ارز دیجیتالاقتصادی

فایل های Fidelity 19b-4 برای Spot Ethereum ETF، با هدف تقویت حفاظت از سرمایه گذار در فضای رمزنگاریمدیر دارایی Fidelity یک 19b-4 را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ارسال کرده است تا یک صندوق قابل معامله در بورس اتریوم (ETF) را در بورس Cboe BZX فهرست کند. ETF پیشنهادی دارای اتریوم فیزیکی است (ETH) توکن ها و به دنبال ردیابی شاخص Fidelity Ethereum، قرار گرفتن در معرض تغییرات قیمت روزانه اتر.

Fidelity’s Fidelity’s 19b-4 Filing Highlights Spot Ethereum ETF

صندوق Fidelity Ethereum قصد دارد به عنوان یک ETF نقطه ای تحت نظارت ایالات متحده برای دومین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار راه اندازی شود. وفاداری بایگانی 19b-4 می‌گوید در حال حاضر، گزینه‌ها برای قرار گرفتن در معرض اتریوم سرمایه‌گذاران آمریکایی به صندوق‌های اتر خارج از بورس (OTC) که دارای کارمزدهای بالا و حق بیمه یا تخفیف‌های بی‌ثبات هستند، محدود می‌شود.

Fidelity معتقد است که تایید یک ETF نقطه ای یک پیروزی بزرگ برای محافظت از سرمایه گذار در فضای رمزنگاری با کاهش خطرات مرتبط با وجوه اتر موجود است. حساب 19b-4 شباهت به آخرین ارسال Blackrock برای ETF نقطه ای است که منطق قابل مقایسه را بازتاب می دهد.

«تصویب یک مکان ETH ETP یک پیروزی بزرگ برای محافظت از سرمایه گذاران آمریکایی در فضای دارایی های رمزنگاری شده است.» «تراست، مانند سایر مجموعه‌های سهام اعتماد مبتنی بر کالا، برای محافظت از سرمایه‌گذاران در برابر خطر زیان ناشی از تقلب و ورشکستگی که از نگهداری دارایی‌های دیجیتال ناشی می‌شود، طراحی شده است. ETHروی پلتفرم های متمرکز.»

مکانیسم قیمت‌گذاری پیشنهادی ETF مشابه قراردادهای آتی CME Ether خواهد بود و از فیدهای قیمت از صرافی‌های اصلی استفاده می‌کند. Fidelity استدلال می‌کند که این باید استاندارد SEC را که مستلزم توافق‌نامه‌های اشتراک نظارت با بازار تنظیم‌شده با اندازه قابل توجه است، برآورده کند. این پرونده به تصمیمات اخیر دادگاه اشاره می کند که نشان می دهد بازار معاملات آتی CME از این استاندارد برای ETF های بیت کوین نقطه ای برخوردار است.

هر دو بورس و CME اعضای ISG هستند. تنها موضوعی که باید به آن پرداخته شود این است که آیا ETH بازار آتی بازاری با اندازه قابل توجهی را تشکیل می دهد که هم بورس و هم حامی مالی معتقدند که چنین است.»

ETF نقطه ای اتریوم Fidelity به طور مستقیم اتر را در سردخانه نگهداری می کند تا خطرات طرف مقابل را حذف کند، ارزش سهام را روزانه بر اساس شاخص قیمت لحظه ای انجام دهد و به شرکت کنندگان مجاز اجازه می دهد اتر را برای ایجاد/بازخرید سهام مبادله کنند. هنگامی که سهام ایجاد یا بازخرید می شود، صندوق به طور مستقیم اتر را با شرکت کنندگان مجاز در بلوک هایی به نام “سبدهای ایجاد” مبادله می کند.

در کنار Blackrock، Fidelity با Ark Invest، 21shares و Vaneck در تلاش برای معرفی یک ETF نقطه اتر همسو می‌شود. مشابه Blackrock، Fidelity به سادگی یک 19b-4 را برای اهداف نگهداری ثبت کرده است و احتمالاً با فرم S-1 پیگیری می کند تا محصول خود را در SEC ثبت کند.

نظر شما در مورد ثبت نام Fidelity برای ETF نقطه ای اتریوم چیست؟ نظرات و نظرات خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا