دانش و فناوریموبایل و تبلت

شیائومی دیگر بالاتر از می 11 اولترا را در هند عرضه نخواهد کرد

در اوایل سال جاری، شیائومی تصمیم گرفت شیائومی Mi 11 Ultra را پس از عرضه جهانی آن در هند عرضه کند. این گوشی هوشمند پرچمدار در ماه ژوئیه (ژوئیه 1400) در شبه قاره هند به فروش رسید، اما در قفسه‌ها فقط در مقادیر بسیار کم موجود بود و اکنون در مدت زمان بسیار کمتری از آنچه قبلاً تصور می‌شد از قفسه‌های فروشگاه‌ها حذف شده است. مدتی است که فروش این گوشی هوشمند حتی از وب سایت شیائومی در هند به سادگی ناپدید شده است. این گوشی در حال حاضر برای فروش در هند موجود نیست و کاربران هندی توانایی خرید آن را ندارند. با شیکاگو بودن

طبق گزارش جدیدی که توسط India Today Tech منتشر شده است، این اتفاقی نبوده است، اما شیائومی دیگر قصد ندارد Ultra را در 11 می در بازار هند بفروشد. ظاهراً این شرکت تمام سهامی را که قصد فروش آن را در این کشور دارد فروخته است و اکنون قصد عرضه بیشتر در بازار را ندارد.

 

بنابراین اگر در هند زندگی می‌کنید یا کار می‌کنید و می‌خواهید گوشی رسمی شیائومی Mi 11 Ultra را بخرید اما دیگر نمی‌توانید آن را برای خرید آن پیدا کنید، ممکن است این خبر جالبی برای شما نباشد. گفته می‌شود شیائومی بر روی انبه‌های ممتاز تمرکز دارد و ظاهراً جانشین شیائومی می ۱۱ اولترا را در شبه قاره ۲۰۲۲ عرضه خواهد کرد.

با این حال، تا آن زمان، اگر می خواهید یک دستگاه پرچمدار مانند Xiaomi May 11 Ultra در هند بخرید، شانسی برای خرید آن ندارید. گوشی هوشمند شیائومی می 11 اولترا یکی از گوشی های رده بالای این برند است که خیلی زود در هند ارائه شد، اما مدت ها بعد از آوریل (فروردین) که در بازار آن کشور معرفی شد، در حال فروش است، اما به هیچ وجه نیازی به فروش نداشت. مدت زمان طولانی. به طوری که به سرعت ناپدید می شود و دیگر برای کاربران این کشور برای خرید در دسترس نیست.

خبر پیشنهادی:   بهترین معاملات جمعه سیاه Walmart 2021: فروش اولیه امروز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا