدمات به آنها قرار دارد.

او گفت: «یکی از بزرگترین مشکلات کارآفرینان اتصال به شبکه فروش است.

حسینی گفت: مرکز توتیا بزرگترین مرکز منطقه 19 است و امیدواریم این مجموعه طرحی نمونه برای تسریع روند کارآفرینی در تهران و حتی کشور باشد.

بر اساس این گزارش، معاون امور اجتماعی و فرهنگی، رییس سازمان بهزیستی، مدیر خدمات اجتماعی و مشارکت های شهرداری تهران، دومین مرکز تسهیل و توسعه کسب و کار و کارآفرینی اجتماعی در تهران «توتیه»، مدیرکل دفتر دفتر برنامه ریزی، اشتغال و حرفه آموزی، رئیس اداره کارآفرینی اداره کار و تعاون اجتماعی استان تهران و شهردار منطقه 19 افتتاح شد.

خبر پیشنهادی:   Attio می خواهد CRM را برای نسل Airtable - TechCrunch بسازد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا