دانش و فناوریلپ تاپ

عجله کن هدفون حذف نویز Bose 700 به 249 دلار کاهش یافت، پایین ترین قیمت تا کنون!هدفون حذف نویز Bose 700 صدای دقیق و مسدود کننده نویز چشمگیر را ارائه می دهد. علیرغم سنشان، آنها هنوز هم جزو بهترین هدفون های درجه یک هستند.

فقط برای امروز، شما می توانید هدفون Bose 700 با قیمت 249 دلار در B&H. این 150 دلار از قیمت خرده فروشی معمولی آنها 379 دلار است. این یک قیمت جدید برای این هدفون Bose است که به ندرت به فروش می رسد. در مورد معاملات هدفون، این یکی از بهترین هایی است که در طول سال دیده ایم.

بهترین معامله امروز Bose 700

هدفون Bose 700 عملکرد بسیار خوبی در کاهش نویز ارائه می‌کند که آن‌ها را برای پخش موسیقی و ویدیو و تماس‌های تلفنی عالی می‌کند. آنها دارای طراحی روی گوش، کنترل های لمسی بصری و سیستم میکروفون قدرتمند هستند.

در بررسی Bose 700، امتیاز 4.5 از 5 ستاره و جایزه انتخاب سردبیر را به آنها دادیم. ما این هدفون Bose را به دلیل بهترین حذف نویز در کلاس، صدای دقیق، دقیق و طراحی شیک و با مشخصات کم دوست داریم.

در طول آزمایش در دنیای واقعی، Bose 700s صدایی دقیق با میانه‌های واضح تولید کرد. برنامه همراه رایگان Bose برای iOS و Android که به شما امکان می دهد سطح حذف نویز خود را سفارشی کنید و دستیار دیجیتالی مورد علاقه خود (دستیار Google، سیری یا الکسا) را تنظیم کنید.

Bose 700s با وزن 9 اونس به طور قابل توجهی سبک تر از AirPods Max (13.6 اونس) است. آنها از نظر وزن به هدفون سونی WH-1000XM5 (8.8 اونس) و Bose QuietComfort 45 (8.5 اونس) نزدیکتر هستند.

اگر حذف موثر نویز، راحتی و صدا برای شما مهم است، نمی توانید با Bose 700 اشتباه کنید. به خصوص با این قیمت وسوسه انگیز!منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا