ارز دیجیتالاقتصادی

فایل‌های سلسیوس برای ورشکستگی – تنظیم‌کننده می‌گوید وام‌دهنده رمزنگاری «عمقاً ورشکسته» است – مقررات بیت‌کوین نیوز

یکی دیگر از وام دهندگان کریپتو، شبکه سلسیوس، به دنبال حمایت از ورشکستگی در ایالات متحده بوده است. دو شرکت رمزنگاری دیگر اخیراً برای محافظت از ورشکستگی اقدام کردند: Voyager Digital و Three Arrows Capital (3AC).

درجه سانتیگراد به دنبال Voyager، پرونده های فصل 11 ورشکستگی

وام دهنده Crypto Celsius Network روز چهارشنبه اعلام کرد که “دادخواست های داوطلبانه برای سازماندهی مجدد تحت فصل 11 قانون ورشکستگی ایالات متحده در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک ارسال کرده است.”

الکس ماشینسکی، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران سلسیوس، اظهار داشت:

این تصمیم درست برای جامعه و شرکت ما است.

این شرکت اعلام کرد که تشکیل پرونده ورشکستگی “این فرصت را برای شرکت فراهم می کند تا تجارت خود را تثبیت کند و یک معامله بازسازی جامع را انجام دهد که ارزش را برای همه سهامداران به حداکثر برساند.”

این شرکت با اشاره به اینکه به فعالیت خود ادامه خواهد داد، توضیح داد: “سلسیوس 167 میلیون دلار پول نقد در دست دارد که نقدینگی کافی برای پشتیبانی از برخی عملیات ها در طول فرآیند بازسازی فراهم می کند.”

ماه گذشته، سلسیوس برداشت، مبادله و انتقال را در پلتفرم خود متوقف کرد. تصمیم این شرکت برای مسدود کردن حساب‌ها، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و چندین تنظیم کننده ایالتی را بر آن داشت تا این شرکت را بررسی کنند.

بر اساس اطلاعیه روز چهارشنبه:

سلسیوس در حال حاضر از مرجعی برای اجازه برداشت مشتری درخواست نمی کند. ادعاهای مشتریان از طریق فرآیند فصل 11 رسیدگی می شود.

رگولاتور ایالتی معتقد است که درجه سانتیگراد “عمیقا ورشکسته” است

وزارت مقررات مالی ایالت ورمونت ایالات متحده یکی از تنظیم کننده های ایالتی است که درجه سانتیگراد را بررسی می کند. رگولاتور ادعا کرد که این شرکت ارز دیجیتال درگیر ارائه اوراق بهادار ثبت نشده در حوزه های قضایی متعدد از جمله ورمونت بوده است.

رگولاتوری تصریح کرد: مشتریان سلسیوس به دلیل عدم ثبت حساب‌های سود خود به عنوان اوراق بهادار، اطلاعات مهمی درباره وضعیت مالی، فعالیت‌های سرمایه‌گذاری، عوامل خطر و توانایی بازپرداخت تعهدات خود به سپرده‌گذاران و سایر بستانکاران دریافت نکردند.

وزارت بر این باور است که سلسیوس عمیقاً ورشکسته است و فاقد دارایی و نقدینگی برای انجام تعهدات خود در قبال دارندگان حساب و سایر بستانکاران است.

هفته گذشته، وام‌دهنده ارزهای دیجیتال Voyager Digital نیز برای فصل 11 ورشکستگی اعلام کرد. این شرکت «نوسان‌ها و سرایت طولانی‌مدت در بازارهای کریپتو» و عدم پرداخت وام صندوق سرمایه‌گذاری رمزارز Three Arrows Capital (3AC) را به‌عنوان دلایل تصمیم خود برای تشکیل پرونده حمایت از ورشکستگی ذکر کرد.

چند روز قبل از تشکیل پرونده ورشکستگی Voyager، Three Arrows Capital برای حمایت از ورشکستگی فصل 15 در ایالات متحده درخواست داد این هفته، یک قاضی ورشکستگی دارایی های 3AC را مسدود کرد.

نظر شما در مورد اعلام ورشکستگی فصل 11 درجه سانتیگراد چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

فایل‌های سلسیوس برای ورشکستگی - تنظیم‌کننده می‌گوید وام‌دهنده رمزنگاری «عمقاً ورشکسته» است - مقررات بیت‌کوین نیوز

کوین هلمز

کوین که دانشجوی اقتصاد اتریش بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون یک مبشر بوده است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر یک از محتوا، کالاها یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا