ارز دیجیتالاقتصادی

صندوق بازنشستگی معلمان انتاریو کل سرمایه گذاری در صرافی رمزارز FTX ورشکسته را با استناد به «فریب احتمالی» می نویسد – اخبار ویژه بیت کوین

طرح بازنشستگی معلمان انتاریو (OTPP)، یکی از بزرگ‌ترین طرح‌های بازنشستگی در جهان، سرمایه‌گذاری خود را در صرافی ارز دیجیتال FTX ورشکسته می‌نویسد. در این طرح آمده است: «گزارش‌های اخیر حاکی از کلاهبرداری احتمالی در FTX است که برای همه طرف‌ها بسیار نگران‌کننده است.

برنامه بازنشستگی بزرگ کانادا، سرمایه گذاری FTX را می نویسد

طرح بازنشستگی معلمان انتاریو (OTPP)، سومین صندوق بازنشستگی بزرگ کانادا، روز پنجشنبه بیانیه‌ای را در رابطه با سرمایه‌گذاری خود در صرافی ارز دیجیتال FTX منتشر کرد. وب سایت آن نشان می دهد که OTPP که در حال حاضر حدود 243 میلیارد دلار کانادا (182 میلیارد دلار) دارایی خالص دارد، برای 333000 معلم شاغل و بازنشسته سرمایه گذاری می کند.

این بیانیه توضیح می‌دهد که صندوق رشد سرمایه‌گذاری معلمان انتاریو (TVG) در اکتبر سال گذشته 75 میلیون دلار کانادا در FTX International و نهاد آمریکایی آن FTX US سرمایه‌گذاری کرد. در ژانویه، این صندوق سرمایه‌گذاری 20 میلیون دلاری کانادا را در FTX ایالات متحده انجام داد.

جزئیات طرح بازنشستگی معلمان انتاریو:

سرمایه‌گذاری ما کمتر از 0.05 درصد از کل دارایی‌های خالص ما را نشان می‌دهد و به ترتیب برابر با مالکیت 0.4 درصد و 0.5 درصد از FTX International و FTX US است.

این بیانیه می افزاید: “گزارش های اخیر حاکی از کلاهبرداری بالقوه انجام شده در FTX است که برای همه طرف ها عمیقا نگران کننده است.” ما به طور کامل از تلاش‌های تنظیم‌کننده‌ها و سایرین برای بررسی خطرات و علل شکست این تجارت حمایت می‌کنیم.»

طرح بازنشستگی خاطرنشان کرد:

ما در پایان سال سرمایه گذاری خود را در FTX به صفر خواهیم رساند… ما از نتیجه این سرمایه گذاری ناامید هستیم، همه ضررها را جدی می گیریم و از این تجربه برای تقویت بیشتر رویکرد خود استفاده خواهیم کرد.

در پایان بیانیه آمده است: «زیان مالی ناشی از این سرمایه‌گذاری، با توجه به اندازه آن نسبت به کل دارایی‌های خالص و موقعیت مالی قوی ما، تأثیر محدودی بر برنامه خواهد داشت».

FTX هفته گذشته برای فصل 11 ورشکستگی اعلام کرد. مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید نیز از سمت خود کنار رفت و جان ری سوم، یک متخصص ورشکستگی کهنه کار که بر انحلال انرون نظارت داشت، جایگزین او شد. ری در روز پنج‌شنبه در پرونده‌ای در دادگاه گفت: «هرگز در حرفه‌ام چنین شکست کامل کنترل‌های شرکتی و فقدان کامل اطلاعات مالی قابل‌اعتماد را ندیده‌ام.

اخیرا، Temasek Holdings، Paradigm و Sequoia Capital دولت سنگاپور به طور مشابه اعلام کردند که کل ارزش سرمایه گذاری های FTX خود را یادداشت می کنند.

برچسب ها در این داستان

طرح بازنشستگی کانادا، طرح بازنشستگی کانادا FTX، طرح بازنشستگی کانادا، طرح بازنشستگی کانادا FTX، ftx، طرح بازنشستگی معلمان انتاریو، طرح بازنشستگی معلمان انتاریو FTX، صندوق بازنشستگی، صندوق بازنشستگی رمزنگاری، ارز دیجیتال صندوق بازنشستگی، صندوق بازنشستگی FTX، طرح بازنشستگی ، سام بنکمن-فرید

نظر شما در مورد برنامه بازنشستگی معلمان انتاریو برای سرمایه گذاری در FTX چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

صندوق بازنشستگی معلمان انتاریو کل سرمایه گذاری در صرافی رمزارز FTX ورشکسته را با استناد به «فریب احتمالی» می نویسد – اخبار ویژه بیت کوین

کوین هلمز

کوین که دانشجوی اقتصاد اتریش بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون یک مبشر بوده است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا