ارز دیجیتالاقتصادی

عدم قطعیت برنامه های آینده فدرال رزرو برای افزایش نرخ را احاطه کرده است – اخبار بیت کوین

فدرال رزرو ایالات متحده در طول سال 2022، نرخ بهره بانکی را هفت بار افزایش داده است، و بسیاری را به این سوال واداشت که چه زمانی بانک مرکزی متوقف می شود یا مسیر خود را تغییر می دهد. فدرال رزرو اعلام کرده است که قصد دارد تورم را به هدف 2 درصد کاهش دهد و افزایش نرخ وجوه فدرال برای حرکت به سمت این هدف در نظر گرفته شده است. با این حال، زولتان پوزسار، اقتصاددان کلان آمریکایی و ناظر فدرال رزرو، پیش‌بینی می‌کند که بانک مرکزی تا تابستان دوباره تسهیلات کمی (QE) را آغاز خواهد کرد. بیل باروخ، مدیر اجرایی Blue Line Futures، یک شرکت کارگزاری آتی و کالا، پیش بینی می کند که فدرال رزرو تا فوریه افزایش نرخ بهره را متوقف کند.

کارشناسان در مورد امکان توقف افزایش نرخ و شروع مجدد تسهیلات کمی نظر می‌دهند.

تورم در ایالات متحده در سال گذشته افزایش قابل توجهی داشت، اما از آن زمان کاهش یافته است. پس از هفت افزایش نرخ بهره از سوی بانک مرکزی، سرمایه گذاران و تحلیلگران پیش بینی می کنند که فدرال رزرو امسال مسیر خود را تغییر دهد. بیل باروخ، رئیس شرکت Blue Line Futures در مصاحبه با کیتکو نیوز، گفت دیوید لین، مجری و تهیه کننده کیتکو می گوید که فدرال رزرو ایالات متحده احتمالاً در ماه فوریه انقباضات پولی را متوقف خواهد کرد. باروخ به کاهش تورم اشاره کرد و از داده های تولیدی به عنوان یکی از عوامل پیش بینی خود نام برد.

عدم قطعیت برنامه های آینده فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره را احاطه کرده است
جروم پاول در آگوست 2022 به خبرنگاران گفت: «تاریخ به شدت نسبت به سیاست‌های سست‌کننده پیش از موعد هشدار می‌دهد.

باروخ به لین گفت: «من فکر می‌کنم شانس خوبی وجود دارد که اصلاً شاهد افزایش فدرال رزرو در ماه فوریه نباشیم. ما می‌توانیم چیزی از آنها ببینیم که بازارها را در هفته اول فوریه شگفت‌زده کند.» با این حال، باروخ تاکید کرد که بازارها “نوسان” خواهند بود، اما همچنین شاهد افزایش شدیدی خواهند بود. باروخ اظهار داشت که افزایش نرخ‌ها «تهاجمی» بود و او خاطرنشان کرد که «نشانه‌هایی در سال 2021 وجود داشت که نشان می‌داد اقتصاد آماده کند شدن است». باروخ افزود:

اما با افزایش نرخ‌ها توسط فدرال‌رزرو، این همان چیزی است که این بازار را افت کرد.

گوروی Repo پیش بینی می کند که فدرال رزرو در تابستان تحت عنوان کنترل منحنی بازده، تسهیلات کمی را از سر خواهد گرفت.

در میان تحلیلگران تردید وجود دارد که آیا فدرال رزرو تصمیم خواهد گرفت که نرخ وجوه فدرال را افزایش دهد یا در مسیر عمل خود حرکت کند. بیل انگلیسی، استاد مالی در دانشکده مدیریت ییل، توضیح داد به bankrate.com که مطمئن بودن در مورد برنامه های فدرال رزرو برای افزایش نرخ در سال 2023 دشوار است.

انگلیسی گفت: «تصور سناریوهایی که در نهایت در سال آینده نرخ ها را به میزان عادلانه ای افزایش می دهند، سخت نیست. «همچنین ممکن است در صورتی که اقتصاد واقعا کند شود و تورم بسیار پایین بیاید، ممکن است در نهایت نرخ ها را بیشتر کاهش دهند. سخت است که نسبت به دیدگاه خود اطمینان داشته باشید. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که خطرات را متعادل کنید.»

عدم قطعیت برنامه های آینده فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره را احاطه کرده است

زولتان پوزسار، اقتصاددان کلان ایالات متحده و ناظر فدرال رزرو، به نوبه خود، فکر می کند که فدرال رزرو تا تابستان دوباره تسهیل کمی (QE) را از سر خواهد گرفت. به گفته پوزسار، فدرال رزرو برای مدتی تغییر نخواهد کرد و خزانه‌داری‌ها تحت فشار قرار خواهند گرفت. در اخیر مقاله zerohedge.com، اقتصاددان کلان اصرار دارد که “تابستان QE” فدرال رزرو تحت “نقاب” کنترل منحنی بازده خواهد بود.

پوزار معتقد است که این امر تا «پایان سال 2023 برای کنترل مکان تجارت خزانه‌داری آمریکا در مقابل OIS» اتفاق می‌افتد. تایلر دوردن از سایت zerohedge.com با استناد به پیش‌بینی پوزسار توضیح می‌دهد که این وضعیت مانند یک وضعیت «شبه مات» خواهد بود و اجرای قریب‌الوقوع QE در چارچوب اختلال عملکرد در بازار خزانه‌داری رخ خواهد داد.

برچسب ها در این داستان

تحلیلگر، نرخ بنچمارک بانک، بانک مرکزی، رشد اقتصادی، شاخص های اقتصادی، رکود اقتصادی، اشتغال، پیش بینی کارشناسان، رئیس فدرال رزرو، نرخ صندوق های فدرال، فدرال رزرو، بحران مالی، ثبات مالی، تورم، نرخ بهره، سرمایه گذار، جروم پاول، اقتصاددان کلان ، داده های تولیدی، تحلیل بازار، سیاست پولی، ابزارهای سیاست پولی، محوری، تسهیل کمی، افزایش نرخ، رکود، هدف، بازار خزانه داری، عدم قطعیت، کنترل منحنی بازده

نظر شما در مورد اقدامات فدرال رزرو در سال 2023 چیست؟ آیا انتظار دارید نرخ بهره بیشتر شود یا اینکه فدرال رزرو تغییر کند؟ نظر خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

عدم قطعیت برنامه های آینده فدرال رزرو برای افزایش نرخ را احاطه کرده است - اخبار بیت کوین

جیمی ردمن

جیمی ردمن رهبر اخبار در Bitcoin.com News و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در فلوریدا زندگی می کند. ردمن از سال 2011 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. او علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد. از سپتامبر 2015، ردمن بیش از 6000 مقاله برای Bitcoin.com News درباره پروتکل‌های مخربی که امروز در حال ظهور هستند، نوشته است.
اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا