دانش و فناوریلپ تاپ

فاش شدن گوگل پیکسل 8 پرو چیزی را به تخیل باقی نمی گذارد

درز و شایعات گوگل پیکسل 8 پرو همیشه باید با کمی نمک تلقی شود، اما یک منبع وجود دارد که وقتی لب‌های انگور شل می‌شود عملاً انجیل است – خود گوگل.

کشف شده توسط دیلان راسل در X/Twitter، گوگل اخیرا میزبانی a شبیه ساز تلفن پیکسل که به کاربران این فرصت را می دهد تا با دستگاه پرچمدار آینده خود از همه جهات آشنا شوند. ما فقط کاملاً مطمئن نیستیم که آیا هنوز قرار بود در مورد آن بدانیم.

Google Pixel 8 Probed

این عمیق ترین نگاه به گوگل است پیکسل 8 تا به امروز حرفه ای است و ما می توانیم برای ارائه اطلاعات کاملاً دقیق از آن استفاده کنیم. گوگل در کنار اینکه می‌تواند سه رنگ (چینی، آبی و مشکی) را در یک چرخش کامل 360 درجه بگیرد، برخی از ویژگی‌های کلیدی که دارندگان پیکسل 8 پرو پس از تاریخ مشکوک عرضه گوشی هوشمند در 4 اکتبر از آن‌ها برخوردار خواهند بود را برجسته کرده است.

متأسفانه، مشخصات دقیق در شبیه ساز پیکسل گنجانده نشده است، با این حال، به اندازه کافی برای نشان دادن دقیق آنچه ارائه می شود وجود دارد – از جمله تأیید سنسور دمای جدید Pixel 8 Pro در عقب.

سایر ویژگی‌های برچسب‌گذاری‌شده محتوای نوار دوربین Pixel 8 Pro از جمله آرایه دوربین پشتی از لنزهای عریض، لنزهای فوق عریض و لنزهای تله‌فوتو 5x را با جزئیات نشان می‌دهند. این همان جایی است که ما سنسور دمای فوق الذکر را در کنار یک میکروفون در قسمت عقب و فلاش LED پیدا می کنیم.

چشم انداز

انتظار می‌رود پرچم‌دار آتی گوگل در ۴ اکتبر با پردازنده جدید Google Tensor G3 این شرکت عرضه شود. این به ما زمان بیشتری می‌دهد تا قبل از رونمایی رسمی دستگاه اطلاعات بیشتری کسب کنیم، و بسیاری از ما در هنگام استفاده کامل از آخرین سیستم‌عامل اندروید 14 هیجان‌زده‌ایم تا در مورد قابلیت‌های نرم‌افزاری آن بیاموزیم.

برای اخبار، شایعات و به‌روزرسانی‌ها در مورد همه موارد Pixel و Google، Laptop Mag را دنبال کنید توییتر، فیس بوک، و فلیپ بورد برای آخرین کلمه همانطور که می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا