ارز دیجیتالاقتصادی

شورای جدید در سازمان دیده بان اوراق بهادار اوکراین برای تهیه پیش نویس مقررات مالیات رمزنگاری – مالیات بیت کوین اخبار

یک شورای ویژه تحت نظارت رگولاتور اوراق بهادار اوکراین وظیفه تدوین قوانینی برای مالیات کریپتو در این کشور خواهد داشت. بدنه جدید همچنین مسئول هماهنگی تنظیم فعالیت‌های مختلف رمزنگاری و تنظیمات مربوط به قوانین قابل اجرا خواهد بود.

هیئت مشورتی برای رسیدگی به امور مربوط به مالیات بر ارزهای دیجیتال در اوکراین

کمیسیون ملی اوراق بهادار و بازار سهام اوکراین (NSSMC) یک شورای مشورتی تشکیل داده است که توسعه بیشتر مقررات مربوط به بازار دارایی دیجیتال در کشور اروپای شرقی به آن سپرده خواهد شد.

مقامات در کیف اعلام کردند که اولین وظیفه هیئت مدیره جدید آماده کردن اصلاحیه هایی در قانون مالیات کشور است که منعکس کننده ویژگی های مالیات تراکنش های ارزهای دیجیتال است. اعلامیه قبل از آخر هفته منتشر شد

این تغییرات به منظور اجرای قانون اوکراین “در مورد دارایی های مجازی” ضروری است که در سپتامبر 2021 تصویب شد و پس از بازنگری توسط رئیس جمهور ولودیمیر زلنسکی در ماه مارس امسال به امضا رسید. شورا اصلاحات مربوط به قانون VA را نیز پیش نویس خواهد کرد. بر اساس گزارش NSSMC، این قانون با در نظر گرفتن مفاد چارچوب بازارهای اروپایی در دارایی‌های رمزنگاری (MiCA) نهایی خواهد شد.

هیئت مدیره، که انتظار می رود “تخصص کیفیت و ارزیابی حرفه ای را ارائه دهد”، همچنین تلاش های موسسات دولتی را برای یافتن راه حل هایی برای سایر مسائل مربوط به تنظیم فعالیت ها در بازار رمزنگاری هماهنگ خواهد کرد.

این نهاد متشکل از نمایندگان نهادهای نظارتی مربوطه، کارشناسان برجسته بازار و سایر شرکت کنندگان علاقه مند خواهد بود. در این بیانیه تاکید شده است: «نظر همه طرف‌های این روند برای کمیسیون مهم و جالب است، بنابراین برای گفت‌وگوی باز و سازنده آماده است».

در بحبوحه جنگ مداوم با روسیه، اوکراین به کمک های مالی ارزهای دیجیتال برای تامین مالی تلاش های دفاعی و بشردوستانه خود متکی بوده است. قبل از شروع درگیری در اواخر فوریه، این کشور قبلاً خود را به عنوان یک رهبر منطقه‌ای از نظر پذیرش رمزارز تثبیت کرده بود.

برچسب ها در این داستان

اصلاحات، هیئت مدیره، کمیسیون، شورا، رمزنگاری، دارایی های رمزنگاری، مالیات رمزنگاری، ارزهای رمزنگاری شده، رمزارز، قانون، قانون، NSSMC، مقررات، مقررات، تنظیم کننده، اوراق بهادار، بازار سهام، مالیات، مالیات، اوکراین، اوکراین، دارایی های مجازی، نگهبان

آیا انتظار دارید که اوکراین به سرعت مالیات تراکنش های رمزنگاری را در بحبوحه خصومت های مداوم با روسیه تنظیم کند؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.

شورای جدید در سازمان دیده بان اوراق بهادار اوکراین برای تهیه پیش نویس مقررات مالیات رمزنگاری - مالیات بیت کوین اخبار

لوبومیر تاسف

لوبومیر تاسف روزنامه‌نگاری از اروپای شرقی است که از فن‌آوری آگاه است و این جمله هیچنز را دوست دارد: «نویسنده بودن چیزی است که من هستم، نه کاری که انجام می‌دهم». علاوه بر رمزنگاری، بلاک چین و فین‌تک، سیاست بین‌المللی و اقتصاد دو منبع الهام دیگر هستند.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا