دانش و فناوریموبایل و تبلت

قیمت‌های Kindle ارزان‌تر از این 7 معاملات Prime Day را پیدا نخواهید کرد


لینک های سریع

فروش روز آمازون پرایم فرا رسیده است و تخفیف هایی در Kindle وجود دارد که نمی خواهید از دست بدهید. آمازون قیمت تمام دستگاه‌های برند خود را کاهش داده است و در تمام مدل‌های کیندل صرفه‌جویی زیادی کرده است. شما می توانید تا 35 درصد تخفیف در مدل ها، با هر تخفیف، پس انداز کنید.


کیندل پیپر وایت

Kindle Paperwhite – آخرین بار در سال 2021 به روز شد – محبوب ترین دستگاه است، زیرا کیفیت را با ویژگی ها ترکیب می کند. این صفحه نمایش 6.8 اینچی است که اکثر مردم به آن علاقه مند هستند و یکی از دستگاه های Kindle بزرگتر است، یعنی فضای بیشتری برای خواندن. همچنین دارای نورپردازی است، اما تنظیم دمای رنگ را نیز ارائه می دهد، بنابراین می توانید آن را با اولویت خود تطبیق دهید.

آمازون/جیب پرز

Amazon Kindle Paperwhite (2021)

Kindle Paperwhite یک صفحه نمایش بزرگ، روشنایی، ضد آب و کنترل دمای رنگ را ارائه می دهد – اما هیچ دکمه ای برای چرخش صفحه وجود ندارد.

Kindle Paperwhite دارای طراحی باریکی است، بنابراین نگه‌داشتن آن دوست‌داشتنی است، با توزیع یکنواخت نور در سراسر سطح دستگاه. هیچ دکمه ای وجود ندارد، بنابراین چرخش صفحه از طریق کشیدن انگشت یا ضربه زدن روی نمایشگر انجام می شود. با پشتیبانی از هدفون‌های Audible و بلوتوث، برای همه کتاب‌های خود به فروشگاه Kindle دسترسی دارید. همچنین از IPX8 محافظت می شود، بنابراین مهم نیست که آن را در استخر بیندازید.

اگر می‌خواهید کمی تجربه را بهبود ببخشید، در Kindle Paperwhite Signature Edition تخفیف نیز وجود دارد. این یک نسخه پیشرفته از Paperwhite است که شارژ بی‌سیم و فضای ذخیره‌سازی بسیار بیشتر را با 32 گیگابایت ارائه می‌دهد. همچنین تنظیم خودکار چراغ جلو وجود دارد، بنابراین روشنایی را متناسب با محیطی که در آن مطالعه می‌کنید تغییر می‌دهد.

Amazon Kindle Paperwhite Signature

آمازون

Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition

124.99 دلار 189.99 دلار 65 دلار صرفه جویی کنید

افزودن شارژ بی‌سیم Kindle Paperwhite به همراه فضای ذخیره‌سازی بیشتر به تجربه ممتاز می‌افزاید.

روشن شدن

اگر به دنبال چیزی مقرون به صرفه تر هستید، پس Kindle سطح مبتدی از سال 2022 وجود دارد. ما می گوییم سطح مبتدی، اما فقط چند تغییر را در بهترین Kindle ایجاد می کند، اما بسیار مقرون به صرفه تر است. صفحه نمایش 6 اینچی کوچکتر است، اما همچنان روشنایی دارد. تفاوت این است که LED های کمتری وجود دارد، بنابراین نور آنقدر روشن یا به خوبی در سراسر صفحه پخش نمی شود.

روشن شدن

آمازون

آمازون کیندل (2022)

نازک تر، سبک تر و با صفحه نمایش واضح تر، این یک خواننده مقرون به صرفه ایده آل است – اما هیچ ضد آب وجود ندارد.

اما هنوز 35 درصد صرفه جویی در Kindle وجود دارد، بنابراین می توانید کتاب های خود را بارگیری کنید و برای تابستان در ساحل آماده باشید، بدون اینکه نگران حمل یک دسته کتاب با خود باشید. چیزی که دریافت نمی کنید، ضد آب بودن این دستگاه است. اما همچنان، با 34 درصد صرفه جویی، کیندل عالی برای خرید است.

کیندل واحه

Oasis قدیمی‌ترین مدل کیندل است، اما در سطح برتر نیز قرار دارد. به لطف بدنه فلزی باریک و این واقعیت که دارای بزرگترین نمایشگر ۷ اینچی و همچنین بهترین نورپردازی است، گرانتر است. اما، داشتن یک Micro-USB قدیمی برای شارژ با مشکل مواجه می شود، در حالی که Kindle های دیگر دارای USB-C هستند.

کیندل واحه

آمازون کیندل واحه

دستگاه مطالعه نهایی، این برای دوستداران کتاب است که کتاب ها را با سرعت مصرف می کنند و می خواهند بهترین دستگاه موجود برای خواندن آنها را داشته باشند.

با این حال، چیزی که Kindle Oasis به نفع خود دارد، دکمه های چرخش صفحه است. اینها راهی واقعاً طبیعی برای ورق زدن صفحات بدون نیاز به ضربه زدن یا کشیدن انگشت روی صفحه نمایش می دهند. وقتی دستگاه را با یک دست نگه می‌دارید، این کار بسیار بهتر است، فقط انگشت شست خود را تکان می‌دهید و صفحه را بالا می‌برید. تجربه بهتری است اما برای آن هزینه هم می کنید. با وجود اینکه تخفیف 34 درصدی وجود دارد، قیمت Oasis هنوز 165 دلار است که ممکن است برای برخی بیش از حد باشد.

کیندل کاتب

جدیدترین افزوده شده به خانواده Kindle، Kindle Scribe، آن را به مسیری متفاوت می برد. این واقعاً یک دستگاه یادداشت برداری دیجیتالی است و برای نوشتن یا حاشیه نویسی راه خود به یک خودکار نیاز دارید، اما بر روی همان پلتفرم کیندل های دیگر ساخته شده است – بنابراین می توانید از آن به عنوان یک خواننده بزرگ نیز استفاده کنید.

Amazon Kindle Scribe

آمازون / پرز جیبی

Amazon Kindle Scribe

254.99 دلار 339.99 دلار 85 دلار صرفه جویی کنید

Scribe 10.2 اینچی که برای نوشتن طراحی شده است اجازه می دهد تا قلم را روی نمایشگر وارد کنید تا بتوانید یادداشت برداری کنید، حاشیه نویسی کنید و خیلی چیزهای دیگر.

Kindle Scribe دارای صفحه نمایش 10.2 اینچی است و با طیف وسیعی از خدمات مانند Microsoft 365 سازگار است، بنابراین می توانید یادداشت های خود را همگام سازی کنید. می‌توانید نوت‌بوک بسازید، اسناد وارد کنید، روی کتاب‌ها از فروشگاه Kindle یادداشت‌برداری کنید و همچنان یک دستگاه نورانی دریافت می‌کنید که برای مطالعه عالی است.

در مورد Kindle Kids Edition چطور؟

هر دو مدل Kindle Kids نیز دارای تخفیف هستند. Kindle Kids و Paperwhite Kids دستگاه اصلی را می گیرند و یک کیس، اشتراک 1 ساله به Amazon Kids+ اضافه می کنند و به شما ضمانت 2 ساله می دهند. اگر برای کودکی خرید می‌کنید، به معنای دسترسی به طیف وسیعی از محتوای مناسب برای اوست، بدون نیاز به خرید هر کتاب. طیف وسیعی از کنترل‌های والدین در محل وجود دارد، و هنگامی که آنها خارج از جنبه‌های کودکانه رشد کردند، می‌توانید از آن به عنوان یک Kindle معمولی استفاده کنید.

آیا برای دریافت این معاملات باید عضو Prime باشید؟

بله، برای استفاده از این قیمت‌های تخفیف‌خورده به عضوی از Prime نیاز دارید، اما این مزیت‌های اضافی را نیز به همراه دارد. سرویس Prime Reading به شما امکان دسترسی به مجموعه‌ای از کتاب‌ها را می‌دهد که می‌توانید بدون هزینه اضافی دریافت کنید، به این معنی که لازم نیست هر عنوانی را که می‌خواهید در کیندل بخوانید بخرید – می‌توانید مقداری رایگان قرض بگیرید.

نخست-0منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا