ارز دیجیتالاقتصادی

قیمت بیت کوین ثابت می شود زیرا XRP به 1 دلار می رسد با حرکت آلت کوین ‘انبوه’ برای سال 2022

بیت کوین (BTC) به شدت در محدوده محدود خود در 23 دسامبر باقی ماند زیرا اقدامات قیمت همچنان در تضاد با فعالیت های خرید قوی بود.

نمودار شمع 1 ساعته BTC/USD (Bitstamp). منبع: TradingView

دارندگان مشغول جمع آوری هستند

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که BTC/USD پس از رسیدن به بالاترین سطح 10 روزه، نتوانست 49000 دلار را نگه دارد.

این جفت در یک منطقه تجاری تنها با عرض حدود 4000 دلار گیر کرده بود، یک عامل کلیدی که به شرط بندی ها دامن می زد که یک “فشار کوتاه” در طول دوره تعطیلات رخ می دهد.

در مقابل کاهش نوسانات، داده ها اعتقاد را در بین سرمایه گذاران تقویت کرد، به طوری که عرضه تقریباً سه برابر نرخ بیت کوین جدید استخراج شده خریداری شد.

شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Glassnode در آخرین نسخه خبرنامه هفتگی خود خلاصه کرد: «HODL‌های قدرتمند با بیش از سه برابر نرخ سکه‌های جدید استخراج شده در روز، عرضه را جذب می‌کنند.هفته در زنجیره

Glassnode علاوه بر این اشاره کرد که با قیمت لحظه ای 47000 دلار، بیش از یک چهارم عرضه BTC در مقایسه با آخرین بار در زیر آب بوده است.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، احتمال افزایش یا کاهش BTC/USD در سال جدید افزایش می یابد زیرا کاهش فعالیت باعث کاهش نقدینگی شده و اجازه می دهد تا نوسانات راحت تر وارد شوند.

در میان معامله گران، 50,000 دلار نقطه مورد نظر برای از سرگیری موضع صعودی تر باقی مانده است.

همزمان با جوشیدن آلتکوین ها، «رالی بابا نوئل» به XRP می آید

در میان آلت‌کوین‌ها، شکوفا شدن روز چهارشنبه رو به کاهش بود و تنها دو ارز از 10 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار همچنان در بازه‌های زمانی روزانه در زمان نگارش در سبز باقی مانده بودند.

مرتبط: تجزیه و تحلیل قیمت 12/22: BTC، ETH، BNB، SOL، ADA، XRP، LUNA، AVAX، DOT، DOGE

برجسته XRP بود که سود هفتگی بیش از 18 درصد را حفظ کرد و برای اولین بار از ابتدای دسامبر به 1 دلار بازگشت. اتر (ETH) به زیر 4000 دلار بازگشت.

قیمت بیت کوین ثابت می شود زیرا XRP به 1 دلار می رسد با حرکت آلت کوین 'انبوه' برای سال 2022
نمودار شمع 1 روزه XRP/USD (Bitstamp). منبع: TradingView

با این حال، برای مایکل ون دی پوپ، مشارکت‌کننده کوین‌تلگراف، نشانه‌هایی وجود داشت که نشان می‌دهد بازگشت سال جدید، خرید این هفته را به یک استراتژی قوی تبدیل کرده است.

او افزود: نمودارهای هفتگی بیشتر و بیشتر به زیبایی روی آلتکوین ها شکل می گیرند گفت دنبال کنندگان توییتر

“2022 عظیم خواهد بود.”