دانش و فناوریموبایل و تبلت

فصل 3 تد لسو برای بهار به عنوان بخشی از خط تولید قوی Apple TV+ برنامه ریزی شده است


تد در چند ماه آینده در فصل سوم که مدت ها انتظارش را می کشید بازمی گردد. مجموعه کاملی از نمایش‌های Apple TV+ نیز اعلام شده است.

تلویزیون جهانی اپل / برادران وارنر


اپل اعلام کرده است که در ماه‌های آینده اولین نمایش‌هایی را برای سرویس پخش تلویزیونی پلاس خود منتشر کرده است، از جمله فصل سوم موردانتظار Ted Lasso.


جیسون سودیکیس در بهار امسال به نقش اصلی بازخواهد گشت، اگرچه متاسفانه هنوز تاریخ پخش مشخصی وجود ندارد. این سریال همچنین از بازیگران برنده جایزه خود استقبال خواهد کرد، از جمله برندن هانت (کوچ ریش)، هانا وادینگهام (ربکا ولتون)، جونو تمپل (کیلی جونز) و البته برت گلدشتاین در نقش روی کنت فوق العاده قسم خورده.

ویدیوی روز جیبی

نیک محمد نیز به عنوان مدیر رقیب ناتان شلی بازگشته است.

Pocket-lint در اواخر سال گذشته، به عنوان بخشی از راه اندازی Football Manager 2023 Touch در Apple Arcade، با یک تور از مجموعه فصل 3 Ted Lasso پذیرفته شد. متأسفانه، ما به رازداری سوگند خورده‌ایم (اسپویل‌های بسیار زیادی) اما می‌توانیم بگوییم که در حال شکل دادن به یک اجرای عالی است.


کوچک شدن

برنامه‌های دیگری که به زودی به TV+ می‌آیند از جمله Shrinking – یک کمدی اصلی اپل با بازی هریسون فورد و جیسون سیگل. این توسط یکی از خالقان Ted Lasso نوشته شده است، بنابراین ما امید زیادی به این یکی داریم.

011823_ATV_Sets_Spring_Slate_Original_Series_Big_Image_03

سیب

سگل نقش یک درمانگر غمگین را بازی می‌کند که تصمیم می‌گیرد به مشتریانش بگوید دقیقاً درباره آنها و مشکلاتشان چه فکر می‌کند. اکسپلویت های او در 27 ژانویه به سرویس استریم می رسد.

درود بر فردا!

یکی دیگر از Apple Original که جذاب به نظر می رسد Hello Tomorrow است! بیلی کروداپ در نقش جک، فروشنده دوره‌ای که تلاش می‌کند مردم را وادار به خرید مسکن در ماه کند، بازی می‌کند. این یک سبک علمی تخیلی دهه 50، یکپارچهسازی با سیستمعامل آینده دارد.

011823_ATV_Sets_Spring_Slate_Original_Series_Big_Image_05

سیب

درود بر فردا! در 17 فوریه نمایش داده می شود.

جایزه درب بزرگ

Apple TV+ یک سریال کمدی دیگر نیز در بهار امسال عرضه خواهد کرد. جایزه Big Door توسط نویسنده Schitt’s Creek دیوید وست رید ایجاد شده است. کریس اوداود از گروه IT Crowd در آن بازی می کند و بر اساس رمانی به همین نام ساخته شده است.

011823_ATV_Sets_Spring_Slate_Original_Series_Big_Image_17

یک ماشین مرموز در فروشگاه عمومی یک شهر کوچک آمریکایی ظاهر می شود، با این ادعا که می تواند پتانسیل زندگی ساکنان را آشکار کند.

بیشتر

سریال های فوق با فصل سوم Truth Be Told، مجموعه انیمیشنی جدید Shape Island، تریلر هیجان انگیز Vincent Cassel Liaison و سری مستند جدید یوجین لوی The Reluctant Traveler همراه خواهند شد.

Apple TV+ در چندین دستگاه و در بسیاری از کشورها در دسترس است. هزینه آن 6.99 پوند / 6.99 دلار / 6.99 یورو در ماه است و همچنین به عنوان بخشی از اشتراک Apple One در دسترس است که بسته به بسته شامل Apple Music، Apple Arcade و iCloud+ است. نسخه پریمیر همچنین شامل فضای ذخیره‌سازی ابری، News+ و Fitness+ است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا