ارز دیجیتالاقتصادی

لایحه تنظیم استخراج کریپتو به پارلمان روسیه ارائه شد – مقررات بیت کوین نیوز

پیش‌نویس قانونی که برای تنظیم استخراج ارزهای دیجیتال تنظیم شده است، در مجلس سفلی پارلمان روسیه، دومای ایالتی ثبت شده است. این قانون یک تعریف قانونی برای استخراج ارزهای دیجیتال ارائه می دهد و ایجاد یک ثبت نام برای استخراج کنندگان را پیش بینی می کند.

قانونگذاران روسی قوانین اجرایی برای بخش استخراج کریپتو را بررسی خواهند کرد

پیش نویس قانون فدرال جدید “در مورد معدن در فدراسیون روسیه” شده است ارسال شده به گزارش وب سایت خانه به دوما در روز جمعه 29 آوریل. این لایحه با هدف خارج کردن صنعت مرتبط با کریپتو از اقتصاد “خاکستری” در روسیه، کشوری غنی از منابع انرژی و شرایط آب و هوایی مطلوب برای استخراج، است.

نویسندگان این لایحه ضرب سکه های دیجیتال را به عنوان فعالیتی با استفاده از زیرساخت های اطلاعاتی و تجهیزات واقع در فدراسیون روسیه توصیف می کنند که منجر به ایجاد ارز دیجیتال می شود. آنها همچنین تعاریف قانونی را برای گردش ارزهای دیجیتال، استخرهای ماینینگ و تسهیلات استخراج اپراتورها معرفی می کنند.

این قانون ایجاد یک ثبت نام ویژه برای استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال را پیش بینی می کند که توسط یک نهاد فدرال مجاز نگهداری می شود. اگر مصرف برق آنها از محدودیت های تعیین شده توسط دولت فراتر رود، افراد خصوصی درگیر در استخراج بیت کوین می توانند به عنوان کارآفرینان انفرادی یا افراد خوداشتغال ثبت نام کنند.

RBC Crypto به نقل از این سند گزارش داد، فقط اشخاص و اشخاص ثبت شده مجاز به استخراج خواهند بود. اپراتورهای تاسیسات ماینینگ در روسیه موظفند سوابق ارزهای دیجیتال ضرب شده، انواع آنها، هرگونه قرارداد با سایر نهادها و خریداران سکه، اپراتورهای صرافی، سیستم های پرداخت و بانک ها را نگه دارند.

خبر پیشنهادی:   کار واقعی باید از همین حالا شروع شود - اخبار بیت کوین Op-Ed

اگر نمایندگان مجلس دوما این قانون را تصویب کنند، یک “عفو” یک ساله برای معدنچیان ثبت نام شده اعلام می شود، که در طی آن آنها می توانند هرگونه مشکل باقی مانده در مورد ترخیص کالا از گمرک برای سخت افزارهای وارداتی را حل کنند، مالیات های مربوطه را پرداخت کنند و مقررات مربوطه را رعایت کنند. . این شامل قوانین اخیراً تصویب شده برای انتقال پول به خارج از فدراسیون روسیه می شود.

مقامات روسی برای ایجاد یک چارچوب نظارتی جامع برای ارزهای دیجیتال کار می کنند. لایحه «در مورد ارز دیجیتال» توسط وزارت دارایی تهیه شده است تا خلأهای قانونی باقی مانده پس از اجرای قانون «دارایی های مالی دیجیتال» در سال گذشته را پر کند. این دپارتمان اخیراً پیش‌نویس را برای شفاف‌سازی برخی از جنبه‌های مربوط به استخراج کریپتو اصلاح کرده است. انتظار می رود پارلمان روسیه این قانون را همراه با اصلاحات مالیاتی در جلسه بهار خود تصویب کند.

برچسب ها در این داستان

لایحه، بیت کوین، کریپتو، ماینرهای رمزنگاری، ماینینگ کریپتو، ارزهای رمزنگاری شده، ارزهای دیجیتال، پیش نویس قانون، قانون، قانونگذاری، استخراج کنندگان، استخراج، پارلمان، مقررات، مقررات، روسیه، روسیه، دومای ایالتی

آیا فکر می کنید پارلمان روسیه قانون ماینینگ را همراه با سایر قوانین کریپتو تصویب خواهد کرد؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.

لایحه تنظیم استخراج کریپتو به پارلمان روسیه ارائه شد - مقررات بیت کوین نیوز

لوبومیر تاسف

لوبومیر تاسف روزنامه‌نگاری از اروپای شرقی است که از فن‌آوری آگاه است و این جمله هیچنز را دوست دارد: «نویسنده بودن چیزی است که من هستم، نه کاری که انجام می‌دهم». علاوه بر رمزنگاری، بلاک چین و فین‌تک، سیاست بین‌المللی و اقتصاد دو منبع الهام دیگر هستند.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا