دانش و فناوریموبایل و تبلت

فاش شدن Pixel 8 از جمله اسم رمز و مشخصات آغاز شده است


(جیب پرز) – گوشی‌های پیکسل 7 گوگل هنوز تازه هستند، اما اولین افشای پیکسل 8 در حال حاضر آغاز شده است و اسم‌های رمز زیبایی دارند.

جدیدترین گوشی های گوگل تازه شروع به گرم کردن دست خریداران کرده اند، اما در حالی که Pixel 7 و Pixel 7 Pro بحث شهر هستند، برخی در حال حاضر به دنبال سال 2023 هستند. گوگل مطمئناً همین کار را خواهد کرد، با گزارش جدیدی که نشان می دهد. این شرکت سخت در حال کار روی پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو است.

اگر گزارش WinFuture درست باشد، این دو گوشی به ترتیب با کد “شیبا” و “هاسکی” شناخته می شوند. مدل‌های سال گذشته «یوزپلنگ» (Pixel 7) و «Panther» (Pixel 7 Pro) بودند. می دانیم که تو بودی

ویدیوی روز جیبی

با بازگشت به آن گزارش WinFuture، به ما گفته می شود که گوشی های جدید اندروید 14 را اجرا خواهند کرد که نام رمز خود را “Upside Down Cake” دارد. فراتر از آن، یک تراشه جدید به نام “زوما” وجود دارد که احتمالا تراشه جدید Tensor خواهد بود که تلفن های گوگل را تامین می کند. و سپس ادعا می کنیم که پیکسل 8 دارای صفحه نمایش 2268 در 1080 خواهد بود و پیکسل 8 پرو به بخش 2822 در 1344 منتقل می شود. با توجه به نمایشگر 1440p استفاده شده در پیکسل 7 پرو فعلی، عجیب است، اما باید منتظر اطلاعات بیشتر باشیم تا مطمئن شویم در آنجا چه خبر است.

ما بسیار در اولین شایعات مربوط به Pixel 8 هستیم، بنابراین می‌توانیم در ماه‌های آینده منتظر شفاف‌سازی بیشتر در مورد این مشخصات و موارد دیگر باشیم. ما هنوز خیلی فاصله داریم تا گوگل هر چیزی را به طور رسمی اعلام کند، اما شما می‌دانید که این افشاگری‌ها چگونه ظاهر می‌شوند. به خصوص آنهایی که در مورد تلفن های پیکسل هستند.

نوشته الیور هاسلم.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا