ارز دیجیتالاقتصادی

عدم قطعیت کریپتو همچنان ادامه دارد، زیرا BTC دوباره کاهش می یابد – به روز رسانی بازار بیت کوین نیوز

قیمت کریپتو در روز جمعه به روند صعودی خود ادامه داد، زیرا هر دو بیت کوین و اتریوم پس از یک رالی کوتاه مدت در روز پنج شنبه به نقطه قرمز سقوط کردند. بیت کوین بار دیگر در طول جلسه به زیر 40000 دلار رسید، در حالی که اتریوم طلسم اخیر معاملات خود را به زیر 3000 دلار افزایش داد.

بیت کوین

بیت کوین (BTC) پس از یک دوره کوتاه در بازار سبز در جلسه دیروز، بار دیگر به زیر سطح 40000 دلار در روز جمعه سقوط کرد.

به دنبال اوج 40,269.47 دلار در روز پنجشنبه، بیت کوین/USD در اوایل امروز به پایین ترین حد روزانه 38698.16 دلار سقوط کرد.

این به عنوان بیت کوین نتوانست به بالای مقاومت 40500 دلار صعود کند، زیرا حرکت صعودی کاهش یافت، که احتمالاً نتیجه بسته شدن موقعیت های معامله گران بود.

تجزیه و تحلیل فنی بیت کوین، اتریوم: عدم قطعیت ارز دیجیتال همچنان ادامه دارد، با کاهش دوباره BTC
بیت کوین/ USD – نمودار روزانه

اکنون که به وضعیت قرمز بازگشته‌ایم، اولین فکر این است که تا چه زمانی، برخی احتمالاً کف 37570 دلاری را به عنوان نقطه خروج بالقوه هدف قرار می‌دهند.

با نگاهی به نمودار، RSI 14 روزه نیز مسیر خود را تغییر داده است و اکنون در یک طبقه پایین تر از 43 قرار دارد.

اگر قرار بود قدرت قیمت فراتر از این نقطه به کاهش خود ادامه دهد، می‌توانیم شاهد این تغییر حرکت باشیم که خرس‌های بیشتری را برای ورود مجدد به بازار ترغیب می‌کند.

اتریوم

با این حال، خرس‌ها قبلاً وارد شده بودند اتریوم (ETH)در حالی که دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان در روز جمعه پس از دو روز افزایش، سقوط کرد.

خبر پیشنهادی:   شرکت‌های رمزنگاری پلتفرم گزارش کلاهبرداری مبتنی بر جامعه «Chainabuse» را راه‌اندازی کردند – اخبار ویژه بیت کوین

ETH/USD در اوایل امروز به 2841.23 دلار رسید، زیرا قیمت ها برای سومین جلسه متوالی به زیر 3000 دلار مبادله شدند.

پنجشنبه دید ETH به اوج 2,973.13 دلار صعود کرد، با این حال، پس از شکستن سقف 2950.00 دلار، این افزایش ها نتوانست ادامه یابد.

عدم قطعیت کریپتو همچنان ادامه دارد، زیرا BTC دوباره کاهش می یابد - به روز رسانی بازار بیت کوین نیوز
ETH/ USD – نمودار روزانه

در زمان نگارش این مطلب، اتریوم در حال حاضر 1.08 درصد کاهش یافته است و با قیمت 2872.80 دلار معامله می شود و خرس ها احتمالاً کف 2780 دلار را هدف قرار داده اند.

اگر این طبقه در چند جلسه آینده زده شود، خواهیم دید ETH به پایان رساندن هفته، در همان سطح آغاز شده، برای دومین هفته متوالی.

به طور کلی، بازارهای کریپتو همچنان بی ثبات هستند و برخی عدم قطعیت فعلی را به نتیجه تصمیم فدرال رزرو برای افزایش نرخ آینده کاهش می دهند.

آیا ممکن است در این آخر هفته شاهد افزایش قیمت اتریوم به بیش از 3000 دلار باشیم؟ نظرات خود را در نظرات زیر بیان کنید.

عدم قطعیت کریپتو همچنان ادامه دارد، زیرا BTC دوباره کاهش می یابد - به روز رسانی بازار بیت کوین نیوز

الیمان دامبل

Eliman دیدگاه متنوعی را برای تجزیه و تحلیل بازار به ارمغان می آورد، زیرا به عنوان مدیر کارگزاری، آموزش دهنده تجارت خرده فروشی و مفسر بازار در Crypto، Stocks و FX کار کرده است.
اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا