اپلیکیشن و نرم افزاردانش و فناوری

«طراحی جدید و مدرن» ویندوز 11 برای ویندوز 10 به انتشار در آمد

اگر فقط به دنبال این هستید که نسخه جدید این سیستم عامل غول نرم افزاری یعنی ویندوز 11 را بدون نصب آن امتحان کنید، مایکروسافت راه جدیدی برای شما در نظر گرفته است. کاربران ویندوز 10 اکنون این امکان را دارند که آخرین طرح را از فروشگاه مایکروسافت دانلود و دانلود کنند. البته این ویژگی دقیقاً همان چیزی نیست که در ویندوز 11 موجود است، اما برای جهش نهایی به این ویندوز جدید کافی است.

به گزارش اسلشگیر به نقل از اسلشگیر، معمار اصلی فروشگاه مایکروسافت، نسخه جدید این سیستم رسماً رونمایی شد. هوین این خبر را در توییتر اعلام کرد.

این نسخه جدید فروشگاه مایکروسافت با برنامه های win32 سازگار است و قابلیت ارائه فیلم های دیزنی + را دارد. این به روز رسانی یک ویژگی اضافه می کند که فروشگاه را به برنامه Disney + متصل می کند، به این معنی که وقتی “The Black Widow” را در فروشگاه مایکروسافت تماشا می کنید، می توانید آن را با قیمت 5.99 دلار از مایکروسافت خریداری کنید، اما یک پیوند Disney + Stream روی لینک نیز وجود خواهد داشت. نمایش داده. برای شما.

گفتنی است این به‌روزرسانی برای کاربران Windows Insiders در حلقه Release Preview قابل دسترسی شده است. البته اگر شما به برنامه ویندوز اینسایدر ملحق نشده‌اید، به زودی این آپدیت را در مایکروسافت‌استور خواهید دید.

همچنین پیش‌بینی می‌شود که این آپدیت ظرف چند هفته آینده برای استفاده عموم کاربران منتشر شود.

با توجه به شیوه‌ای که ماکیروسافت در انتشار ویندوز پیش از این با انتشار آپدیت‌های عمده‌اش از خود نشان داده است، احتمالاً این طراحی جدید بالاخره در مقطعی به یک آپدیت اجباری تبدیل خواهد شد.

این طراحی جدید به احتمال فراوان نه تنها سعی خواهد کرد که کاربران را به شیوه مورد پسند مایکروسافت عادت دهد، بلکه همچنین تلاش خواهد کرد که کاربران را ترغیب کند که در اسرع وقت به استفاده از ویندوز 11 رو بیاورند، و بدین ترتیب نسخه جدید را هر چه زودتر همگانی نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا