کار آفرینی و استارتاپ

فین‌تک هندی KreditBee به ارزش ۷۰۰ میلیون دلاری در بودجه جدید نزدیک می‌شود • TechCrunch

به گفته این شرکت، KreditBee فین‌تک هندی ۱۰۰ میلیون دلار اضافی در دور سرمایه‌گذاری جمع‌آوری کرده است، زیرا وام‌دهنده به دنبال توسعه تجارت خود در بازار جنوب آسیا است.

تزریق نقدی جدید بخشی از بودجه بزرگتر سری D است که به گفته KreditBee اکنون با 200 میلیون دلار بسته شده است. به گفته یک منبع آگاه، بودجه جدید که توسط Advent International هدایت می شود، ارزش این استارت آپ مستقر در بنگالورو را حدود 680 میلیون دلار می کند.

KreditBee، که سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاری دارایی‌های Mirae، Premiji Invest و گروه مالی میتسوبیشی UFJ را نیز در میان حامیان خود به حساب می‌آورد، وام‌های خرد فوری را با شروع از 12 دلار به مشتریان جدید و اعتبار بیش از 3500 دلار به متخصصان حقوق‌بگیر ارائه می‌دهد. این شرکت می گوید امیدوار است به 400 میلیون مشتری جدید در هند خدمات رسانی کند.

دفتر اطلاعات دفتر اعتبار هند نازک است، و ایجاد اعتماد برای بانک ها و سایر موسسات مالی برای اعطای اعتبار به اکثریت قریب به اتفاق جمعیت در بازار جنوب آسیا دشوار است.

فین‌تک‌ها از سیستم‌های پذیره‌نویسی عصر مدرن برای وام دادن به مشتریان و هزارتوی آربیتراژ نظارتی – که به طور فزاینده‌ای محدود می‌شود – برای فعالیت استفاده می‌کنند.

به گفته این موسسه، KreditBee با 10 بانک و شرکت مالی غیربانکی (NBFC) برای تامین مالی این وام ها همکاری می کند.

ما خوشحالیم که از یک شریک بلندمدت مالی و استراتژیک در Advent استقبال می کنیم. این اعتماد به مدل کسب و کار سودآور ما و پایداری بلندمدت آن را تقویت می کند. مادوسودان اکامبارام، بنیانگذار و مدیر اجرایی KreditBee، در بیانیه ای گفت: آخرین دور به ما کمک می کند تا به چشم انداز خود در خدمت به بیش از 400 میلیون جمعیت متوسط ​​درآمد در کشور دست یابیم.

این استارت آپ اعلام کرد که در مسیر افزایش دارایی تحت مدیریت خود به بیش از یک میلیارد دلار در شش تا نه ماه آینده است.

تامین مالی جدید آن در زمانی انجام می شود که فعالیت جریان معاملات در هند به طور چشمگیری کاهش یافته است زیرا سرمایه گذاران در نوشتن چک های جدید محتاط شده اند و مدل های پذیره نویسی خود را پس از کاهش ارزش گذاری شرکت های بورسی ارزیابی می کنند.

«KreditBee شاهد چرخه‌های اعتباری متعددی بوده است و هر بار که منعکس‌کننده سازگاری و انعطاف‌پذیری مدل کسب‌وکارش است، قوی‌تر ظاهر شده است. Ashish Dave، مدیر اجرایی Mirae Asset Venture Investments در هند، در بیانیه ای گفت: با این سرمایه گذاری، ما تعهد خود را برای حمایت از دیدگاه KreditBee تقویت می کنیم.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا