فرهنگی و هنریموسیقی و هنر های تجسمی

عیدی سینمایی تلویزیون همزمان با عید غدیر خم

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، همزمان با ایام عید سعید غدیر خم فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی مختلفی از قاب شبکه‌های سیما پخش می‌شود.

«مرد مورچه‌ای»، «فرشته‌ها با هم می‌آیند»، «آقای تشویق»، «لباسی برای خدمت»، «گوشی قرمز»، «خواستگاری»، «سلام آقای میلیاردر»، «سفر به اعماق جنگل»، «وزنه‌های بی‌وزن»، «کفش‌های میرزا نوروز»، «نابغه کوچک»، «کرامبل و سند معدن طلا»، «آقای شارمای با نمک»، «پس گروهان هفتم چی شد»، «پنگوئن‌های آقای پاپر»، «آدم کوچولوها»، «پرستار بچه‌ها»، «پسران بد تا ابد»، «سوغات فرنگ»، «ملاقات با والدین»، «داستان تند و خنده دار ما»، «سه نخاله خوش شانس»، «ماجراهای من و پدر بزرگ»، «ترول»، «تفکر انتقادی»، «کواتی»، «گربه چکمه پوش ۲ ـ آخرین فرصت»، «اشکنه»، «سرزنده در ۱۰۲ سالگی»، «گودزیلا»، «وال ای» و «مأموریت ناممکن: غبار» پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ تیر ماه مصادف با عید سعید غدیر خم از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

«جدال مرد و زنبور»، «آقای شارمای با نمک»، «داستان تند و خنده دار ما»، «گربه چکمه پوش 2 ـ آخرین فرصت»، «اشکنه» و «داستان تند و خنده‌دار ما» فیلم‌های جدیدی هستند که این هفته از قاب شبکه‌های سیما تماشایی می‌شوند.

شبکه یک سیما

فیلم سینمایی «مرد مورچه‌ای» به کارگردانی «پیتون رید»، پنجشنبه ۱۵ تیرماه ساعت ۲۳:۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی پائول رود، مایکل داگلاس وکوری استول آمده است: اسکات که به دلیل سابقه کیفری قادر نیست شغل آبرومندی داشته باشد، تصمیم می‌گیرد به خلافکاری به نام لوئیس ملحق شود و به خانه‌ای دستبرد بزند. اما اسکات در این خانه به جز یک لباس که فکر می‌کند لباس مخصوص موتوسواران هست چیزی پیدا نمی‌کند. به همین جهت وی لباس را به منزل آورده و پس از پوشیدن آن متوجه می‌شود که این لباس، یک لباس عادی نیست.

فیلم سینمایی «فرشته‌ها با هم می‌آیند» به کارگردانی «حامد محمدی»، جمعه 16 تیرماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

فیلم روایتگر داستان زندگی روحانی جوانی به نام احمد است که با همسرش لیلا زندگی را به سختی و تنگدستی می‌گذرانند. احمد برای تأمین معاش خانواده، در کنار تحصیل در حوزه، به کار برق کشی ساختمان نیز اشتغال دارد و به همین خاطر بعضا از سوی هم درس‌هایش نیز مورد شماتت واقع می‌شود. در همین شرایط، همسرش حامله شده و پس از زایمان آنها صاحب سه فرزند سه قلو می‌شوند. با وجود اینکه انتظار می‌رود با آمدن این سه فرزند، زندگی احمد و لیلا با مشکل و بحران مواجه شود.

جواد عزتی، نازنین بیاتی، رضا ناجی و الهام کردا در فیلم سینمایی «فرشته‌ها با هم می‌آیند» هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه دو سیما

فیلم سینمایی «آقای تشویق» به کارگردانی «دیتو مونتیِل»، پنجشنبه 15 تیرماه ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی آماندا سِیفرید، اِد هِلمز و لی رِمینی خواهیم دید: ادی کمبل در برنامه تلویزیونی شرکت می کند و برای شرکت در این برنامه ها پول می گیرد. تا اینکه توجه یکی از برنامه های طنز به سوی او جلب می شود و این باعث بر هم خوردن زندگی ادی می شود. ادی که عاشق دختری به نام جودی بوده است به خاطر این برنامه جودی را از دست می دهد ولی دوباره با جودی دیدار می‌کند.

فیلم تلویزیونی «لباسی برای خدمت» به کارگردانی «هادی شریعتی»، جمعه 16 تیر ماه ساعت 8:20 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: منصور 23 ساله در روز تولد نامزدش از پادگان مرخصی 5 ساعته گرفته و هدیه ای را به همراه دارد تا بعد از رسیدن به خانه خواهرش که در مجاورت خانه نامزدش است به او تقدیم کند و به پادگان برود. وحید شیخ زاده، سوگل طهماسبی و آتش تقی پور در این فیلم بازی کرده اند.

فیلم تلویزیونی «گوشی قرمز» به کارگردانی «صادق پروین آشتیانی»، جمعه 16 تیر ماه ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: به طور اتفاقی گوشی های موبایل سه نفر به علت تشابه ظاهری، در فرودگاه با هم عوض می شود. یکی از آنها مازیار فرهادی 40 ساله، داور درجه یک فوتبال است. دیگری خانم یلدا کمالی 33 ساله، بازیگر معروف سینما و تلویزیون می باشد و نفر آخر غلام سربندی، 50 ساله ساحب یک گاوداری بزرگ می باشد. در حالی که هر کدام از آنها به شهری از ایران سفر کرده اند و درگیر کار خود هستند، از دست دادن گوشی هایشان برای آنها دردسرساز می شود و آنها ناخواسته از مشکلات کاری و شخصی زندگی یکدیگر باخبر می شوند و سعی می کنند آنها را حل کنند. وجود اتفاقی آنها در زندگی یکدیگر، باعث می شود.

علیرضا خمسه، بهاره رهنما و امیرحسین صدیق در فیلم تلویزیونی «گوشی قرمز» هنرنمایی کرده اند.

شبکه سه سیما

فیلم سینمایی «خواستگاری» به کارگردانی «مهدی فخیم‌زاده»، پنجشنبه 15 تیر ماه ساعت 10 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهید دید: پیرمردی به نام جواد جلالی با داشتن چندین فرزند و نوه بر اثر تشویق دوستان صمیم می گیرد پس از سی سال که از فوت همسرش گذشته از نو ازدواج کند. او با پیرزنی، که همسن و سال خود اوست، آشنا می شود. اما فرزندان آن دو با این امر به شدت مخالفت می کنند.

زنده یاد هادی اسلامی، ثریا قاسمی، و اسماعیل محرابی در این فیلم نقش آفرینی کرده اند.

فیلم سینمایی «سلام آقای میلیاردر» به کارگردانی «فی یان و دامو پنگ»، پنجشنبه 15 تیرماه ساعت 16 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی تانگ شن، ویوان سانگ و لان آی خواهید دید: دویو وانگ مرد سی و هفت ساله ای است که سال های جوانی را در تیم های درجه 3 فوتبال به عنوان دروازه بـان سپـری کرده است. با این وجود چندان موفق نبوده و زندگی فقیرانه ای دارد. او در آخرین دیدار تیمش، 5 گل از تیم حریف دریافت کرده و تماشاچیان او را به تبانی متهم می کنند. وانگ و دوست صمیمی اش چیانگ از تیم اخراج می شوند. اما درست در همین ایام، خبری به وانگ می رسد که زندگی او را دگرگون می کند. برادرِ پدربزرگش که همة فامیل از وجود او بی اطلاع بوده اند، به تازگی درگذشته و ثروتی هنگفت معادل 30 میلیارد یوآن برای وانگ باقی گذاشته است. منتها رسیدن به این ثروتِ هنگفت یک شرط دارد.

فیلم سینمایی «سفر به اعماق جنگل» به کارگردانی «ژاومه کویت سرا»، پنجشنبه 15 تیرماه ساعت 24 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی دواین جانسون، امیلی بلانت، جک وایتهال، ادگار رامیرز و جسی پلمونس خواهیم دید: لیلی دختری ماجراجو به همراه برادرش تصمیم دارد به اعماق جنگل های آمازون به دنبال یک گل شفا بخش یک درخت افسانه ای برود تا بتواند به بیماران تمام دنیا کمک کند. آنها برای رسیدن به این گیاه از موزه تاریخ طبیعی یک سر نیزه را به سرقت برده و رهسپار می شوند. در جنگل های آمازون اما کسی حاضر نیست آنها را به محل این درخت ببرد.

فیلم سینمایی جدید «جدال مرد و زنبور» به کارگردانی «دیوید کر»، جمعه 16 تیرماه ساعت 14:30 به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی روآن اتکینسون، دنیل فرن و چیزی آکودولو آمده است: ترور به تازگی در شرکت خدماتی سرایداران استخدام شده است. او را برای سرایداری به صاحب خانه متمولی معرفی می کنند تا در زمان مسافرت صاحب خانه و همسرش، ترور به عنوان سرایدار از خانه و سگ خانواده به نام کاپ کیک مراقبت کند. خانه مدرن است و تمامی درهای ورودی الکترونیکی است و شامل سیستم هشدار می باشد. با ورود ترور به خانه یک زنبور سمج همراه او وارد خانه می شود. در کل طول مدتی که صاحب خانه به سفر رفته است او درگیر پیدا کردن راهی برای از بین بردن زنبور می شود. از طرفی بیشتر وسایل خانه گرانقیمت و عتیقه هستند که در طول مدت ترور ناخواسته باعث اسیب رساندن به اسباب خانه و آثار گرانقیمت می شود. حتی سارقان برای سرقت به خانه وارد می شوند که به طور تصادفی توسط پلیس دستگیر و روانه زندان می شوند. ترور موفق به کشتن زنبور نشده.

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «وزنه های بی وزن» به کارگردانی «مجید شیخ‌انصاری»، پنجشنبه 15 تیرماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

این فیلم زندگی پسری به نام علی را روایت می کند که در کانادا تحصیل می کند. دوست او، همایون از او می خواهد که در روز تولد حضرت علی، برای جمعی سخنرانی کند. در این روز علی به دلیل اتفاقاتی که برایش رخ می‌دهد، احساس می‌کند باید روح خود را از زیر بار وزنه‌ای که مدت‌هاست آن را تحمل می‌کند،‌ رها سازد. کمک و همراهی همایون باعث می شود تا علی از مشکلی که مدت ها از آن رنج می برد، خلاص شود.

وحید رهبانی، پویان طباطبایی، جین مکلوچین و بهناز رهبر در فیلم سینمایی «وزنه های بی وزن» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «کفش های میرزا نوروز» به کارگردانی «محمد متوسلاتی»، جمعه 16 تیر ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در این فیلم خواهید دید: میرزا نوروز عطاری است که حاضر نیست کفش‌های کهنه و پر از وصله خود را دور بیندازد و کفش‌هایی نو بخرد و همین امر سبب می‌شود تا مردم شهر او را دست بیندازند و مسخره کنند. همسر و فرزندان میرزا نیز که دیگر طاقت این وضع را ندارند، او را ترک می‌کنند و شرط بازگشتشان را خرید کفش‌هایی نو از سوی میرزا قرار می‌دهند. سرانجام میرزا با اکراه رضایت به خرید کفش‌هایی تازه می‌دهد و می‌خواهد که کفش‌های وصله‌خورده خود را دور بیندازد، ولی به هرکجا که پرتابشان می‌کند، کفش‌ها برایش دردسرساز می‌شوند و با خلقِ حادثه‌ای، میرزا را به نزد قاضی شهر می‌برند. این ماجرا تا آنجا پیش می‌رود که میرزا نوروز در شُرُف قصاص و از دست دادن سر خویش قرار می‌گیرد.

علی نصیریان، محمدعلی کشاورز، سعید امیرسلیمانی، زهرا برومند، جمشید لایق، محمدعلی ورشوچی و عزت‌الله رمضانی‌فر در فیلم سینمایی «کفش های میرزا نوروز» ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه پنج سیما

انیمیشن سینمایی «نابغه کوچک» به کارگردانی «لیون دینگ»، پنجشنبه 15 تیرماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در این انیمیشن خواهیم دید: ویکتور پسری بسیار با استعداد است ولی نمراتش تعریفی ندارد او با پدرش رابطه بسیار خوبی دارد، پدر ویکتور که مرد قوی و پرتلاشی است در جامعه مورد تحسین است. با این که برای ویکتور وقت می گذارند ولی نمی تواند قابلیت های ویژه ویکتور را درک کند و به خاطر نمره های پایین ویکتور شماتت اش می کند. به طوری که وقتی ویکتور بزرگ می شود خانواده اش را ترک می کند و تا دور از همه چیز به آزمایشات علمی اش بپردازد. آزمایشاتی که همواره خطرناک هستند و نتیجه ای هم ندارند و همیشه دو خرس به نام های برایر و برامبل که دوستانش هستند او را سرزنش می کنند. تا این که پدر ویکتور پس از سال ها برای دیدنش پیش او می آید. اما مراقبت های زیاد پدر ویکتور نظم زندگی وی را به هم می ریزد و در آزمایشاتش خلل ایجاد می کند.

ماه ساعت 9 از شبکه پنج پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم با بازی ویگو نیس، سابیجن دونویک و ویکتور لو آمده است: کرامبل پسر بچه بازیگوشی است که هر از گاهی کل محله را به هم می ریزد. هر بار قصد و نیت او کمک به حیوانات و مردم است که باعث خسارت های زیادی می شود. والدینش تصمیم می می گیرند برای تعطیلات به خارج از شهر بروند اما در انجا هم کرامبل شیطنت های خود را دارد که توسط دو مرد بی دست و پا دزدیده می شود. رئیس آدم رباها قصد دارد که با گروگان گرفتن کرامبل پدر او را مجبور کند که سند معدن طلایی که به تازگی کشف کرده است را به آنها بدهد.

فیلم سینمایی جدید «آقای شارمای با نمک» به کارگردانی «ریشی کاپور»، جمعه 16 تیرماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی پارش راوال، ریشی کاپور و جوهی چوالا خواهیم دید: ویجی شارما که در یک شرکت تولیدی کار می کرده بازنشسته شده است. او همسرش را از دست داده و با دو پسرش زندگی می کند و به خاطر آشپزی کردن در سال های متمادی دست پخت خیلی خوبی دارد. پسر بزرگش رینکو قرار است ازدواج نماید و یک خانه پیش خرید کرده است ولی سازنده ها بدقولی کرده و خانه را تحویل نمی دهند. شارما که در دوران بازنشستگی احساس کسالت می کند به توصیه یکی از دوستانش در مهمانی ها مشغول آشپزی می شود و این مسئله را از بچه هایش پنهان نگه می دارد. تا این که در یک دورهمی خانوادگی فیلمی از او که مشغول آشپزی است لو می رود و بچه هایش این مسئله را می فهمند و رینکو احساس شرم می کند و با پدرش دعوا می کند.

شبکه نمایش

فیلم سینمایی «پس گروهان هفتم چی شد» به کارگردانی «روبر لامورو»، پنجشنبه 15 تیرماه ساعت 1 بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی جین لیفبرو، پیر ماندی و آلدو ماکایون خواهیم دید: ارتش آلمان به سمت فرانسه حرکت می کند و فرانسوی ها نیز به جای مقابله به طور مداوم عقب نشینی می کنند. کاپیتان دومون مسئول گروهان هفتم ارتش فرانسه است و به دستور مافوق خود به سمت جنگل عقب نشینی می‌کند.

فیلم سینمایی «پنگوئن های آقای پاپر» به کارگردانی «مارک واترز»، پنجشنبه 15 تیرماه ساعت 11 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی جیم کَری و کارلا گوگینو؛ در مورد شش پنگوئنی است که مردی به نام پاپِر از پدرش به ارث برده است. آقای پاپر یک تاجر جوان است که از همسرش جدا شده و با دو فرزندش رابطه خوبی ندارد. او به خانه جدیدی نقل مکان کرده است که در منطقه ای سرد است، نامه ای از پدرش دریافت می کند که در آن نامه او صاحب شش پنگوئن شده است، پاپر از این ارثیه پدری خوشحال نیست و پنگوئن ها برای او دردسر ساز هستند، روزی فرزندانش به خانه او می آیند و پنگوئن ها را می بینند و بسیار خوشحال می شوند. از این پس به خاطر وجود پنگوئن ها، بچه ها هر روز به دیدن پدر می آیند و با او بازی می کنند و رابطه خوبی بین آنها برقرار می شود.

فیلم سینمایی «آدم کوچولوها» به کارگردانی «پیتر هویت»، پنجشنبه 15 تیرماه ساعت 13 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان فیلم با بازی جان گودمن، جیم براد بنت و مارک ویلیامز؛ در مورد چهار آدم کوچولو است که در زیر خانه‌ای زندگی می‌کنند. صاحب خانه قصد تخریب آنجا و ساخت یک ساختمان لوکس را دارد. پسر خانواده با این تصمیم مخالف است و آدم کوچولوها به او کمک می‌کنند که جلوی پدرش را بگیرد.

فیلم سینمایی «پرستار بچه ها» به کارگردانی «جان پدی کارستیرز»، پنجشنبه 15 تیرماه ساعت 15 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی نورمن ویزدوم، جون رایس و پرسی هربرت خواهیم دید: نورمن به عنوان مستخدم در پرورشگاه کودکان کار می کند و تمام بچه ها و کارکنان علاقه خاصی به او دارند از طرف دیگر یکی از اعضای هیئت مدیره قصد دارد زمین پرورشگاه را به یک کارخانه دار بسپارد، به همین منظور اعضای هیئت مدیره همراه کارخانه دار قصد بازدید از پرورشگاه را دارند.

فیلم سینمایی «پسران بد تا ابد» به کارگردانی «عادل العربی و بلال فلاح»، پنجشنبه 15 تیرماه ساعت 17 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی ویل اسمیت، مارتین لارنس و ونسا هاجنز خواهیم دید: مارکوس برنت اکنون یک کارآگاه پلیس است و همکار سابق او مایک در حال گذراندن بحران های زندگی اش است. در همین هنگام، سر و کله یک مزدور آلبانیایی پیدا می شود. او کسی است که برادرش توسط این دو کارآگاه کشته شده و قصد دارد انتقام سختی از آنها بگیرد.

فیلم سینمایی «سوغات فرنگ» به کارگردانی «کامران قدکچیان»، پنجشنبه 15 تیرماه ساعت 19 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: فرشته سازگار همراه همسرش فرهاد، از خارج وارد تهران می شوند. در فرودگاه می فهمد که فرهاد زن و بچه دارد و پدرزنش حکم جلب او را به جرم کلاهبرداری گرفته است. فرشته با یک راننده تاکسی به نام فریدون آشنا می شود. فریدون به گمان این که او دختری خارجی است، فرشته را با خود به خانه می برد.
رامبد جوان، شیلا خداداد و مجید صالحی در فیلم سینمایی «سوغات فرنگ» هنرنمایی کرده اند.

فیلم سینمایی «ملاقات با والدین» به کارگردانی «جی روچ»، پنجشنبه 15 تیرماه ساعت 21 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی رابرت دنیرو و بن استیلر خواهیم دید: مردی به نام گرگ فاکر تصمیم می‌گیرد که با والدین دختر مورد علاقه‌اش دیدار کند تا رضایت آنها را برای ازدواج با او جلب نماید. البته پدر شکاک و بدگمان آن دختر، چالش‌هایی را برایش به وجود می‌آورد.

فیلم سینمایی جدید «داستان تند و خنده دار ما» به کارگردانی «کوبا چنگ»، پنجشنبه 15 تیرماه ساعت 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی رونالد چنگ، ایدان لویی و جیجی لئونگ خواهیم دید: یکی از اعضای خانواده به طور ناخواسته متوجه می شود که سس فلفل قرمز خانگی مادرش مورد استقبال همکارانش قرار گرفته است، خانواده خود را متقاعد می کند.

فیلم سینمایی «سه نخاله خوش شانس» به کارگردانی «کامیلو ماستروچینکوعه»، جمعه 16 تیرماه ساعت 1 بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی توتو، پپینو د فیلیپو و جاکومو فوریا خواهیم دید: آنتونیو بونوکور، سرایدار یک ساختمان در رم است که چمدانی به وی می رسد. در این چمدان چند کلیشه اصلی از بانک ایتالیا وجود دارد که برای چاپ اسکناس 10 هزار لیره ای است.

فیلم سینمایی «ماجراهای من و پدر بزرگ» به کارگردانی «تیم هیل»، جمعه 16 تیرماه ساعت 19 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی رابرت دنیرو، اوما تورمن، کریستوفر واکن و اوکس فگلی خواهیم دید: پیتر از این که پدربزرگ برای زندگی در کنار خانواده اش می آید بسیار هیجان زده است. ولی تا زمانی که پدربزرگ به اتاق پیتر نقل مکان می کند و او را مجبور می کند در طبقه زیر شیروانی وحشتناک قرار بگیرد. او گرچه پدربزرگش را دوست دارد اما می خواهد اتاقش را پس بگیرد. بنابراین چاره ای جز اعلان جنگ ندارد. پیتر با کمک دوستانش نقشه های ظالمانه ای می کشد تا پدربزرگ را از اتاق بیرون کند. اما پدربزرگ سختگیرتر از آن است که به نظر می رسد. پدربزرگ به جای تسلیم شدن در ابتدا تصمیم می گیرد پیتر را از جنگ منصرف کند.

فیلم سینمایی «ترول» به کارگردانی «رور اوثاگ»، جمعه 16 تیرماه ساعت 21 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی این ماری ویلمن، کیم فالک، مادس سوگارد پترسن، گارد بی. ایدزولد، پل ریچارد لاندربی و اریک وورنهولت خواهیم دید: زمانی که مهندسین تونل سازی در حال حفر یک تونل هستند، یک غول‌سنگی بزرگ و افسانه‌ای به نام ترول از خواب بیدار شده و موجب خرابی زیاد و وحشت مردم نروژ می‌شود.

فیلم سینمایی «تفکر انتقادی» به کارگردانی «جان لگویزمائو»، جمعه 16 تیرماه ساعت 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی جان لگوئیزامو، ریچل بی جونز و مایکل کنت ویلیامز؛ درباره یک تیم شطرنج دبیرستانی است که در منطقه ای فقیر نشین در آمریکا قرار دارد و دانش آموزان آن نمونه هایی از دانش آموزانی هستند که در کنار درس خواندن مشکلات خاص خود را دارند. این دانش آموزان که اکثرا سیاه پوست یا اصالت امریکای لاتینی دارند با هدایت معلمی دلسوز که خود اهل آمریکای جنوبی بوده و طعم نژادپرستی را چشیده، در کنار همه مشکلات نوجوانان را انگیزه بخشیده و به مسابقات می برد. انها که حتی هزینه نام نویسی در مسابقات را ندارند با انجام کارهایی مانند پخت شیرینی یا شستن ماشین هزینه نام نویسی را تهیه می کنند. معلم آنها هم تمام پس انداز خود را برای هزینه سفر مصرف می‌کند.

پایان پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا