کار آفرینی و استارتاپ

فیوز آهسته پودر خشک، اصول اولیه صفحه فرود، تبلیغات هوش مصنوعی مولد • TechCrunch


برنامه ریزی برای همه چیزهایی که ممکن است در هنگام ساختن یک استارتاپ اشتباه شود، غیرممکن است.

راهنمای قطعی مؤسس باید شامل فصل‌هایی مانند «پس شما شخص اشتباهی را استخدام کرده‌اید» یا «پنج راه برای تشخیص اینکه آیا سرمایه‌گذار به شما دروغ می‌گوید» را شامل شود.

یک راهنمای قطعی باید شامل فصل‌هایی مانند «پس فرد اشتباهی را استخدام کرده‌اید» یا «پنج راه برای تشخیص اینکه آیا سرمایه‌گذار به شما دروغ می‌گوید» را شامل شود.

مربیان و مشاوران مفید هستند، اما استارت آپ ها با سرعتی سرسام آور حرکت می کنند. سرمایه گذاران می گویند که می خواهند ارزش اضافه کنند، اما برای بنیانگذاران تحت فشار، سخت است که بدانند دقیقا چه زمانی باید کمک بخواهند.

قبل از اینکه تریسی یانگ یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل TigerEye باشد، او همان نقش ها را در استارتاپ نرم افزار بهره وری ساخت و ساز PlanGrid داشت.


مقالات کامل TechCrunch+ فقط برای اعضا در دسترس است.
از کد تخفیف استفاده کنید TCPLUSROUNDUP برای صرفه جویی 20٪ از اشتراک یک یا دو ساله.


او در TC+ می‌نویسد، اگرچه او شرکت را تا 100 میلیون دلار ARR پیش از تصاحب آن توسط Autodesk هدایت کرد، اما او سال‌ها فرصت داشته تا اشتباهاتی را که در اولین استارت‌آپ‌ام مرتکب شدم، کشف کند.

یانگ به «پنج نقطه شکست کلیدی» که چاله‌های رایج در مسیر هر بنیان‌گذار هستند نگاه می‌کند و توصیه‌های تاکتیکی را برای رسیدگی به درگیری‌های داخلی، از دست دادن تناسب محصول با بازار و سایر مشکلات به اشتراک می‌گذارد.

“اگر این بازتاب ها به یک بنیانگذار کمک کند تا یک اشتباه کمتر انجام دهد، من این تلاش را ارزشمند می دانم.”

روز پنجشنبه، 19 ژانویه، ساعت 10 صبح به وقت PST/13:00 EST، تریسی یانگ در فضای توییتر به من خواهد پیوست تا در مورد نحوه برخورد او با این چالش ها و سایر چالش های رایج بنیانگذار صحبت کند. سوالات خود را بیاورید و به چت بپیوندید!

آخرین نکته: خلاصه TC+ سریعترین خبرنامه TechCrunch در حال رشد است! با تشکر بسیار برای خواندن و اشتراک!

والتر تامپسون
مدیر تحریریه، TechCrunch+
شخصیت اصلی شما

3 سوالی که بنیانگذاران باید در سه ماهه اول 2023 از سرمایه گذاران بپرسند

پول قدرت است و VCها آن را می دانند.

تالیا رافائلی، یکی از شرکای مرحله اولیه صندوق VC اروپایی Kompas، می‌گوید: این یکی از دلایلی است که بسیاری از بنیان‌گذاران بررسی‌های لازم را روی سرمایه‌گذاران خود انجام نمی‌دهند.

رافائلی به کارآفرینان توصیه می‌کند که به جای شرکت در جلسه‌ای به منظور دستیابی به شرایط مطلوب، سرمایه‌گذاران را با پرسش‌های مستقیم درباره نقدینگی، انتظارات خروج از کشور و اینکه چگونه قصد دارند در طول زمان ارزش افزوده ایجاد کنند، بازجویی کنند.

او می‌گوید: «یک فضای سخت اقتصادی به این معنا نیست که پویایی قدرت به طور خودکار به نفع کسانی است که پول نقد دارند.

“بهترین روابط کاری آنهایی است که بر مبنای عادلانه و با صداقت و وضوح ایجاد می شوند.”

آیا سطوح بی سابقه پودر خشک باعث انفجار تاخیری سرمایه گذاری استارتاپی می شود؟

فیوز آهسته پودر خشک، اصول اولیه صفحه فرود، تبلیغات هوش مصنوعی مولد • TechCrunch

اعتبار تصویر: تیم رابرتس / گتی ایماژ

موج های اخراج و تبلیغات کریگز لیست برای مبلمان اداری با تخفیف وجود دارد: سرمایه گذاران فناوری تقریباً 290 میلیارد دلار پودر خشک جمع آوری کرده اند.

رافائل موکومیلو و پیر بوردون در Picus Capital می‌گویند: «علیرغم رکود، عرضه نقدینگی قوی و بادهای پشت سر هم برای هزینه‌های دیجیتالی باعث می‌شود برخی از فعالان بازار باور کنند که ما در یک چرخه سرمایه‌گذاری قوی قرار داریم».

پس از اینکه آنها سرمایه سرمایه‌گذاری نشده را به سال 2006 ردیابی کردند، این زوج دریافتند که «بحران در چشم‌انداز سرمایه‌گذاری اغلب با سال‌ها عملکرد بهتر سیستماتیک بازده دنبال می‌شود و تاریخ راهی برای تکرار دارد».

اوف آیا هوش مصنوعی مولد در حال حاضر تبدیل به یک حباب شده است؟

هوش مصنوعی مولد، حباب

اعتبار تصویر: گتی ایماژ

هوش مصنوعی مولد با برنامه‌هایی مانند Lensa AI، DALL-E و ChatGPT سروصدا می‌کند، اما آیا این یک سرمایه‌گذاری قوی است؟

ربکا اسزکوتاک می نویسد: چندین VC که به نظرسنجی اخیر TechCrunch+ پاسخ دادند «گفتند که رشد این فناوری بیش از حد آنها را به یاد رمزارزها انداخته است».

“همه سریعتر از آنچه باید روی هم جمع می شوند.”

IPO ها چه زمانی برمی گردند؟ گذشته ممکن است سرنخ هایی داشته باشد

زمان مفهوم پول است با اسکناس صد دلاری و صفحه ساعت روی آن.

اعتبار تصویر: رضا (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

ناتالیا هولگادو سانچز، رئیس بازار سرمایه در Secfi، تأثیر پنج رکود از سال 2002 را مورد مطالعه قرار داد تا ببیند که استارت‌آپ‌های خصوصی تا چه اندازه موفق بودند، «و مهم‌تر از همه، بازگشایی بازار IPO چقدر طول کشید».

برای هر دوره، سانچز به رویدادهای تحریک‌کننده، شباهت‌ها و تفاوت‌های بین این رکود و بحران‌های گذشته و نحوه تأثیرگذاری استارت‌آپ‌ها نگاه کرد.

او گفت: «بر اساس داده‌های تاریخی، بازار عرضه اولیه سهام به‌طور متوسط ​​پس از 18 تا 24 ماه باز شده است. با توجه به اینکه اکنون حدود 9 ماه از بسته شدن پنجره ما می گذرد، می توانیم تا ژوئن 2023 شاهد حرکت باشیم.

سوفی عزیز: چگونه می توانم H-1B خود را در سال 2023 به استارتاپ جدیدم منتقل کنم؟

چهره تنها در ورودی پرچین پیچ و خم که پرچم آمریکا در مرکز آن قرار دارد

اعتبار تصویر: Bryce Durbin/TechCrunch

سوفی عزیز

من تصمیم گرفتم: امسال سالی است که در نهایت رویایم را زندگی می کنم و استارتاپم را ایجاد می کنم! من در حال حاضر یک H-1B برای نقش مهندسی تمام وقت خود در یک شرکت دیگر دارم.

چگونه می توانم ویزای خود را به استارت آپ خود منتقل کنم؟ چگونه استارتاپ را برای موفقیت در مهاجرت ساختار دهیم؟

– بی قرار و حل شده

بازاریابی رشد را به خودتان بیاموزید: چگونه یک صفحه فرود راه اندازی کنید

جاناتان مارتینز در اولین مقاله از یک سری پنج قسمتی درباره اصول بازاریابی رشد، توضیح می‌دهد که چگونه یک بخش اساسی از قیف فروش هر شرکت ایجاد کنید: صفحه فرود.

این نمای کلی شامل مراحل اساسی برای نوشتن یک عنوان واضح است، که به بازدیدکنندگان شواهد اجتماعی ارائه می‌دهد که اعتبار ایجاد می‌کند و فراخوان‌هایی برای اقدام ایجاد می‌کند که منجر به نتایج می‌شود.

هفته آینده، مارتینز، که به استارت‌آپ‌هایی مانند Uber، Postmates و Chime کمک کرد، نکات خود را برای راه‌اندازی یک کانال خرید پولی به اشتراک می‌گذارد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا