ارز دیجیتالاقتصادی

قطع شدن Cloudflare بر چندین صرافی رمزارز تأثیر می گذارد


Cloudflare، یک ارائه‌دهنده زیرساخت مهم برای اینترنت، اخیراً با مشکلات گسترده‌ای مواجه شده است و بسیاری از صرافی‌های رمزنگاری را از کار انداخته است.

شبکه تحویل محتوا (CDN) از طریق به‌روزرسانی منتشر شده در روز سه‌شنبه تأیید کرد که چنین است در حال تجربه کردن مشکلات مربوط به خدمات و شبکه آن است و در حال حاضر یک رفع آن در حال اجرا است. با این حال، این شرکت هنوز اطلاعاتی در مورد اشتباهاتی که باعث توقف خدمات در سراسر جهان شده است، ارائه نکرده است.

صرافی ارزهای دیجیتال FTX توییت کرد دسترسی به پلتفرم و سایر سایت‌های آن برای بسیاری از افراد دشوار خواهد بود و ادعا می‌کنند که صرافی اکنون در حالت «فقط پست» است. کریپتو Bitfinex و OKEx را نیز مبادله می کند توییت کرد در مورد این موضوع، با این سوال که آیا جایگزین Web3 در آینده وجود دارد یا خیر.

Cloudflare که حدود سه سال پیش عمومی شد، زیرساخت شبکه وب را به مشاغل ارائه می دهد و به آنها اجازه می دهد مطالب خود را به صورت آنلاین منتشر کنند. این زیرساخت همچنین خدمات امنیتی، از جمله حفاظت از انکار سرویس توزیع شده (DDoS) را ارائه می دهد.

این اولین بار نیست که قطعی Cloudfare اثرات موجی در دنیای ارزهای دیجیتال دارد. در آگوست 2020، قطعی مشابه، Bitfinex و سایر وب سایت های اصلی را متوقف کرد.

مربوط: Cloudflare آزمایش گره اتریوم را برای کمک به ایجاد اینترنت بهتر اجرا می کند

به غیر از صرافی‌های رمزنگاری، سایت‌ها و برنامه‌های کاربردی دیگری مانند کارگزاری‌های هندی Zerodha و Upstox، و همچنین پلتفرم ارتباطی Discord، در حال حاضر با خطای سرور داخلی 500 از کار افتاده‌اند.

کوین تلگراف در مورد این وضعیت با چند صرافی تماس گرفت و این مقاله را در انتظار اطلاعات جدید به روز خواهد کرد.