ارز دیجیتالاقتصادی

قرمز دیدن؟ FUD که! در اینجا چیزی است که شما باید هفته گذشته به جای بیت کوین می خریدید

ما بارها در گذشته استدلال کرده‌ایم که همبستگی بین قیمت بیت‌کوین و ارزش بازار صدها آلتکوین منطقی نیست.

چه به این ایده فکر کنید که بیت کوین (BTC) طلای دیجیتال است، یا مکانیزم پرداخت، یا هر دو، شباهت زیادی با اتر (ETH)، Shiba Inu (SHIB) یا رمز ارز بومی FTX ندارد. توکن FTX (FTT).

خوب، چه بخواهیم و چه نخواهیم، ​​حرکت های بزرگ در قیمت بیت کوین، بازارهای ارزهای دیجیتال را مشخص می کند.

قبل از اینکه بیت کوین در هفته گذشته از آخرین بالاترین قیمت تاریخ به بالای 68000 دلار به منطقه 55000 دلار برگردد و اکثر آلتکوین ها را با خود به پایین بکشاند، بازار کریپتو شش هفته متوالی رشد تقریباً بدون وقفه را تجربه کرده بود.

اما به محض قرمز شدن بازار، مانند هفته گذشته، بسیاری از معامله گران تمایل دارند در برابر سه دشمن قدیمی تسلیم شوند: ترس، عدم اطمینان و شک (FUD).

به همین دلیل است که می گوییم: FUD که. معامله‌گران باتجربه ارزهای دیجیتال می‌دانند که دوره‌های اصلاح نیز می‌توانند فرصت‌های سودآوری را ایجاد کنند. و امتیاز VORTECS™ Cointelegraph Markets Pro خود شش آلتکوین از 10 آلتکوین با بهترین عملکرد را در هفته گذشته پیدا کرد، حتی در شرایطی که بازار در حال فروپاشی بود.

گاو نرهای بی نظیر، اصلاحات مشابه؟

امتیاز VORTECS™ یک الگوریتم معاملاتی مبتنی بر یادگیری ماشینی است که شرایط بازار تاریخی و فعلی را در بازارهای دارایی دیجیتال برای کمک به تصمیم‌گیری معامله‌گران ارزهای دیجیتال مقایسه می‌کند.

این مدل مجموعه‌ای از شاخص‌های کمی – از جمله حرکت قیمت، احساسات اجتماعی و فعالیت تجاری – را برای رسیدن به امتیازی در نظر می‌گیرد که ارزیابی می‌کند که آیا شرایط کنونی از نظر تاریخی صعودی، خنثی یا نزولی برای بیش از 200 ارز دیجیتال است.

خبر پیشنهادی:   فین‌تک‌های نیجریه نزدیک به 91 درصد از 417.5 میلیون دلاری که توسط استارت‌آپ‌های فناوری در این کشور جمع‌آوری شده است – فین‌تک بیت‌کوین نیوز

امتیاز VORTECS™ 80 یا بالاتر به طور مطمئن صعودی برای 12 تا 72 ساعت آینده در نظر گرفته می شود. دارایی‌هایی که به چنین امتیازاتی دست می‌یابند، ترتیبات معاملات کلیدی و متغیرهای اجتماعی را نشان می‌دهند که در گذشته قبل از افزایش قابل توجه قیمت بودند.

جدول زیر 10 آلتکوین را نشان می دهد که بازده سرمایه گذاری قابل توجهی را بین 11 تا 18 نوامبر ارائه کردند – هفته ای که بیت کوین از 68000 دلار به 58000 دلار سقوط کرد.

به صورت پررنگ نشانه هایی هستند که قبل از رسیدن به اوج قیمت هفته خود، به امتیاز VORTECS™ 80 یا بالاتر می رسند.

منبع: Cointelegraph Markets Pro

شش مورد از بهترین فرصت های معاملات ارز دیجیتال

شش مورد از 10 دارایی با عملکرد برتر هفته، الگوهای معاملاتی و رفتار اجتماعی را به نمایش گذاشتند که قبل از افزایش قیمت، شباهت زیادی به ترکیبات صعودی تاریخی داشتند.

  • SAND Sandbox
  • سکه Crypto.com (CRO)
  • توکن ویجر (VGX)
  • KOIN شبکه کوینوس
  • TOMO شرکت TomoChain
  • AST AirSwap

با توجه به تعداد کلی توکن‌هایی که بازده داشتند، شش از 10 قابل توجه است هر دستاوردها بسیار اندک بوده است.

در مورد ماهیت بازار کریپتو چه می گوید؟ زمانی که اوضاع صعودی باشد، آلت کوین‌ها به دلایل بی‌نهایتی می‌توانند افزایش پیدا کنند، که اغلب صرفاً به دلیل شرایط کلان مطلوب و نشاط بازار است.

اما زمانی که بیشتر بازار به سمت جنوب می رود، تجزیه و تحلیل نشان می دهد که توکن های پشتیبانی شده توسط فعالیت های تجاری قوی و احساسات اجتماعی بالا به احتمال زیاد این روند را کاهش می دهند.

خبر پیشنهادی:   راه اندازی انجمن جدید کریپتو و بلاک چین در ایران – اخبار بیت کوین نیوز

در این زمان‌ها نیز معامله‌گران به تجزیه و تحلیل داده‌های قابل اعتماد برای اطلاع‌رسانی بیشتر از استراتژی‌های خود نیاز دارند. وقتی کف گدازه است، به داشتن یک جفت چشم الگوریتمی اضافی کمک می کند تا میلیون ها نقطه داده را غربال کنند تا پناهگاه های بالقوه ایمن را شناسایی کنند.

این دقیقاً همان چیزی است که امتیاز VORTECS™ برای انجام آن آموزش دیده است.

Cointelegraph یک ناشر اطلاعات مالی است، نه یک مشاور سرمایه گذاری. ما مشاوره سرمایه گذاری شخصی یا فردی ارائه نمی دهیم. ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری‌های بی‌ثباتی هستند و ریسک قابل توجهی از جمله خطر از دست دادن دائمی و کلی را به همراه دارند. عملکرد گذشته نشان دهنده نتایج آینده نیست. ارقام و نمودارها در زمان نگارش یا همانطور که مشخص شده است صحیح هستند. استراتژی های آزمایش شده زنده توصیه نیستند. قبل از تصمیم گیری مالی با مشاور مالی خود مشورت کنید.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا