ارز دیجیتالاقتصادی

عملیات پاکسازی بیت کوین مبتنی بر نوادا 4500 ماینر بیت کوین را از Bitmain خریداری می کند-استخراج بیت کوین نیوز

Cleanspark ، فناوری انرژی مستقر در نوادا و شرکت استخراج بیت کوین تمیز ، از خرید 4500 دکل استخراج بیت کوین با نام تجاری Bitmain Antminer S19 خبر داده است. این شرکت می گوید دستگاه های ماینینگ با استفاده از بخشی از دارایی های بیت کوین این شرکت خریداری شده اند.

Cleanspark 4500 دستگاه استخراج معدن ASIC را از تولید کننده چینی Bitmain خریداری می کند

شرکت استخراج بیت کوین در فهرست عمومی پارک پاک (نزدک: CLSK) روز سه شنبه اعلام کرد که این شرکت 4500 دکل استخراج بیت کوین S19 را از Bitmain خریداری کرده است. انتظار می رود که سکوها روند تحویل را تا ماه آینده آغاز کنند و واحدها “تا حدی از طریق بخشی از شرکت تأمین مالی شده اند. BTC دارایی ها. ” برآورد شرکت برآورد می کند که ماشین آلات هشریت 450 PH/s یا 0.45 exahash (EH/s) را افزایش می دهند که معادل ظرفیت فعلی Cleanspark است.

خرید 4500 ماینر بیت کوین توسط Cleanspark به دنبال خریدهای عمده دیگر ماشین های استخراج بیت کوین توسط عملیات گسترده در سال جاری است. به عنوان مثال ، در پایان ماه اوت ، Genesis Digital Assets 20،000 استخراج کننده بیت کوین را از کنعان خریداری کرد. در هفته اول ماه آگوست ، ماراتون 30،000 دکل استخراج بیت کوین از Bitmain خریداری کرد. ریخته گری ایالات متحده با تعدادی از عملیات مشارکت داشته و ظرفیت خود را تا حد زیادی افزایش داده است. در پایان دسامبر 2020 ، Cleanspark مراکز استخراج بیت کوین ATL Data Center مراکز آمریکایی را به قیمت 19.4 میلیون دلار خرید.

شرکت انتظار دارد بیش از 24 هزار ماینر بیت کوین در 12 ماه آینده داشته باشد ، Cleanspark Acurires Georgia Datacenter

Cleanspark انتظار دارد عرضه فعلی خود را از 10 هزار معدنچی افزایش دهد. تعداد معدنچیانی که برای تحویل برنامه ریزی شده اند 24،580 “در 12 ماه آینده” است. علاوه بر مراکز داده ATL ، Cleanspark همچنین مرکز داده Sprint/Nextel سابق را در Norcross ، جورجیا خریداری کرد و تأسیسات جدید معدنی از برنامه Simple Solar گرجستان استفاده می کند. زاک بردفورد ، مدیرعامل شرکت استخراج بیت کوین و فناوری انرژی که مقر آن در نوادا است ، می گوید که اقدام برای خرید معدنچیان جدید یک “تلاش آگاهانه” بود.

برادفورد در بیانیه ای که برای Bitcoin.com News ارسال کرد ، گفت: “با تلاش آگاهانه برای سرمایه گذاری مجدد در تولید اضافی ، ما رویکردی مبتنی بر بازار برای عملیات معدنی خود و حداکثرسازی ارزش سهامداران خود داریم.” “ما درک می کنیم که استفاده از بیت کوین برای حمایت از عملیات و توسعه ما یک تغییر پارادایم برای صنعت استخراج ارزهای دیجیتال در آمریکای شمالی است.”

Cleanspark نه تنها استراتژی نگهداری دارد ، بلکه معتقد است که “ارزش ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین از مفید بودن آنها به عنوان وسیله مبادله ناشی می شود.” اساساً ، با استفاده از وجوه برای به دست آوردن سکوهای استخراج بیت کوین ، بخشی از بیت کوین های استخراج شده آن دوباره به گردش در می آید.

نظر شما در مورد خرید Cleanspark 4500 معدنچی از Bitmain و افزایش ظرفیت 450 PH/s چیست؟ نظرات خود را در مورد این موضوع در قسمت نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

برچسب ها در این داستان

استخراج کنندگان بیت کوین ASIC ، دکل های استخراج ASIC ، خریدهای ASIC ، ASIC ، مراکز داده ATL ، استخراج بیت کوین ، استخراج بیت کوین ، Bitmain ، BTC Mining ، Cleanspark Inc ، Foundry US ، Genesis Digital Assets ، Marathon ، نرم افزار انرژی Microgrid ، سکوهای استخراج ، سهام Nasdaq تبادل ، زکری بردفورد

اعتبار تصویر: Shutterstock ، Pixabay ، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست پیشنهاد خرید یا فروش یا توصیه یا تأیید هرگونه محصول ، خدمات یا شرکت ها نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری ، مالیاتی ، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده آن به طور مستقیم یا غیرمستقیم در قبال هرگونه خسارت یا زیان ناشی یا ادعا شده ناشی از یا در ارتباط با استفاده یا تکیه بر هرگونه محتوا ، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ، مسئول نیستند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا